مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از زمان جنگ عمل می کنند اما جنرال موتورز می گوید آن را در حال حاضر در حال حرکت سریع

دیترویت (AP) — دوازده روز پیش جنرال موتورز قرار داده و صدها نفر از کارگران در یک فوری برای ساخت پروژه دستگاه تنفس به بیمارستان ها و فرمانداران التماس برای بیشتر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا این شرکت نبود حرکت سریع به اندازه کافی در روز جمعه به استناد دفاع تولید عمل می دهد که دولت گسترده اقتدار به شرکت های مستقیم برای دیدار با دفاع ملی نیاز دارد.

کارشناسان در مدیریت تولید کارخانه جنرال موتورز می گویند در حال حاضر در حال ساخت یک تلاش فوق العاده ای برای یک شرکت است که به طور معمول در کسب و کار تولید هواکش.

“است که رعد و برق سریع سرعت برای تضمین تامین کنندگان یاد بگیرند که چگونه محصولات و ایجاد فضا در خود کارخانه تولید. شما نمی توانید خیلی سریع تر از آن است” گفت: Kaitlin Wowak یک استاد در دانشگاه نوتردام که تمرکز بر صنعتی زنجیره تامین.

جنرال موتورز انتظار دارد برای شروع ساخت هواکش در اواسط ماه آوریل ramping تا به یک نرخ از 10 ، 000 در هر ماه به عنوان به سرعت به عنوان آن می تواند. این شرکت در حال کار با Ventec زندگی سیستم های کوچک سیاتل-منطقه یک ساز و هر دو می گویند دفاع تولید عمل 1950 تغییر نمی کند آنچه آنها انجام می دهند زیرا آنها در حال حاضر در حال حرکت به همان سرعتی که آنها می توانند fronting میلیون ها نفر در پایتخت با یک نامشخص بازگشت.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند آن را انجام داده اند سریع تر گفت:” جرالد Johnson, GM جهانی تولید کرد.

پیتر ناوارو, تهمت دستیار برای تولید سیاست گفت: با استناد به قانون نیاز بود چون جنرال موتورز “کشیده پاشنه خود برای روز” در ارتکاب به سرمایه گذاری برای شروع ساخت هواکش در الکترونیک خودرو کارخانه در Kokomo Indiana.

آن را تنها چند روز قبل که برنده شده بود برگزاری جنرال موتورز و فورد به عنوان نمونه از شرکت ها به طور داوطلبانه در پاسخ به شیوع بیماری بدون نیاز به او را به استناد قانون. سپس در روز جمعه او ناودان جنرال موتورز در توییتر و در طول جلسه توجیهی روزانه برای پا کشیدن. روز یکشنبه او را به ستایش از شرکت در جلسه توجیهی: “جنرال موتورز در حال انجام یک کار فوق العاده. من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد آنها ندارد.”

اما جنرال موتورز می گوید آن شده بود اقدام در همان دوره در تمام طول.

این شرکت رو به یک کسب و کار در مارس 18 پس از نزدیک stopthespread.org ائتلافی از مدیران اجرائی در تلاش برای سازماندهی شرکت ها برای پاسخ به COVID-19 بیماری است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 30000 زندگی در سطح جهان است. این سازمان معرفی جنرال موتورز به Ventec که باعث می شود کوچک قابل حمل دستگاه تهویه مصنوعی در بوتهل واشنگتن.

خودروساز هم کشیده تولیدی کارشناسان و مهندسین و متخصص خرید و روز بعد به حال مردم در Ventec امکانات یک فاصله کوتاه از خانه سالمندان که در آن ویروس کشته شدن دست کم 35 نفر.

آنها مشغول به کار در سرعت بالا Ventec را ساخت. چند روز بعد جنرال موتورز اختصاص داده شده بیشتر مهندسین و خرید کارشناسان به شکل از چگونه آن را می تواند Ventec است ماشین آلات. برخی از Ventec سازندگان قطعات نمی تواند به اندازه کافی تولید ابزارک به اندازه کافی سریع پس از جنرال موتورز رفت و آن را به قطعات bin برای پیدا کردن تامین کنندگان به انجام این کار جانسون گفت.

