در یک باغ گل رز نشانی به نظر شگفت آور قوی ممکن است شغل گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تکرار نادرست و گمراه کننده و ادعاهای اغراق آمیز در مورد اقتصاد دولت در پاسخ به COVID-19 مرز دیوار جانبازان برنامه ها و تجارت با چین.

اداره آمارهای اقتصادی منتشر شده در تاریخ 5 ژوئن که اقتصاد اضافه شده بود 2.5 میلیون شغل ممکن است و نرخ بیکاری در حال کاهش 1.4 درصد به 13.3 درصد. مدت کوتاهی پس از اعلام رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی خواستار آن را “روز بسیار بزرگ برای کشور ما” آن را به عنوان به دنبال بازیابی از رمان coronavirus که تعطیل کردن بخش بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

در زیر ما به طور خلاصه به بازشماری برخی از misstatements در مورد اقتصاد و موضوعات دیگر در اظهارات خود.

اقتصاد

نه “بزرگترین اقتصاد”: رئیس جمهور گفت که قبل از coronavirus همه گیر “ما بسیار قوی است.” و این درست است که سهام بالا بود (میانگین صنعتی داو جونز به حال یک رکورد در 29,551.42 on Feb. 12) و بیکاری بود که در 50 سال اخیر از 3.5% به عنوان ما نوشته شده است.

اما پس از آن رئیس جمهور اغراق آمیز قدرت از اقتصاد ایالات متحده با دروغ ادعا “ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ کشور ما است. ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان است.”

همانطور که ما نیز باید گزارش اقتصاد رفته است از طریق بسیاری از دوره قوی تر رشد از آن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی یا GDP رشد 2.3 درصد در سال گذشته — از 2.9 درصد در سال 2018 با توجه به اطلاعات منتشر شده در Feb. 27. بیش از 39 سال گذشته — آشنایی به رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری — کشور واقعی رشد اقتصادی رسیده و یا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را سال اوج 2.9% 19 بار جمله زیر و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2015.

تولید شغل: تهمت نیز کمی اغراق آمیز تعدادی از مشاغل تولیدی زمانی که او گفت که “ما تا به حال تا 600000 شغل قبل از طاعون.” در اوج تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد اضافه شده 499,000 مشاغل تولیدی به عنوان نوامبر 2019, با توجه به اداره آمار نیروی کار. اما تعداد مشاغل به حال plateaued و شروع به لغزش حتی قبل از این بیماری همه گیر.

همانطور که از ماه فوریه یک ماه قبل از اقامت در خانه سفارشات اقتصاد ایالات متحده اضافه شده بود 483,000 مشاغل تولیدی — نه 600,000 — تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اکثر مردم کار”: تهمت نیز تکرار بی معنی به رخ کشیدن است که قبل از همه گیر “[w]e تا به حال بسیاری از افراد مشغول به کار در تاریخ کشور ما تقریبا 160 میلیون. ما هرگز حتی نزدیک به آن است.” اما به عنوان ما نوشته شده است که انتظار می رود به عنوان جمعیت افزایش می یابد.

وجود دارد استثنا دارد از جمله رکود و در حال حاضر یک بیماری همه گیر اما تعداد شاغل آمریکایی ها به طور پیوسته افزایش می یابد با این جمعیت. (نگاه کنید به نمودار زیر از اداره آمار نیروی کار.)

یک ماه پس از رکود بزرگ آغاز شده و در دسامبر سال 2007 تعدادی از آمریکایی ها کار به اوج خود رسید و در 138.4 میلیون در ماه ژانویه سال 2008 قبل از اینکه به سرعت در حال کاهش است. از آن زمان تا مارس 2014 به بهبود آن شغل را از دست داده اما پس از آن آمریکا دوباره شروع به تنظیم سوابق اشتغال از طریق دوره دوم اوباما و به مغلوب ساختن پیشی جستن اول — تا زمانی که این بیماری همه گیر.

همچنین تهمت اغراق آمیز هنگامی که او گفت که ایالات متحده قبل از همه گیر بود “تقریبا 160 میلیون” شغل. اوج رخ داده است در ماه فوریه در 152.5 میلیون شغل با توجه به BLS. آن است که در حال حاضر در 132.9 میلیون.

