مغلوب ساختن پیشی جستن غایب مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری چرخش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رسم نادرست تفاوت بین ایمیل و رای غیابی ادعا سابق هستند مملو از تقلب انتخابات در حالی که دومی — که او استفاده می شود به عنوان رئیس جمهور — نیاز به یک رای دهندگان را از طریق “بسیار دقیق روند. معادل رفتن به یک ماشین رای گیری و یا شاید حتی گاهی اوقات بهتر است.”

رای گیری کارشناسان به ما گفت که فرآیند تأیید همان غایب و پست الکترونیکی-در آراء و بسیاری از ایالات در نظر آنها را به همان چیزی که.

به عنوان بسیاری از ایالت ها تلاش به سطح شیب دار بالا پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه های در پاسخ به کروناویروس همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است موقعیت خود را به عنوان یک حریف سرسخت این ادعا که اگر متحده گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری آن را در نتیجه “تقلب در انتخابات”.

در یک مصاحبه رادیویی با مایکل وحشی در ژوئن 15, تهمت هشدار داد که گسترش پست الکترونیکی-در برگه های رای را افزایش می دهد “احتمال سرقت که در آن آنها سرقت آنها را نگه دارید تا mailmen آنها آنها را از صندوق های پستی آنها چاپ آنها متقلبانه.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک دوست که پسرش فوت کرد و هفت سال پیش به او گفت که او به تازگی موفق به دریافت رای گیری در نام پسرش ، “این اشتباهات ساخته شده توسط میلیون ها نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برخی در رسانه ها اشاره کرده اند آشکار نفاق از مغلوب ساختن پیشی جستن در پست الکترونیکی-در رای گیری داده شده است که او رای دادند از طریق پست در فلوریدا اولیه این سال است.

در مصاحبه خود با وحشی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انتقاد از پست الکترونیکی-در برگه های رای نداد گسترش به “غایب” آراء مانند او در گفت و بازیگران.

“رفتن به یک غرفه رای گیری و رای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مگر در مواردی که شما یک غایب که در این صورت آنها مجبور به رفتن را از طریق تمام مراحل. به منظور رای آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک بسیار سخت روند. معادل رفتن به یک ماشین رای گیری و یا شاید حتی گاهی اوقات بهتر است.”

این اولین بار نیست تهمت ساخته شده است این غلط تمایز است. خواسته در یک نشست خبری در مارس 7 چه تفاوت بین کسی که رای گیری از طریق پست در دولت در مقابل خارج از دولت تهمت ادعا کرد “وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین کسی که خارج از دولت و رای گیری و همه چیز مهر و موم شده است, گواهی, و هر چیز دیگری.”

در واقع انتخابات ریاست جمهوری افغانستان می گویند متحده با استفاده از همان تایید/فرآیند صدور گواهینامه برای غایب و یا پست الکترونیکی-در برگه های رای.

فلوریدا

همانطور که ذکر شد ما تهمت رای دادند از طریق پست در فلوریدا در ماه مارس است. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به نام یک “غایب” رای گیری.

“غایب خوب است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات مارس 26. “شما بیمار هستید. شما دور است. به عنوان مثال من برای انجام یک غایب به خاطر من رای گیری در فلوریدا و من اتفاق می افتد به رئیس جمهور شود. من زندگی می کنند در این خانه زیبا بیش از وجود دارد که به رنگ سفید است. به طوری که خوب است. و آن را خوب برای افرادی که بیمار هستند و می توانید آنها را دریافت نمی. چیزی. شما می دانید چیزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany که رای دادند از طریق پست در فلوریدا 11 بار از سال 2010 با توجه به Tampa Bay بارتکرار که خط.

“رای گیری غایب است کلمه وجود ندارد و در آن برای یک دلیل. به این معنی که شما غایب از صلاحیت و یا قادر به رای دادن در فرد” McEnany نوشت: در بیانیه ای به Tampa Bay Times. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در برابر دموکرات طرح سیاسی به کروناویروس و گسترش ایمیل انبوه-در رای گیری بدون دلیل که یک تمایل برای تقلب انتخابات. این است که ساده و تمایز است که با رسانه ها نتواند به درک.”

هرگز به ذهن است که به عنوان Orlando Sentinel اشاره کرد تهمت می تواند رای داده اند در فرد در فلوریدا اگر او می خواست به. این مقاله گزارش شده است که رئیس جمهور “در پالم بیچ شهرستان که در آن او ساخته شده او Mar-a-لاگو باشگاه خود آدرس قانونی برای رای دادن اهداف” برای چند روز در حالت اولیه رای گیری دوره در ماه مارس است. در واقع نگهبان گفت: رای گیری اولیه ارائه شده در یک کتابخانه مناسب در سراسر خیابان را از مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی باشگاه گلف که در آن تهمت صرف برخی از زمان خود را.