اریک گوردون یک دانشگاه میشیگان قانون و کسب و کار, استاد, گفت که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن را ستایش جنرال موتورز و از آن استفاده کنید به عنوان مثال برای تولید کنندگان دیگر در مبارزه با کروناویروس.

“آنچه که بیرون آمد با صدا غذا خوردن بر سر” او گفت:.

گوردون می آموزد که یک کلاس در تجاری سازی کالاهای پزشکی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد ادعا اعتباری که جنرال موتورز شروع به ساخت ماشین آلات. “این است که هر سال یک انتخابات و در همه طرف شما در حال رفتن به دیدن تئاتر سیاسی” او گفت:.

منتقدان خواست تهمت به استناد دفاع تولید عمل به طور گسترده برای کنترل تولید ، تامین و توزیع هواکش و دنده محافظ برای کارگران بیمارستان که در حال اجرا هستند ، این چیزی است که در عمل به معنای بود و آن را برای استفاده علیه یک شرکت Gordon گفت.

حتی با افزایش تولید از تمام دستگاه تهويه سازان, ایالات متحده آمریکا ممکن است به اندازه کافی از زندگی-صرفه جویی در دستگاه. ایالات متحده بیمارستان باید مورد 65,000 از هواکش که به اندازه کافی پیچیده برای درمان انتقادی coronavirus بیماران. آن را احتمالا می تواند سنگ فرش با هم در مجموع 170,000 از جمله دستگاه ساده برای کمک به با بحران, یک کارشناس می گوید.

یک پزشک در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا تخمین می زند که 960,000 مردم در ایالات متحده آمریکا نیاز به هواکش است که خوراک اکسیژن به ریه ها از بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی از طریق یک لوله وارد کردن گلو. پزشکان امیدوارند اجتماعی فاصله متوقف خواهد شد تعداد زیادی از مردم را از گرفتن بیمار به طور همزمان مسطح منحنی بیماری به طوری که آنها می توانید با استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی برای درمان چند بيمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین حضور در جمعه, متهم جنرال موتورز از قول 40,000 هواکش و سپس کاهش تعداد به 6000 است. او همچنین گفت که این شرکت می خواست با قیمت بالاتر از آنچه قبلا بحث شده است.

Ventec است که مذاکره با دولت را به ارائه بیشتر هواکش گفت: تنها تغییر اعداد و قیمت ها در درخواست از سازمان های دولتی خواسته شده است برای طیف وسیعی از مقادیر و قیمت ها. این شرکت گفت: این فروش هواکش که می تواند در درمان عفونت بیماران در توزیع هزینه آن را ارائه کرده است کوچک نسخه برای یک قیمت پایین تر.

تا اواخر روز شنبه, Ventec و جنرال موتورز تا به حال شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از طرفداران دولت خواهد خرید اما این جزئیات در حال حاضر کار می کرد.

Ventec مطمئن نیست اگر آن را به هر گونه پول در دستگاه های که به طور کلی فروش برای $18,000 — به مراتب کمتر از فن های مورد استفاده در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه که می تواند هزینه $50,000. جانسون می گوید: جنرال موتورز قصد ندارد از سود ساخت.

Ventec خواهد نیاز به پول دولت برای کمک به پرداخت تامین کنندگان قطعات و سطح شیب دار تا تولید خود را از 200 در هر ماه به 1000 یا بیشتر گفت: مدیر عامل کریس Kiple.

استناد به دفاع تولید عمل “تابیده نور” بر نیاز به هواکش او گفت: اما Ventec نمی تواند حرکت هر چه سریعتر.

“ما هنوز در حال حرکت در سرعت کامل پیش رو” Kiple گفت. “ما می دانیم که وجود دارد کمبود هواکش.”

____

این داستان درست شده است نشان می دهد که که جنرال موتورز در نظر دارد برای شروع تولید در اواسط ماه مارس خواهد شد اما نه رسیدن به یک نرخ از 10 ، 000 در هر ماه تا بعد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im