اشتغال “برابری”: مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که ممکن است شغل گزارش نشان داد قدرت در سراسر هیئت مدیره. “آنچه ما در حال اعلام است که امروز فوق العاده ای ادای احترام به برابری,” او گفت:.

در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافته و از مارس تا مه برای سفید پوستان (14.2 درصد به 12.4 درصد) و اسپانیایی (18.9% به 17.6 درصد) نرخ بیکاری اندکی افزایش پیدا کردند برای سیاه پوستان (16.7 درصد به 16.8 درصد) و کره جنوبی (14.5% به 15%).

COVID-19

Coronavirus تست: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده در حال انجام “بیش از 20 میلیون و یا بسیار نزدیک” آزمون coronavirus عفونت اضافه کردن گمراه کننده به رخ کشیدن: “بیش از هر کسی در جهان.” ایالات متحده به انجام تست های بیشتر به طور کلی — فقط زیر 20 میلیون — اما آمریکا همچنین یکی از بزرگترین کشورهای جهان است. آن نیست انجام تست های بیشتر در سرانه بر اساس.

رئیس جمهور ساخته شده است که این ادعا چندین بار. همانطور که از ژوئن 4, ایالات متحده آمریکا به حال انجام شده 19.81 میلیون آزمون بیش از هر کشور دیگری بر اساس یک نمودار از جهان ما در اطلاعات یک پروژه مستقر در دانشگاه آکسفورد. اما در سرانه اساس به ازای هر 1000 نفر جمعیت چندین کشور هنوز انجام آزمایش های بیشتری از جمله ایسلند, دانمارک, روسیه, ایتالیا, استرالیا و نیوزیلند. منبع دیگر Worldometer یک تجمع داده ها وب سایت تا به حال ایالات متحده در شماره 33 در تاریخ 5 ژوئن در شرایط آزمون به ازای هر 1 میلیون نفر در میان دیگر کشورها و مناطق.

کارشناسان همچنین توصیه می شود نگاهی به تعدادی از آزمایشات در هر مورد تایید شده از COVID-19. که اندازه گیری ایالات متحده نیز عقب چند کشور دیگر.

ذخایر حال هواکش: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره به دروغ ادعا کرد که دولت او به ارث برده استراتژیک ملی ذخایر بدون هواکش.

“ما نیست هواکش هنگامی که ما آغاز شده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد دستگاه تنفس است که چند کشور درخواست از دولت فدرال ذخیره کردن به منظور درمان برخی از بیماران مبتلا به COVID-19. “دولت قبلی سمت چپ ما خالی کابینت.”

در سال 2017, مقاله, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: وجود حدود 9000 هواکش در انبار که از حداقل سال 2010. و در اوایل این سال ریچارد برانسون تنفسی مراقبت متخصص و استاد emertius در دانشگاه سینسیناتی گفت که در 20 سال قبل به این بیماری همه گیر کوروناویروس در سال 2020 دولت هرگز توزیع هواکش از آمریکا ذخایر. حتی در طول سال 2009 H1N1 همه گیر شد هواکش مستقر از ذخایر, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

به علاوه در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد به خبرنگاران گفت: آنها را دیدم هواکش در طول یک تور از حداقل یکی از امکانات ایالات متحده آمریکا که در آن ماشین آلات و بقیه ذخایر عظیم موجودی ذخیره شده در این رویداد از یک بحران بهداشتی.

محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و تعدادی از آشنا misstatements در مورد دولت خود محدودیت های مسافرتی در چین است.

