مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی ادعاهای بی اساس در مورد مجروح بوفالو از معترضان

با هیچ شواهد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ترویج تئوری توطئه که مارتین Gugino از 75 سال است که در بیمارستان بستری شد و پس از تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در طول یک ماه ژوئن 4, اعتراض در بوفالو, نیویورک بود “ANTIFA provocateur” که در تلاش بود تا “سیاه و سفید” تجهیزات پلیس.

در حالی که Gugino خود حساب توییتر و تاریخ خود را به عنوان یک فعال نشان می دهد که او مشترک به چپ انداز اولیه پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند به نظر می رسد مشکوک وب سایت که در آن آنها نشات گرفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره شده یک بخش از یکی از امریکا شبکه خبر که ذکر شده در یک وب سایت به نام محافظه کار Treehouse به عنوان منبع برای ادعاهای مشابه در مورد Gugino. که در سایت منتشر شده چندین جعلی ادعا می کند که ما افشا و خنثی در طول سال.

با وجود ناقص منشاء ادعا تهمت توییتی در ژوئن 9: “بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur. 75 سال, Martin Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

ما آدرس دو شرکت ادعا می کند که در صدای جیر جیر:

  • Gugino “می تواند یک ANTIFA provocateur.”
  • Gugino به نظر می رسد “برای اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات.”

در اولین ادعای Gugino ساخته شده است که نظرات انتقادی از پلیس در توییتر و او بنا به گزارش بازتوییت نظر است که گفت: “ما با پلیس و نیروهای این سازمان تروریستی نه Antifa.”

Gugino نیز اشاره کرده است در وبلاگ خود که او را “چهار, دستگیری هیچ محکومیت” که محافظه کار در این قسمت مشخص می شود به عنوان لاف زدن “در مورد تعداد دفعاتی که او می تواند بازداشت و فرار از تعقیب.”

اما که نمی توان او را یک “ANTIFA provocateur.”

همانطور که ما توضیح داد که در اخیر داستان در مورد رئیس جمهور تعهد به تعیین antifa یک سازمان تروریستی antifa نیست در واقع یک سازمان در همه. این یک اصطلاح جمعی برای چپ ضد فاشیست.

“هیچ کس است یک عضو antifa” گفت: Leslie جیمز Pickering در مصاحبه با FactCheck.org. پیکرینگ یکی از صاحبان سوزاندن کتاب های یک چپ کتابفروشی در بوفالو و گفت که او می داند Gugino مکرر حامی این فروشگاه که با حضور برخی از ضد فاشیستی حوادث وجود دارد و همچنین به عنوان بسیاری از رویدادهای دیگر با هدف فمینیسم حقوق حیوانات و ضد جنگ مسائل.

مردم فکر می کنم از antifa به عنوان “نقاب تا” مبارزه با آشوبگران در تظاهرات و شکستن ویندوز, Pickering گفت. “مارتین هرگز انجام نداده است.”

او در توصیف Gugino به عنوان یک رام از معترضان که گاهی اوقات طول می کشد عکس ها و یا فیلم ها.

Pickering توصیف Gugino به عنوان یک “75 ساله در حومه شهر” که “نیست درگیر در دعوا مشت در تظاهرات است.”

یکی دیگر از دوستان Gugino رد این ایده است که او می تواند به نام یک “provocateur” گفتن دین سرویس خبری است که از ایده “مضحک.”

تام کیسی محلی بوفالو هماهنگ کننده برای کاتولیک جنبش صلح Pax Christi گفت که Gugino شد لجوج اما همیشه احترام با توجه به RNS.

“من هرگز از او شنیده می شود با استفاده از یک ننگین و یا عصبانی کلمه در برابر کسی و من زمان زیادی را صرف صحبت کردن به او” کیسی گفت.

در بیانیه ای به بوفالو, اخبار Gugino وکیل کلی Zarcone به نام تهمت را صدای جیر جیر “تاریک و خطرناک و نادرست است.” او همچنین گفت: FactCheck.org توسط ایمیل “آقای Gugino کسانی که اتهامات را رد می کند. آنها نه واقعی و هیچ کس در اجرای قانون است و حتی پیشنهاد یک چنین چیزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوم ادعا می کنند حتی کمتر پشتیبانی می کند.

