مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از ‘سنگین قیمت’ اگر آمریکا حمله در عراق

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد ایران به یک “سنگین قیمت” اگر آن یا متحدان آن در عراق حمله نیروهای ایالات متحده و یا دارایی در عراق است.

“بر اساس اطلاعات و اعتقاد به ایران و یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تاریخ 1 آوریل.

“اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!,” او اضافه شده است.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای ایالات متحده در واقع هوش از چنین طرح.

سال گذشته ایالات متحده را متهم کرده است که از سوی ایران حمایت نظامیان از حملات در عراق پایگاه های نظامی میزبانی نیروهای ائتلاف و در سفارتخانه های خارجی به خصوص ایالات متحده در ماموریت.

در تاریخ 11 مارس یک حمله موشکی در عراق پایگاه کشته و دو سرباز ایالات متحده و یکی انگلیسی, سرباز, تشدید تنش ها در منطقه است.

هیچ کس مسئولیت این حمله را که به دنبال مرگبار آمریکا در حملات هوایی در نرم افزار-ایران Kataib گروه شبه نظامی حزب الله.

تهران هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر گرفتن “خطرناک اقدامات است.”

در ماه دسامبر در واشنگتن مقصر Kataib حزب الله برای حمله که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار و موجب دور از خشونت که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور قتل یک ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد زیر ماه.

در اقدامی تلافی جویانه یک ایرانی بالستیک-حمله موشکی در عراق پایگاه هوایی سمت چپ برخی از 110 نیروهای ایالات متحده مبتلا به صدمات مغزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im