مهم تر فلوریدا ندارد رای گیری غایب نفسه. برای چندین دهه آن را تا به حال رای-با-پست الکترونیکی که در دسترس است به هر واجد شرایط رای دهندگان در دولت است. فلوریدا یکی از 34 متحده (به علاوه واشنگتن دی سی) که “هیچ بهانه ای” غایب یا پست الکترونیکی-در رای گیری با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. به عبارت دیگر رای دهندگان نیازی به گواهی دهند که آنها را از رای گیری صلاحیت در روز انتخابات و یا که آنها نمی توانند به پای صندوق های رای به دلیل یک بیماری یا ناتوانی. بنابراین هیچ فرایند ویژه ای است که “غایب” out-of-town رای دهندگان از طریق آن ایمیل های دیگر-در رای دهندگان نیست.

“رئیس جمهور تهمت نظرات در مورد غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای که گمراه کننده” دارن هاچینسون یک استاد حقوق در دانشگاه فلوریدا و یک انتخابات متخصص گفت: ما از طریق ایمیل. “تفاوت بین دو سیستم بی اهمیت هستند. به رای گیری غایب رای گیری یک رای دهندگان باید با ارائه دلیل معمولا مسافرت و یا ناتوانی به بهانه ای در شخص رای گیری. این absentee ballot, برچسب, اما تا حدودی از یک اثر. اکثر ایالات آمریکا از جمله فلوریدا نقل مکان کرد به هیچ بهانه ای’ پست الکترونیکی-در برگه های رای. در این کشورها افراد می توانند با ارسال یک پست الکترونیکی-در رای گیری بدون توضیح عدم حضور خود را در روز انتخابات. آنها به سادگی نیاز به ارائه یک برنامه تقریبا یکسان به یکی از کشورهای استفاده به صورت غیابی.

“وجود دارد هیچ سخت فرآیند غربالگری است که متمایز از دو روش رای گیری” هاچینسون اضافه شده است. “پس از ثبت نام و آدرس تایید شده انتخابات خواهد شد و روند درخواست و قرار دادن در انتخابات. در فلوریدا تقریبا 30 درصد از آرا در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ریخته شد توسط ایمیل و رای دهندگان را مجبور به ارائه یک بهانه ای غایب از دولت و یا از طریق افزایش فرآیند غربالگری. در مورد این موضوع تهمت است که به سادگی اشتباه است.”

در فلوریدا هاچینسون گفت: انتخابات مقامات مقایسه امضا در بازگشت آراء با امضا بر روی رای دهندگان ثبت نام فرم.

“اگر در نظر مقامات انتخابات امضا مطابقت ندارد (یا اگر [کسی] نتواند به ثبت نام در انتخابات یک رای دهندگان خواهد بود تماس گرفت و مجاز به درمان نقص” هاچینسون گفت.

که کمی متفاوت تر از این فرایند را برای فرد رای گیری در فلوریدا به عنوان نظرسنجی کارگران برای درخواست یک عکس ID. اما حتی بدون کارت شناسایی او گفت: یک فرد باید اجازه داده شود به بازیگران موقت رای گیری.

توسعه پست الکترونیکی-در رای گیری

در پاسخ به ترس است که در شخص رای گیری در ماه نوامبر پخش خواهد شد SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 تعداد متحده به دنبال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

متحده از جمله میشیگان, آیووا, گرجستان, نبراسکا و غرب ویرجینیا را فرستاده غایب و یا پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان. کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا و نوادا فرستاده اند واقعی پست الکترونیکی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان در کشورهای خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص به چند تا از این کشورها — به خصوص آنهایی که با فرمانداران دموکرات — ساخت نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد اقدامات خود را در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

برای مثال در مارس 20, رئیس جمهور, اشتباه توییتی که در میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه بود “غیر قانونی” ارسال “غیابی به 7.7 میلیون نفر” برای این سال اولیه و کلی انتخابات هر چند دولت گفت: در واقع آن را ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی — و نه واقعی آراء به همه ثبت نام رای دهندگان که ممکن است بخواهید برای رای دادن از طریق پست.

یک هفته بعد تهمت دروغ ادعا در توییتر و در کاخ سفید که کالیفرنیا به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد” و “مردم هستند که شهروندان.” به عنوان ما نوشت کالیفرنیا ارسال خواهد شد هر ثبت نام رای دهندگان در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات عمومی ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که از طریق پست و برگه های رای که مملو از تقلب انتخابات و اگر گسترش را لکه دار انتخابات ریاست جمهوری. ما نوشته شده است قبل از اینکه در مورد این ادعا ذکر است که کارشناسان می گویند رئیس جمهور این است که اغراق آمیز و در حالی که موارد تقلب انتخابات از طریق پست الکترونیکی و یا غیابی شایع تر از فرد در رای گیری تقلب در تعداد موارد شناخته شده است نسبتا نادر است.

در اینجا ما در حال تمرکز بر روی رئیس جمهور را تکرار و ادعا می کند که رای غیابی منوط به بررسی بیشتر نسبت به دیگر پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“رئیس جمهور هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد” سعید سام Mahood وزیر مطبوعات برای کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, دفتر که نظارت دولت در انتخابات ،

Mahood گفت: ما از طریق ایمیل وجود دارد که هیچ تفاوتی بین غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای در کالیفرنیا است.

