مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کنفرانس خبری در coronavirus ما را تهدید

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بحث خواهیم کرد coronavirus تهدید در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه یک روز پس از او به دنبال به حداقل رساندن ترس از گسترش ویروس به طور گسترده ای در سراسر آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که نمایندگان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دیگران را به پیوستن به او در اواخر بعد از ظهر ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت شده است ارسال پیام های مخلوط مورد ویروس.

CDC در روز سه شنبه هشدار داد که آمریکا به آماده شدن برای یک شیوع این بیماری است که باعث شده است بیش از 80 ، 000 موارد در سراسر جهان اما نسبتا کمی که تا کنون در ایالات متحده آمریکا

اما قبل از او پرواز از هند در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus وضعیت “بسیار خوبی تحت کنترل در کشور ما است.”

ورود در ایالات متحده در اوایل روز شنبه تهمت بلافاصله شروع به فشار به عقب در برابر منتقدان که می گویند او باید عمل کرده و هر چه زودتر به تقویت فدرال پاسخ به کوروناویروس.

او در توییتی که CDC بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر “و تمام انجام یک کار بزرگ با توجه به کروناویروس!” و اعلام کرد که او را به یک جلسه در ماده بعد شنبه.

“من خواهد بود با داشتن یک کنفرانس خبری در کاخ سفید درباره این موضوع امروز در ساعت 6:00 P. M. CDC نمایندگان و دیگران وجود خواهد داشت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد برخی از رسانه های خبری پوشش coronavirus.

آذر برنامه ریزی شده بود روز شنبه به شهادت به کنگره در مورد تخصیص بودجه برای بخش خود را با سوال در مورد دولت coronavirus آماده سازی به احتمال زیاد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام نیز درگیر در مقاومت مواجه و پس از بازگشت با مغلوب ساختن پیشی جستن. گریشام را بازتوییت کرد یک CDC پست که گفت: “در حال حاضر وجود ندارد به گزارش جامعه گسترش” از کروناویروس در آمریکا

در صدای جیر جیر CDC توصیه می شود افراد به طور معمول اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این ویروس مانند ماندن در منزل و زمانی که بیمار و شستن دست ها با آب و صابون.

Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت بیماری های عفونی و رئیس سی ان ان گفت در روز چهارشنبه که اولین آزمایش های بالینی ممکن است برای coronavirus واکسن می تواند شروع در یک تا دو ماه. او گفت: واکسن یک سال به یک سال و نیم به دور است.

او گفت که در حالی که تنها چند مورد تبدیل شده است در ایالات متحده از مسافران خارج از کشور “ما باید قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما را در پاسخ به یک بیماری همه گیر شیوع.”

“این بسیار روشن است. اگر ما یک جهانی همه گیر هیچ کشور در حال رفتن به بدون تاثیر Fauci گفت.

یک بیماری همه گیر شامل مستمر گسترش پایدار انتقال از فرد به فرد در مناطق متعدد و نیمکره در سراسر جهان به طور همزمان Fauci اشاره کرد.

به عنوان ممکن است برای واکسن Fauci گفت: ایالات متحده آمریکا است که یک تا دو ماه از راه از مرحله یک آزمایش برای تعیین ایمنی.

“اما این بدان معنا نیست که شما باید یک واکسن” Fauci هشدار داد. “به منظور دریافت یک واکسن است که عملا خدمت برای مردم را به استفاده از…این رفتن به یک سال تا یک سال و نیم در بهترین است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>