واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است ارائه سوم خود دولت از آدرس اتحادیه شعار خود دستاوردهای اقتصادی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد بعد از این سال.

تهمت زد که در سال 2016 در انتخابات شعار “امریکا بزرگ دوباره” کنگره گفت که او در زمان سکو در کاپیتول هیل که او می خواست برای روکش کردن آنچه که او ادعا کرد که این کشور “باز گشت” تحت رهبری او.

“مشاغل پررونق درآمد در حال افزایش فقر رو به کاهش جرم و جنایت در حال سقوط است که اعتماد به نفس فزاینده و کشور ما در حال رشد است و بسیار مورد احترام دوباره,” او گفت: قبل از نورد کردن دستمزد و استخدام و بازار سهام آمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ اقتصاد در طول 25 دقیقه از سخنرانی خود.

جمهوری خواهان شعار “چهار سال دیگر” ثانیه قبل از او راه اندازی شد آدرس خود را و به تشویق ایستاده بعد از هر توقف. دموکرات ها نشسته سنگ-در مواجهه با برخی از تکان دادن سر خود را به عنوان اگر سوال دقت آمار از تهمت, است که شناخته شده برای ساخت ادعاهای دروغین و ارائه نادرست آمار و ارقام.

این سال را به آدرس آید در میان سنا استیضاح محاکمه — تنها سوم در تاریخ ایالات متحده-که تیز شده است در حال حاضر تلخ حزبی تقسیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن قبل از مجلس نمایندگان که دموکراتیک اکثریت تصویب دو مقاله از اعلام جرم علیه او در ماه دسامبر و به یک جمهوری خواه اکثریت سنا است که انتظار می رود به تبرئه جمهوری خواه رئیس جمهور از کسانی که اتهامات روز بعد از آدرس خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن را آدرس می آید او به عنوان به طور بالقوه چهره سخت انتخاب مجدد پیشنهاد بعد از این سال. این مسابقه برای تعیین نامزد حزب دموکرات خواهد شد که در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 لگد دیروز در آیووا.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک کار تصویب امتیاز از 49 درصد, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط گالوپ قبل از آدرس خود را. این خود نشان دهنده بالاترین امتیاز پس از گرفتن قدرت در سال 2017.

اما تنها 7 درصد از دموکرات ها تایید عملکرد خود را در مقایسه با 94 درصد از جمهوری خواهان. که وسیع ترین فاصله تا کنون ثبت شده توسط گالوپ برای یک رئیس جمهور نشسته و بر ملت تیز حزبی تقسیم.

مرحله نمایشهایش

پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک طرف است که نانسی پلوسی مجلس که نظارت مجلس استیضاح و رای که “کف زدن پشت” در مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال گذشته آدرس تبدیل به یک الگوی رفتاری محبوب.

دو گزارش نه صحبت از اکتبر.

Pelosi نیویورک تایمز گفت قبل از سخنرانی خود که دموکرات ها خواهد او را درمان “به عنوان مهمان…و ما امیدواریم که او رفتار خواهد شد به عنوان یک مهمان.”

اما او افزود: “من فکر می کنم کانون توجه این است که در او خواهد شد بسیار گرم برای او به رسیدگی است.”

ارشد دموکرات ابراز شک و تردید بیش از صداقت یک تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن به وحدت. بسیاری او را متهم کرد ایجاد فضای تفرقه با متلک و حمله توییتهایی برابر منتقدان خود مهاجرت ممنوعیت و آنچه به آنها تماس بگیرید عدم تمایل خود را به یک سخت تر ایستادگی در برابر ظهور سفید-برتری طرفداران.

سناتور کریس مورفی (دموکرات-کانکتیکات) گفت: “من شگفت زده می شود اگر او نبود گزاف و خود تبریک. من شگفت زده می شود اگر او را ندارد potshots در مطبوعات و دموکرات و استیضاح مدیران. من انتظارات بسیار پایین این روز است.”