در Jan. 31 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای رمان coronavirus و اعلام محدودیتهای سفر به چین, موثر, Feb. 2. تحت محدودیت های شهروندان غیر آمریکایی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و ساکنان دائم ممنوع شد, از ورود به ایالات متحده اگر آنها در حال سفر به چین ظرف دو هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن, ژوئن 5: [W]e می تواند در واقع کشور ما نجات جان میلیون ها نفر را متوقف مردم خیلی زود از چین از آمدن در آنجا که ما متوقف شود. در پایان ماه ژانویه خیلی زود مردم که از چین بودند که آلوده آمدن به کشور ما است. این یک تصمیم بسیار سخت را. هیچ کس تقریبا هیچ کس از من خواست به آن را. من تقریبا می گویند هیچ کس از من خواست به آن را. اما ما ساخته شده است که تصمیم گیری. … ما ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی با این تصمیم.

تاثیر محدودیت: هیچ مدرکی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که ایالات متحده را نجات داد “ده ها هزار نفر از زندگی با این تصمیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که محدودیت های مسافرتی را نجات داد زندگی با مجموع افزایش در طول زمان از “بسیاری” به “صدها هزار نفر.” اما همانطور که ما در گزارش ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین ادعا و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه.

معدود مطالعاتی که انجام شده برآورد محدودیت های مسافرتی ایالات متحده و کشورهای دیگر به تصویب رسید در چین تا به حال متواضع اثرات کاهش اولیه گسترش خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر. مطالعات گذشته نیز پیدا کرده اند محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در راه گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

سعد B. Omer, مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی گفت: ما او را ندیده است هیچ مدرکی برای حمایت از رئیس جمهور ادعا می کند. محدودیت های مسافرتی “می تواند تاثیر داشته باشد اگر شما تعطیل 90 ٪ از تمام سفر” عمر گفت. اما “حتی پس از آن تاخیر آن را کمی اما آن را متوقف نمی آن.”

محدودیت نیست “اوایل”: مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب گفت که او عمل “اولیه” در اعمال محدودیت و گفت: در ژوئن 5, سخنان که او سرعت عمل به “متوقف کردن مردم خیلی زود از چین است.” اما ما به عنوان نوشته شده است 36 کشور از جمله آمریکا در حال اعمال محدودیت های مسافرتی توسط Feb. 2.

“چه این داده ها نشان می دهد که ایالات متحده نه پشت سر نه پیش از منحنی در شرایط اعمال محدودیت های مسافرتی علیه چین” سامانتا Kiernan یک دستیار پژوهش در بهداشت جهانی اقتصاد و توسعه در شورای روابط خارجی گفت: ما از طریق ایمیل.

تهمت نمی عمل خود را در: تهمت نیز این ادعا را تکرار کرد که “هیچ کس” دیگری می خواست او را به موضوع محدودیت. اما با توجه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که درست نیست.

“سفر از محدودیت های است که ما در جای خود قرار داده و در مشورت با رئیس جمهور بودند بسیار سنجیده و افزایشی,” آذر “به خبرنگاران گفت که در فوریه. 7. “این بودند یکنواخت توصیه های حرفه ای مقامات بهداشت عمومی در اینجا در HHS.”

مهاجرت

مرز دیوار: تهمت تبلیغ پیشرفت در ساخت و ساز از مرز جنوبی شمشیربازی که او گفت: در حال حاضر “تا 210 کیلومتر طولانی است.” اما به عنوان او اغلب تهمت گمراه کننده موفق به توجه داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق است که یا ثانویه شمشیربازی و یا جایگزینی برای موجود ویران شمشیربازی. تا به امروز فقط سه مایل نرده ساخته شده است که در آن هیچ موانع قبلا وجود داشته است.

“دیوار که شما هرگز در مورد شنیدن است تا 210 کیلومتر طولانی,” او گفت:. “و ما باید آن را به تقریبا 500 مایل بسیار اوایل سال آینده. در پایان این سال ما می شود بیش از 400 مایل است.”

با توجه به U. s. آداب و رسوم و گشت مرزی داده هابه عنوان از آوریل 22, شده است وجود دارد در مورد “194 کیلومتر جدید اولیه و ثانویه مرز سیستم دیوار” ساخته شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، این قابل قبول است که بین 22 مه و ژوئن 5, این تعداد افزایش یافته است به 210 کیلومتر به عنوان رئيس جمهور است. اما اکثریت قریب به اتفاق جدید که ساخت و ساز شده است به جای موجود شمشیربازی.