“نزدیک به 20 سال در کالیفرنیا رای دهندگان مجاز به ثبت نام به طور دائم رای-توسط-mail هیچ بهانه ای مورد نیاز” Mahood گفت. “وجود دارد به سادگی ‘vote-توسط-mail’ برگه های رای در کالیفرنیا ما نمی استفاده از اصطلاح “غایب” هر بیشتر به عنوان هیچ بهانه ای وجود دارد و یا مدارک مورد نیاز برای رای دادن-توسط-mail.”

“California county انتخابات مقامات چک کنید و هر رای-با-پست الکترونیکی رای گیری که توسط بازیگران بنابراین حتی اگر یک رای گیری فرستاده شد به اشتباه رای دهندگان آن خواهد بود, گرفتار,” Mahood گفت. “انتخابات مقامات چک کنید اگر رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری در جای دیگر. هر رای-با-پست الکترونیکی رای گیری نیز منحصر به فرد نوار کد که انتخابات مقامات اسکن. رای دهندگان امضا در رای گیری-با-ایمیل های رای بازگشت پاکت در مقایسه در برابر رای دهندگان ثبت رکورد است. اگر یک امضا از دست رفته است یا نه مطابقت با ثبت رکورد مقامات انتخابات را رسیدن به رای دهندگان. اگر رای دهندگان پاسخ نمی دهند و با ارائه یک گم شده/اصلاح امضا رای گیری خواهد شد به حساب نمی آید.”

یک سخنگوی میشیگان وزیر امور خارجه گفت: رئیس جمهور ادعا کرده است هیچ شایستگی در میشیگان یا نه.

“رای غیابی و پست الکترونیکی-در برگه های رای که همان چیزی را گفت:” تریسی Wimmer, مدیر روابط رسانه ای برای, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون یک دموکرات که او نیز خودش را به یک هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در انتخابات barbs.

“در میشیگان شما باید گزینه خود را ارسال absentee ballot به رها کردن جعبه و یا حضوری در دفتر منشی, اما اکثریت قریب به اتفاق از طریق پست در” Wimmer گفت: ما از طریق ایمیل. “فرآیند راستی آزمایی — امضای تطبیق زمانی که شما درخواست رای گیری و زمانی که انتخابات بازگشته است — همان است.”

پنج متحده در حال حاضر انجام انتخابات در درجه اول توسط پست الکترونیکی-در رای: یوتا, کلرادو, هاوایی, واشنگتن و اورگان است. همه آنها ارسال خواهد شد ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری پیش از انتخابات با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی و دولت فردی در انتخابات مواد.

در ایالت یوتا جز دو شهرستان به طور خودکار ارسال برگه های رای به ثبت نام رای دهندگان در انتخابات 2018 و در این سال 30 ژوئن اولیه انجام خواهد شد در درجه اول از طریق پست به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با هیچ منظم حوزه های رأی گیری در دسترس در تمام اما یک شهرستان است.

“در دولت من, من شرط می بندم 90% از ما رای توسط ایمیل” یوتا بهداشت ، میت رامنی گفت: ممکن است. “آن کار می کند بسیار خوب است و آن را بسیار جمهوریخواه دولت است.”

متی ویل مدیر از انتخابات پروژه در مرکز سیاست دو حزبی گفت که در حالی که فرآیند راستی آزمایی برای پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند متفاوت باشد توسط دولت ایالات متحده نیست درمان غایب و پست الکترونیکی-در آراء هر یک متفاوت است. تنها پیچ و تاب و جدید است که برخی از کشورها برای اولین بار خبر از رای و یا رای گیری برنامه های کاربردی به عنوان یک راه برای ترویج رای-با-ایمیل این سال با توجه به کوروناویروس. می گوید که در حال حاضر در درجه اول استفاده از رای توسط ایمیل در حال بهتر برای رسیدگی به تایید ویل گفت: ما به عنوان آنها تمایل به تکنولوژی بهتر برای چیزهایی مانند تایید امضا و نوار کدهای آهنگ آراء و نگه داشتن آنها را بهتر ثبت نام رای دهندگان لیست.

Coronavirus امداد لایحه شامل 400 میلیون دلار برای دولت به آنها اجازه می دهد به گسترش ایمیل-و یا در رای گیری اولیه. این Brennan Center for Justice تخمین زده می شود که این امر هزینه $982 میلیون دلار 1.4 میلیارد دلار در بالای آنچه متحده هزینه در حال حاضر برای اطمینان از یک رای-توسط-mail گزینه در دسترس است به تمام رای دهندگان در ماه نوامبر.

آیا برخی از ایالت ها هستند تا به وظیفه ارائه امن و پست الکترونیکی-در برگه های رای و یا اینکه آیا فرد در رای گیری را ترجیح داده است که یک موضوع برای بحث های سیاسی است. اما رئیس جمهور غلط است که بارها و بارها اصرار دارند که رای غیابی — مانند یک او گفت که او در ماه مارس — شامل “بسیار دقیق فرآیند” که پست الکترونیکی-در برگه های رای نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksiMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme