مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه در جرم رکورد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه ادعا کرد که “ما آمار جرم و جنایت در یک سطح هستند که در آنها نبوده است در” تماس با شماره “ثبت تنظیمات.” ایالات متحده قتل نرخ پایین تر در سال 2014 و نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز به طور کلی شده است پایین تر در چند سال گذشته با پایین ترین سطح خود در دهه های پیش با توجه به FBI داده است.

رئيس جمهور در ادامه ادعا می کند یک الگو از تحریف حقایق در جرم و جنایت.

به عنوان یک نامزد در سال 2016 تهمت بارها و بارها ساخته شده جعلی ادعا می کنند که نرخ قتل در ایالات متحده بود “بالاترین آن است که در 45 سال است.” این نرخ در سال 2015 در واقع کمتر از هر زمان دیگر بین سال 1965 و 2009. او همچنین به کرات از یک سال بیش از سال افزایش در برخی از شهرستانها ادعا “جرم و جنایت خشونت آمیز افزایش یافته است و در شهرستانها در سراسر امریکا است.” اما جرم و جنایت بوده است کاهش بیش از دراز مدت و کارشناسان هشدار می دهند در برابر فهیم یک الگوی از چند سال داده است.

اکنون پس از بیش از سه سال در دفتر تهمت به تبلیغ پایین آمار جرم و جنایت دروغ ادعا “رکورد.”

در ژوئن 8 میزگرد با مأموران اجرای قانون تهمت گفت: پلیس “و آنها انجام داده ایم که در حال ضبط تنظیم کنید. ضبط تنظیم کنید. بنابراین ما آمار جرم و جنایت در یک سطح هستند که در آنها نشده است.” بعد از آن در جلسه او و تصریح کرد: نقطه: “به من گفت: سوابق خود را در حال شکسته شدن در شرایط عدم جرم” گفت که پلیس تا به حال “فوق العاده 36 ماه من فکر می کنم شما می توانید می گویند در طی این مدت است.”

همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “در این سال دیده می شود کمترین جرایم اعداد در کشور ما در تاریخ ثبت شده است.”

ما خواسته مطبوعاتی کاخ سفید برای حمایت از این ادعا اما ما نمی دریافت پاسخ.

“آن را به سادگی نادرست می گویند این پایین ترین نرخ در تاریخ ثبت شده گفت:” ریچارد روزنفلد استاد بازنشسته در دانشگاه میسوری–سنت Louis’ گروه جرم شناسی و عدالت کیفری که تحقیقات در ایالات متحده روند جرم و جنایت.

جدید ترین FBI آمار در میزان و تعداد جرایم برای سال 2018 است. آنها نشان می دهد که جرم و جنایت کاهش یافته است و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد اما این آمار نیست “در یک سطح است که آنها نمی شده است.” و از لحاظ تاریخی این ارقام بوده است به طور کلی رو به کاهش برای سال.

FBI آمار نشان می دهد “جرم و جنایت به طور کلی شده است رفتن به پایین [برای] مدتی و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری” ریچارد Berk استاد جرم شناسی و آمار در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: ما یک ایمیل به در. “اگر شما بر این باورند ملی داده شده است وجود دارد بسیار طولانی مدت کاهش است.”

روند جرم و جنایت

به اف بی آی یکنواخت جرم گزارش آمار است که بر اساس داوطلبانه گزارش پلیس محلی بخش منتشر سالانه تخمین می زند در هر دو خشونت آمیز و جنایات املاک. این روند بلند مدت را نشان می دهد برآورد نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز — جرائم از جمله قتل و تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله به ازای هر 100 ، 000 نفر — به اوج خود رسید و در اوایل 1990s در 758.2 در سال 1991 و رای شده است و در یک ثابت پس از رها کردن.

این بود که کمتر از نصف آن 361.6 در سال 2014. نرخ رفت تا کمی در سال 2015 و 2016 شد و 368.9 در سال 2018 آخرین رقم موجود است. اما خشونت نرخ جرم و جنایت کمتر بود در سال 2014 و حتی پایین تر در دهه 1960 از آن شده است در سال های اخیر است.

اف بی آی را جرم گزارش رفتن تمام راه برگشت به سال 1930. اما داده های گزارش شده در روش های مختلف: ماهانه در ابتدا و سپس سه ماهه و سپس semiannually از طریق اواخر 1950s. برای نشان دادن ارقام سالانه ما با استفاده 1960 به عنوان نقطه شروع ما برای این نمودار. اما نرخ جرم و جنایت شد و حتی پایین تر در سال های قبل.