یک ویدیو از Gugino را در رویارویی با پلیس نشان می دهد که او با نزدیک شدن پلیس که در شورش دنده. هر چند هیچ صوتی از ارز با افسران پلیس Gugino چیزی در دست راست خود را که او با حرکات و یا امواج در جهت یک افسر پلیس را در ناحیه میانی. این رفتار که تهمت حدس می توانست Gugino تلاش برای “سیاه و سفید” پلیس تجهیزات ارتباطی.

هر دو محافظه کار Treehouse و OANN ادعا کرد که Gugino با استفاده از antifa مانند تاکتیک با سابق بینی که Gugino شد به کارگیری “روش پلیس ردیابی استفاده شده توسط Antifa برای نظارت بر محل پلیس.”

اما Adam Scott Wandt دستیار استاد سیاست عمومی در جان جی, کالج عدالت کیفری که در آن او یک محقق در مرکز Cybercrime مطالعات گفت که او مشاهده کرده است این ویدئو بیش از ده بار و “همه چیز من دیدن من می گوید که تلاش برای جلوگیری پلیس در ارتباط است.”

آن را قطعا ممکن است برای جم پلیس ارتباطی فرکانس “با استفاده از یک فرستنده و گیرنده رادیویی راه اندازی به انجام این کار” Wandt گفت ما در یک مصاحبه تلفنی. و وجود دارد دستی فرکانس رادیویی jammers که به راحتی در دسترس هستند برای خرید توسط عموم مردم. اما دستگاه های برگزار شده توسط Gugino “به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک دستی فرکانس اسکنر” که معمولا یک یا دو آنتن, او گفت:.

Wandt گفت: هدف در Gugino دست به نظر می رسد که یک لیوان یا سطح براق.

“به نظر می رسد مانند یک تلفن همراه” Wandt گفت. “آن نیست نگاه مانند یک دستگاه است که می تواند جام جم یک فرکانس رادیویی.”

Zarcone, Gugino وکیل تایید ما است که آن را یک تلفن همراه. “من دیده می شود تلفن خود را در بیمارستان – آن چیزی است به خصوص قابل توجه” او گفت:.

ممکن است برای تبدیل گوشی آندروید به یک فرکانس رادیویی scanner Wandt گفت: هر چند آن را “بسیار فنی تلاش است.”

در حالی که دستگاه در Gugino دست به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک فرکانس رادیویی امواج Wandt گفت: حتی اگر آن “هیچ دلیلی وجود ندارد که او را در کنار و یا نزدیک به افسر” به کار یکی است.

“وجود دارد صفر است دلیل او را باید در مقابل افسر” Wandt گفت. “هیچ دلیلی وجود ندارد که او نیاز به موج آن را در اطراف بدن یک فرد.”

Wandt اشاره کرد که در حالی که این جرم به خود فرکانس رادیویی امواج آن جرم است به استفاده از یک. Wandt گفت که او انتظار می رود که اگر Gugino تا به حال شده است در تلاش برای “سیاه و سفید” پلیس ارتباطی به عنوان رئیس جمهور آن را ما زیاد شنیده ام در مورد چنین تجهیزات مصادره شده در صحنه و یا Gugino که به اتهام جرائم مربوط به استفاده از یک دستگاه. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آن است.

یک فرد می تواند جم فرکانس و توان ایستاده 100 فوت دور, او گفت:. و یک فرد اقدام به انجام این کار بدون اینکه گرفتار نمی خواهم در چنین نزدیکی به ماموران گفت.

می تواند Gugino شده اند اقدام به رهگیری پلیس ارتباطی? دوباره آن ممکن است به انجام این کار, اما شما لازم نیست که خیلی نزدیک به آن را انجام دهد Wandt گفت. فرکانس رادیویی اسکنر است که می تواند مورد استفاده برای گوش دادن به پلیس ارتباطات مشترک هستند, او گفت:. ارائه شده پلیس ارتباطات شد رمزگذاری آن را نسبتا آسان برای گوش دادن در ارتباطات پلیس که روز است. شما می تواند یک مایل دور Wandt گفت.

“اگر یکی از چیزهایی که او انجام نمی شد آن بود که” Wandt گفت.

“مدارک من دیده ام, بسیار وجود دارد به این نظریه” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de