یکی دیگر از کانکتیکات دموکرات و سناتور ریچارد بلومنتال افزود: “من انتظار می رود رئیس جمهور خواهد شد در تمام حالت مبارزات انتخاباتی و احتمالا خیلی bellicose و مباهات. من آرزو می کنم آن بودند چرا که در غیر این صورت من فکر می کنم همکاران جمهوری خواه هستند امید بیشتر رویکرد آشتی جویانه.”

در طرف دیگر نشسته جمهوری خواه معاون رئیس جمهور مایک پنس که در هفته گذشته گفت: در آیووا — که در آن مخالفان کمپین رفت به نوسان کامل در فوریه 3 با آیووا قفقاز-که دموکرات ها در تلاش بودند تا “اجرا کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که آنها می دانند که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را در ماه نوامبر.

صاحب نظران رد این احتمال که مغلوب ساختن پیشی جستن را از این فرصت به نوبه خود در اطراف و انفجار پلوسی و دیگر دشمنان خود را بیش از استیضاح برای فشار بر اوکراین برای بررسی پتانسیل دموکراتیک نامزد جو بایدن.

اما در حالی که رئیس جمهور روشن ساخته است او معتقد است استیضاح نتیجه یک “شکار ساحره” او به خبرنگاران گفت: در 2 فوریه که “ما واقعا به دنبال دادن یک پیام مثبت” در طول آدرس خود را.

او به احتمال زیاد تاکید مثبت: قدرت اقتصاد و کاهش نرخ بیکاری و به تازگی مذاکره موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک نیز به عنوان اولین مرحله از مقابله با چین است که می تواند سیگنال پایان طولانی تجارت جنگ است.

گالوپ این نظرسنجی نشان داد که 63 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تایید از راه تهمت است دست زدن به اقتصاد افزایش شش امتیاز از قبل نتیجه در ماه نوامبر.

گالوپ گفت: این بالاترین اقتصادی تصویب امتیاز نه تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن “اما برای هر رئیس جمهور پس از جورج دبلیو بوش” لذت بردم افزایش پس از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

در تلاش خود را به نماد وحدت مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بحث در مورد “ارزش های آمریکایی” و tout مذهبی آزادی و حمایت نظامی است.
برنامه ای برای بهبود زیرساخت های کشور باید درخواست تجدید نظر به بسیاری از نزدیک به 50 میلیون مخاطبان تلویزیون است.

و امنیت ملی را در کانون توجه با ترور ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی در ژانویه خدمت به عنوان مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن حفاظت از منافع آمریکا.

اما او نیز انتظار می رود به اب راه رفتن را به ستیز موضوعاتی مانند مراقبت های بهداشتی است که او متعهد به بهبود خود را در طول سال 2016 انتخابات با انتقاد از تماس با برخی از دموکرات ها برای پوشش جهانی و تاکید بر تلاش های خود را برای کاهش قیمت مواد مخدر و مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر.

سیاسی تفرقه دیوار در امتداد جنوب مرز ایالات متحده با مکزیک نیز ممکن است دوباره با مغلوب ساختن پیشی جستن در تمجید ساخت و ساز کیلومتر جدید شمشیربازی به عنوان راهی برای تاکید بر تلاش های خود را برای مقابله با مهاجرت های غیر قانونی.

در حضور و غیاب خواهد بود بسیاری از اعضای کنگره و همچنین اعضای کابینه و قضات دیوان عالی کشور است.

دموکراتیک زن قانونگذاران خواهد بود در لباس سفید به افتخار اعطای حق رای. و دموکراتها سنتی, پاسخ به دولت از آدرس اتحادیه تحویل داده خواهد شد توسط زنان: فرماندار میشیگان گرچن Whitmer را به عمل متقابل به آدرس در زبان انگلیسی در حالی که نماینده ورونیکا Escobar کالیفرنیا را به زبان اسپانیایی پاسخ.

با گزارش AP, Reuters, The Hill, واشنگتن پست و فاکس نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de