در “یکنواخت جرم گزارش برای ایالات متحده” نشریه برای سال 1960 FBI اشاره می کند که در این دهه آغاز شده با سطوح بسیار بالاتر از جرم و جنایت نسبت به 10 یا 20 سال قبل است. “در سال 1960 نرخ جرم و جنایت بود 24 درصد بالاتر از میانگین 5 سال گذشته; 66 درصد بیش از سال 1950; و 96 درصد بالاتر از سال 1940.” که برای همه جنایات نه تنها جرم و جنایت خشونت آمیز.

“ما تا به حال نرخ جرم و جنایت در طول 1950s … که پایین تر از آنها هستند در حال حاضر” روزنفلد به ما گفت.

همانطور که برای قتل نرخ آن کاهش یافته است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در از 5.4 در هر 100000 نفر در سال 2016 به 5.0 در سال 2018 است. اما هنوز هم بالاتر از 4.4 کم سابقه در سال 2014 حداقل قدمت آن به سال 1960. در واقع قتل نرخ پایین تر از 5.0 در هر سال از سال 2010 تا سال 2015 و همچنین از سال 1961 تا 1964.

نرخ قتل به اوج خود رسید و در سال 1980 در 10.2 و مانند جرم و جنایت خشونت آمیز به طور کلی, به طور کلی کاهش یافته و از اوایل 1990s.

ملک جرم بیش از حد — سرقت larceny و موتور خودرو سرقت — نشان می دهد یک روند مشابه با کاهش نرخ جرم و جنایت در دهه 1960 از ایالات متحده در حال حاضر. و نرخ های پایین تر و در عین حال در اواخر دهه 1950 با توجه به یکنواخت جرم گزارش.

روند اخیر

همانطور که نمودار فوق نشان می دهد با وجود این در دراز مدت کاهش از 1990s جرم و جنایت خشونت آمیز و قتل نرخ علامت در 2015 و 2016 قبل از رها کردن دوباره. روزنفلد گفت: افزایش این دو سال شد “به وضوح در ارتباط با گسترده جنجال و ناآرامی” متصل به قتل مایکل براون یک غیر مسلح سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری و اضافی پلیس حوادث در دیگر شهرستانها ایالات متحده است.

نرخ جرم و جنایت روزنفلد گفت: “بالا خواهد رفت یا پایین برای تمام انواع دلایل.” این 2015-2016 افزایش یک مثال از اگزوژن شوک غیر قابل پیش بینی تغییر در نرخ جرم و جنایت به خاطر یک رویداد خارجی, او گفت:. یک مثال دوم این است که این تاثیر با توجه به ماندن در خانه و قرنطینه سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روزنفلد در حال کار در یک مطالعه 64 از بزرگترین شهرهای ایالات متحده است که به طور متوسط نرخ قتل در ماه آوریل کاهش داشته و ممکن است در طول coronavirus کاهش تلاش در مقایسه با گذشته سه سال به طور متوسط برای کسانی که ماه. “کاهش در ماه آوریل در حدود دو بار به عنوان بزرگ به عنوان قطره ای در مه” او گفت که می تواند سازگار با این ایده که جرم و جنایت خواهد به عقب بر گردیم به آنچه به طور معمول انتظار می رود که کاهش تلاش برداشته شد.

در شهرستانها عمده روسای انجمن منتشر کرده است آمار و ارقام برای سال 2019 بر اساس داده ها از 68 پلیس محلی بخش است. این اعداد و ارقام نشان می دهد افزایش در تعداد قتل و تشدید حملات برای 2019 در مقایسه با سال 2018 و کاهش تجاوز به عنف و سرقت. این انجمن همچنین دارای یک فصلنامه مقایسه با ژانویه تا مارس سال 2020 با مدت مشابه در سال 2019; نشان می دهد که افزایش در قتل و تشدید و ضرب و جرح و سرقت. کسانی که محض اعداد نیست برای تنظیم جمعیت, اما آنها نمی نشان می دهد برای حمایت از رئیس جمهور ادعا می کنند.

اف بی آی نمی خواهد آزادی ملی نرخ جرم و جنایت برای 2019 تا زمانی که آن را منتشر و آن سالانه به طور معمول در ماه سپتامبر. آن را انتشار یک گزارش اولیه برای شش ماه اول سال 2019 که نمی شامل اعداد یا نرخ جرایم اما شامل اطلاعات بر درصد تغییرات. در این گزارش گفت: تعدادی از جرایم خشونت آمیز تا به حال کاهش یافته است 3.1% در مقایسه با شش ماه اول سال 2018 و اموال جرم و جنایت کاهش یافته است 5.6% بیش از مدت زمان همان.

دوباره اف بی آی آمار نشان می دهد نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در اتاق کار, اما آنها همچنین نشان می دهد او را به اشتباه ادعا می کنند “ما آمار جرم و جنایت در یک سطح هستند که در آنها نشده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de