مغلوب ساختن پیشی جستن تاب بایدن موقعیت در انتخاب مدرسه/مدارس

در یک سری از مجازی تله تظاهرات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تحریف جو بایدن در آموزش و پرورش ادعا معاون سابق رئیس جمهور می خواهد به “end مدرسه انتخاب” و “لغو منشور مدارس.”

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مخالف بودجه فدرال رفتن به “برای سود منشور مدارس” اما مدیریت مدارس برای سود شرکت را تشکیل می دهند تنها بخشی از منشور مدارس. و در حالی که بایدن مخالف کوپن برای مدرسه خصوصی کمک درسی — نهایی در انتخاب مدرسه برای برخی از — او نه در مخالفت با دانش آموزان انتخاب بین مدارس دولتی آهنربا مدارس و بالا انجام منشور مدارس.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله بایدن بود gleaned از توصیه های سیاست پیش نویس توسط بایدن و رقیب سابق خود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز. 110-صفحه سند به نام بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار توصیه شده جولای 8 است و نه رسمی حزب دموکرات پلت فرم. با این وجود, تهمت کشف و ضبط شده است در این سند به تعداد گمراه کننده ادعا می کند در مورد بایدن مواضع که برخی از ما در مورد نوشته شده قبلا.

در سه اخیر tele-تظاهرات تهمت بارها و بارها ذکر سند و تحریف آن:

  • “من تو را دیدم این دو روز پیش برای اولین بار. او می خواهد برای پایان دادن به مدرسه اندود, هیچ مدرسه انتخاب و لغو منشور مدارس.” – مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تله-تظاهرات در ویسکانسین ژوئیه 17.
  • “آنها می خواهند برای لغو مدرسه انتخاب, پایان, مدرسه, انتخاب, لغو, تمام مدارس.” – مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تله تجمع در میشیگان, جولای 18.
  • “من حتی نمی توانم باور آنها جدی, اما آنها به نظر می رسد. پایان مدرسه انتخاب و آنها می خواهند برای لغو منشور مدارس. خوب مردم می خواهند انتخاب و آنها می خواهند — آنها می خواهند منشور مدارس.” – مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تله رالی در کارولینای شمالی جولای 19.
منشور مدارس

در اینجا چیزی است که وحدت نیروی کار توصیه می گویند در مورد منشور مدارس:

بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار توصیه جولای 8: منشور مدارس در اصل در نظر گرفته شده به بودجه عمومی مدارس با افزایش انعطاف پذیری در طراحی برنامه و عملیات. دموکرات ها بر این باورند که آموزش و پرورش عمومی است خوب یکnd باید نمی شود زین خصوصی انگیزه کسب سود به همین دلیل است که ما از will بان برایسود منشور خصوصی کسب و کار از دریافت بودجه فدرال. و ما می دانیم که نیاز به دقیق تر guardrails برای اطمینان از مدارس خوب استوارت از تغذیهارل بودجه آموزش و پرورش. ما از اقدامات برای افزایش مسئولیت پذیری در مدارس از جمله نیاز تمام مدارس برای دیدار با همان استانداردهای شفافیت به عنوان سنتی در مدارس دولتی از جمله با توجه به حقوق مدنی حمایتنظير سهام, پذیرش, شیوه های انضباطی روش و لباسl امور مالی. ما تماس بگیرید برای تهویه بودجه فدرال برای گسترش مدارس و یا برای مدرسه منشور تمدید در یک منطقه بررسی این که آیا این منشور را systematically underserve نیازمندترین افراد دانش آموزان است. یکnd دموکرات ها در مخالفت با خصوصی school کوپن و دیگر سیاست هایی که منحرف کردن مالیات دهندگانمنابع بودجه به دور از نظام مدرسه عمومی.

در حالی که در این سند آمده است که بایدن را “بان کی مون برایسود منشور خصوصی کسب و کار از دریافت بودجه فدرال” بزرگ گم شده و اخطار از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا این است که اکثریت قریب به اتفاق مدارس هستند نه عمل برای سود اشخاص — که حتی اجازه ندارند در برخی از کشورهای خاص.

بایدن موقعیت است “معقول تر و محدود محدودیت” و مغلوب ساختن پیشی جستن از خصوصیات بایدن موقعیت “بیش از حد” کاترین Merseth یک کمکی مدرس در آموزش و پرورش در دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و متخصص در مدارس گفت: ما از طریق ایمیل.

