مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی او دستور داد نیروی دریایی برای از بین بردن ایران gunboats

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دستور داده است تا نیروی دریایی به “شلیک کردن و نابود کردن” هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی, بخشنامه می آید که یک هفته پس از نیروی دریایی گزارش داد یک گروه از ایران با قایق های ساخته شده “خطرناک و آزار رویکرد” به آمریکا کشتی ها در خلیج فارس.

تهمت نیست استناد به یک رویداد خاص خود را صدای جیر جیر و یا ارائه جزئیات. کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 مراجعه کننده سوال در مورد صدای جیر جیر به پنتاگون و پنتاگون با اشاره سوالات به کاخ سفید است.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, ایران در سپاه پاسداران گفت: آن را به حال قرار دادن جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمایی آنچه کارشناسان به عنوان یک فضای مخفی برنامه.

که راه اندازی نگرانی در میان کارشناسان در مورد اینکه آیا تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما. ایران در حال حاضر در کوتاه و ميان برد موشک است.

آمریکا کشتی های نیروی دریایی ایران و گارد نیروی دریایی عروق گاهی اوقات باید برخورد در خلیج فارس است که ایالات متحده در تماس غیر حرفه ای, اما آنها به ندرت تشدید و یا شامل یک تبادل آتش. تهران انداز سنگین حضور نیروهای آمریکایی وجود دارد به عنوان یک تهدید امنیتی.

“من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

چهارشنبه گذشته نیروی دریایی آمریکا گفت: پاسداران عروق بارها و بارها عبور کمان و sterns از چندین کشتی های آمریکایی در محدوده نزدیک و با سرعت بالا در شمال خلیج فارس. آمریکا عروق شامل USS Paul Hamilton و یک نیروی دریایی ناوشکن و ناو یو اس اس لوئیس B. دستگاه کشش یک کشتی است که در خدمت به عنوان یک شناور فرود پایه. کشتی بودند عامل با ارتش ایالات متحده آپاچی هلیکوپتر حمله در آبهای بین المللی بیانیه ای گفت:.

این “خطرناک و تحریک آمیز اقدامات افزایش خطر اشتباه و برخورد و … بودند و نه مطابق با تعهدات خود تحت قوانین بین المللی به عمل با توجه به ایمنی کشتی دیگر در منطقه” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

با توجه به نیروی دریایی آمریکایی ها صادر هشدارهای متعدد از طریق پل به پل رادیو اخراج پنج انفجار کوتاه از کشتی شاخ و دوربرد acoustic noise maker دستگاه های اما بدون دریافت پاسخ فوری بیانیه ای گفت:. پس از حدود یک ساعت ایران و عروق در پاسخ به این پل به پل رادیو نمایش داده شد و سپس مانور دور.

ایران ادعا کرد که ایالات متحده باعث شده است که قسمت.

آمریکا فرماندهان آموزش دیده به ظریف و دقیق تماس قضاوت در مورد چگونه برای پاسخ به حوادث در دریا. به جای فورا متوسل به استفاده از نیروی مرگبار فرماندهان در حال انتظار برای عمل بر اساس شرایط خاص از جمله تهدید به خود خدمه و پایبندی به قوانین بین المللی جنگ. به طور کلی همانطور که در مورد گذشته چهار حادثه کشتی های جنگی را موضوع هشدارهای مختلف از جمله از طریق پل به پل رادیو قبل از مصرف بیشتر اقدام مستقیم.

تنش بین ملت ها افزایش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انصراف از بین المللی هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی در سال 2018 و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه ایران است. در ماه مه گذشته به ایالات متحده فرستاده شده بیش از هزاران سرباز از جمله دوربرد و بمب افکن و یک ناو هواپیمابر به خاورمیانه در پاسخ به آنچه که آن را به نام رو به رشد تهدید ایران به حمله به منافع آمریکا در منطقه است.

تنش مشخصی زمانی که نیروهای آمریکایی کشته شدند ایران را قوی ترین ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه. ایران در پاسخ با یک موشک بالستیک حمله به یک پایگاه در غرب عراق را که نیروهای ایالات متحده حضور داشتند. هیچ آمریکایی کشته شدند اما بیش از 100 رنج می برد خفیف مغزی صدمات ناشی از انفجار. همچنین ایران مورد حمایت عربستان در عراق همچنان تهدیدی برای نیروهای آمریکایی وجود دارد.

__

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. AP امنیت ملی نویسنده رابرت برنز در واشنگتن در کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>