با توجه به CBP 167 از 194 مایلی “مرز جدید دیوار” ساخته شده است به عنوان از آوریل 22 بود “در محل مخروبه و/یا منسوخ شده طرح است.” یکی دیگر از 24 مایل بود ثانویه دیوار برخی از آن جایگزین ویران طرح ها و برخی از آن جایی که قبلا بوده ثانویه مانع است.

194 کیلومتر جدید نرده های ساخته شده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شامل فقط در مورد “3 مایل از مرز جدید سیستم دیوار ساخته شده در مکان های که در آن هیچ موانع قبلا وجود داشته” CBP یادداشت ها.

اما بیشتر در حال آمدن است. با توجه به CBP بودجه است در محل از سال مالی 2019 و 2020 بودجه برای ساخت و ساز از صدها مایل از نرده.

جانبازان نظامی

غلط جانبازان انتخاب به رخ کشیدن: رئیس جمهور تکرار مورد علاقه و اشتباه صحبت کردن نقطه مورد جانبازان انتخاب برنامه که شد ایجاد شده توسط tasnim قانون به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در اوت. 7, 2014. در مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن این برنامه ایجاد شد تحت مدیریت او — “ما رو انتخاب مورد تایید برای دامپزشکان” او ادعا کرد — و این چیزی است که “تلاش” برای “تقریبا 50 سال است.”

دوباره این قانون به تصویب رسید در سال 2014. آن را اجازه جانبازان برای دریافت مراقبت از غیر و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اگر آنها قادر به دریافت به موقع ملاقات و یا مواجه سفر طولانی به فاصله و تجهیزات پزشکی. مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: این برنامه. و او شده است گسترش دروغ در مورد منشاء آن پس از سال 2018 زمانی که او موج یک داستان در مورد چگونه این برنامه بود “بزرگترین ایده من فکر می کنم من تا به حال.”

گمراه کننده و پاسخگویی ادعا: در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی های او اغلب جفت باطل در مورد “انتخاب” با یک گمراه کننده شرح امور جانبازان مسئولیت پذیری و خلاف کاران قانون حمایت از قانون که در واقع تصویب در طول زمان خود را در اتاق, در ماه ژوئن 2017. قانون ساخته شده آن را آسان تر برای VA وزیر به حذف و کارکنان آن کوتاه شلیک فرایند و روند تجدید نظر. اما تهمت گمراه کننده پیشنهاد VA نمی تواند آتش “مردم بد” قبل از.

“آن را به نام و مسئولیت پذیری که در آن ما می توانیم در حال حاضر مردم آتش که درمان ندارد ما دامپزشکان خوب است. ما دگرآزار ما دزد ما بسیاری از مردم بد,” او گفت:. به عنوان ما در بر داشت هنگامی که تهمت بود به صراحت ادعا “شما نمی تواند آتش سوزی کسی در VA” قبل از پاسخگویی به قانون و می تواند و آیا مردم آتش قبل از این قانون است. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و دفتر و تا به حال اخراج بیش از 2000 کارمند در هر سال که قدمت آن به سال 2006 با توجه به اطلاعات به آژانس گزارش به دفتر مدیریت پرسنل.

تجارت کسری

چین تجارت: رئیس جمهور در ادامه به مبالغه کسری تجاری با چین است. در بحث تجارت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما به کمک بازسازی چین است. ما به آنها 500 میلیارد دلار در سال — چقدر احمقانه است.”

این درست است که ایالات متحده وارد یک رکورد $559 میلیارد دلار در کالاها و خدمات در سال 2018 با توجه به اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی. اما ایالات متحده نیز صادر $178 میلیارد دلار کالا و خدمات به چین — برای خالص کسری تجاری از حدود 381 میلیارد که دوباره یک رکورد است اما نه نزدیک به یک کسری تجاری از 500 میلیارد دلار.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بالاترین کسری تجاری با چین در کالا و خدمات حدود 334 میلیارد دلار در سال 2015 و 10 سال به طور متوسط از سال 2007 از طریق 2016 شد و به $283 میلیارد دلار با توجه به BEA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de