“البته منشور عمومی, مدارس, مهم توجه داشته باشید که رانندگی می کند برخی از مخالفان دیوانه” Merseth اضافه شده است. “و برخی از منشور عبور کرده اند خط به درخواست برای وام کسب و کار به عنوان اگر آنها کسب و کار خصوصی. اما اساسا منشور هستند و نهادهای عمومی.”

“این یک تصور غلط رایج در مورد منشور مدارس” Jamison سفید مدیر ارشد اطلاعات و تحقیقات برای اتحاد ملی برای مدارس گفت: ما از طریق ایمیل. “همه منشور مدارس مدارس دولتی. وجود دارد هیچ چیز مانند یک برای سود منشور مدرسه.”

در واقع وجود دارد چند انتفاعی مدارس, اما تنها در آریزونا. معمولا زمانی که مردم مراجعه به “برای سود منشور مدارس” با این حال آنها به معنی منشور مدارس که قرارداد با انتفاعی اشخاص برای کمک به مدیریت.

سفید بایدن گفت که به احتمال زیاد اشاره به کسانی که آموزش و پرورش سازمان مدیریت و یا EMOs که برای سود اشخاص استخدام به مدیریت مدارس. سفید گفت EMOs “پشتیبانی عمومی منشور مدارس با ارائه آنها را به عقب دفتر خدمات, معلم, آموزش, برنامه درسی, کمک, یا دیگر مدیریت خدمات مرتبط. به عنوان منشور مدارس به طور معمول رایگان برای قرارداد با هر دو غیر انتفاعی و انتفاعی برای کالا و خدمات را به قرارداد با, برای سود سازمان است.”

در حال حاضر درصد از مدارس پیمانکاری با EMOs حدود 10% سفید گفت.

تا مطمئن شوید که برخی از مدرسه منشور طرفداران نگران هستند با توصیه های وحدت نیروی کار مانند آن تماس برای “مطبوع بودجه فدرال برای گسترش مدارس و یا برای مدرسه منشور تمدید در یک منطقه بررسی این که آیا این منشور را systematically underserve نیازمندترین افراد دانش آموزان است.”

“این مسائل در مورد تاثیر بر کودکان و نوجوانان محروم است کد برای اجازه دادن به مناطق تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند منشور – است که مانند اجازه دادن به مک دونالد تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند پنج بچه” اندرو Rotherham از بنیانگذاران و شریک در Bellwether, آموزش شرکای ملی سازمان غیر انتفاعی کار برای حمایت از آموزشی نوآوری و بهبود نتایج برای دانش آموزان محروم گفت: ما از طریق ایمیل.

به عنوان Vox توضیح داد: در آن داستان “همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد منشور مدارس” در حالی که همه مدارس باید مورد تایید خارج از اختیارات آنها که قدرت توسط دولت متفاوت است. “در آمریکا با محدود تر قوانین در منشور مدارس منطقه مدرسه تخته باید تصویب منشور. در موارد دیگر, دولت, تخته, آموزش و پرورش, شهرداران یا ویژه مدرسه منشور مدیره تصویب منشور.”

نینا ریس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی و اتحاد عمومی منشور مدارس با صدور بیانیه ای با این استدلال که “فدرال مدرسه منشور بودجه برای مدارس نباید مشروط بر بررسی منطقه مدرسه. این است که به وضوح مشکل به دلیل مناطق باید تضاد منافع و اغلب منشور به عنوان رقبای.”

ریس همچنین گفت که او نا امید شده بود که در بایدن-ساندرز نیروی کار گزارش مدارس بودند “ذکر شده در میان چند مکان عمومی, مدرسه, مسیر دسترسی به فرصت های دانش آموزان سزاوار است. برای حذف مدارس از این گروه نشان می دهد یا عدم درک و یا عمدی گیری.”

با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار 3.1 میلیون با حضور دانش آموزان مدارس در سال 2017, نمایندگی حدود 6 درصد از دانش آموزان که با حضور در مدارس دولتی. با توجه به اتحاد ملی برای مدارس که تعداد صعود به 3.3 میلیون در سال 2018 است.

با این وجود آیا بایدن خواهد قطع بودجه برای مدارس موفق توسط شرکت های انتفاعی و یا اینکه آیا او به دنبال مهار منشور توسعه بیشتر در منطقه مدرسه نظارت تهمت می رود بیش از حد با خود پتو ادعا می کنند که بایدن را “لغو تمام مدارس.”

