مغلوب ساختن پیشی جستن وتو قطعنامه محدود جنگ ایران و قدرت های

رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به وتو قطعنامه کنگره برای جلوگیری از اقدام نظامی علیه ایران بدون دریافت مجوز از کنگره در میان افزایش تنش ها در خاورمیانه است.

در بیانیه ای که بر مه 6, تهمت توصیف قانونگذاران’ تلاش برای محدود کردن رئیس جمهور جنگ قدرت به عنوان “بسیار توهین آمیز” و بر اساس “سوء تفاهم از حقایق و قانون است.”

در نشان می دهد نادر از bipartisanship خانه گذشت این nonbinding قطعنامه در ماه مارس پس از آن قبلا پاک سنا.

آمد آن نگرانی که ایالات متحده در تنگنا پس از یک حمله هوایی آمریکا کشته, ایران قدرتمند ترین ژنرال قاسم سلیمانی و یک شبه نظامی عراقی رهبر در بغداد در ماه ژانویه است.

ایران در پاسخ به راه اندازی موشک های بالستیک در عراق پایه مسکن در ایالات متحده به نیروهای چپ که بیش از 100 سربازان مجروح با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

قانون اساسی به کنگره قدرت تنها به اعلام جنگ. اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “بر خلاف قطعنامه, ایالات متحده است و نه درگیر در استفاده از زور علیه ایران است.”

“این قطعنامه حاکی از آن است که رئیس جمهور در قانون اساسی قدرت را به استفاده از نیروی نظامی محدود به دفاع از ایالات متحده و نیروهای خود را در برابر حمله قریب الوقوع. که نادرست است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما در یک خصمانه جهان در حال تحول تهدیدات و قانون اساسی را به رسمیت می شناسد که رئیس جمهور باید قادر به پیش بینی دشمنان ما’ بعدی حرکت می کند و سریع و قاطع عمل در پاسخ. که آنچه من!”

تهمت نیز گفت: اعتصاب سلیمانی اجازه داده شد تحت یک سال 2002 قطعنامه اجازه جنگ با عراق است.

این قطعنامه در حال حاضر سر به سنا جایی که بعید است به جمع اوری یک اکثریت دو-سوم برای غلبه بر حق وتو ریاست جمهوری.

تنش رز بین واشنگتن و تهران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 انصراف از معامله هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی و reimposed خرد کردن تحریم ها.

با گزارش AFP AP dpa و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de