بر اساس بیانیه ارائه شده توسط بایدن کمپین رسمی “نانو همه چیز را او می تواند برای کمک به سنتی مدارس دولتی است که اکثر دانش آموزان شرکت کنند. به عنوان رئیس جمهور او را به بان کی مون برای سود منشور مدارس از دریافت بودجه فدرال. او همچنین مطمئن شوید که ما متوقف کردن بودجه مدارس که ارائه نمی دهد نتایج. ما باید نمی اتلاف منابع کمیاب است که ما مدارس دولتی به شدت نیاز است. علاوه بر این او را به اطمینان حاصل شود که منشور مدارس برگزار می شود به همان سطح از پاسخگویی و شفافیت به عنوان سنتی مدارس دولتی.”

کمپین رسمی اضافه شده است که بایدن “مخالف نیست ولسوالی اجازه پدر و مادر را انتخاب کنید و به فرستادن فرزندان خود به … بالا انجام عمومی منشور.”

انتخاب مدرسه

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که بایدن مخالف مدرسه انتخاب به عنوان سند روشن می سازد بایدن مخالف “خصوصی school کوپن و دیگر سیاست هایی که منحرف کردن مالیات دهندگانمنابع بودجه به دور از نظام مدرسه عمومی.”

وحدت نیروی کار توصیه های به طور خاص به دنبال قطع بودجه فدرال برای فرصت بورس تحصیلی برنامه, برنامه های ارائه شده تنها در واشنگتن دی سی است که در سال 2019 ارائه $17.5 میلیون دلار برای مدرسه خصوصی کوپن که عمدتا رفت و به دانش آموزان است. با توجه به وحدت سند برنامه “ارائه می دهد مالیات دهندگان هیچ پاسخگویی برای استفاده از بودجه و همواره شکست خورده نشان می دهد دانشگاهی اثر است.”

در واقع با توجه به 2019 مطالعه توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش “سه سال پس از دانش آموزان اعمال می شود به OSP کسانی که ارائه کمک هزینه تحصیلی انجام شد بهتر آکادمیک بلکه هیچ بدتر از در غیر این صورت مشابه همسالان داده نشده همان فرصت است.”

در سال 2019 تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پیشنهادی “آموزش و پرورش, آزادی, بورسیه” که با ارائه 5 میلیارد دلار سالانه اعتبار مالیاتی فدرال برای کسب و کار و افرادی که کمک مالی به سازمان بورس است که حمایت از خصوصی آموزش در مدرسه است. که برنامه ریزی شده است مخالف با بسیاری از دموکرات ها — برخی از مشخصات آن را به عنوان یکی دیگر از تلاش در کوپن برای مدارس خصوصی — و آن پیشرفته نیست در کنگره است.

بنابراین وقتی که تهمت می گوید بایدن مخالف, مدرسه, انتخاب, این درست است که او مخالف کوپن برای مدارس خصوصی. اما نه هر کس تعریف مدرسه انتخاب که در راه است.

با توجه به بایدن کمپین رسمی “جو بایدن مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن/Devos مفهوم ‘مدرسه انتخاب’ است که مدرسه خصوصی کوپن است که نابود کردن ما مدارس دولتی. او همچنین در برابر سود و کم انجام منشور مدارس و معتقد است که در برگزاری همه منشور مدارس پاسخگو باشد. او مخالف نیست ولسوالی اجازه پدر و مادر را انتخاب کنید و به فرستادن فرزندان خود به آهنربا مدارس بالا انجام عمومی منشوریا سنتی مدارس دولتی.”

آهنربا مدارس بخشی از مدارس دولتی محلی سیستم و عملکرد تحت همان دولت (بر خلاف منشور). آنها به طور معمول باید یک برنامه تمرکز — مانند بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) — و دانش آموزان از سراسر سیستم مدرسه با علاقه در این برنامه تمرکز می توانید شرکت.

در این که آیا مجلس مخالف مدرسه انتخاب بستگی به تعریف یکی از مدرسه انتخاب است. برخی از نظر ارائه انتخاب بین سنتی مدارس دولتی آهنربا مدارس و مدارس به “انتخاب” — که بایدن پشتیبانی می کند. دیگران تعریف انتخاب به عنوان حمایت دولت فدرال برای مدرسه خصوصی کمک درسی — که بایدن مخالف.

وزارت آموزش و پرورش در سال 2019 گزارش در مدرسه انتخاب را تعریف می کند “مدرسه انتخاب” به عنوان “آرایه ای از مدارس ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش گزینه” که شامل سنتی مدارس عمومی “در داخل و یا در سراسر مناطق” منشور عمومی, مدارس, مدارس خصوصی و مدرسه در منزل.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapOmeglejoybetinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleriKurtköy EscortBağlama büyüsü