صدای شیپور شیپور خاموشی وفادار Grenell به عنوان برتر کشور اینتل رسمی

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اعلام کرد که ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان را تبدیل به بازیگری مدیر اطلاعات ملی یک حرکت قرار می دهد که سرسخت تهمت متحد در شارژ از ملت 17 سازمان که رئیس جمهور تنها tepidly در آغوش گرفت.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

Grenell شرح زیر است: یوسف مگوایر است که اقدام مدیر اطلاعات ملی پس از ماه اوت است. معلوم بود اگر مگوایر خواهد بازگشت به مرکز ملی مبارزه با تروریسم. “من می خواهم برای تشکر جو مگوایر برای این کار فوق العاده او انجام داده است” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “و ما مشتاقانه منتظر به کار با او از نزدیک شاید در یکی دیگر از ظرفیت در دولت!”

Grenell وفادار و صریح تهمت حامی بوده است سفیر آمریکا در آلمان پس از سال 2018 است. او قبلا به عنوان ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل در جمهوری جرج دبلیو بوش از جمله تحت آن سفیر جان بولتون.

اخبار اعلام شد به سرعت با انتقاد از کسانی که گفت: این کار باید توسط کسی که با تجربه عمیق در هوش. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Grenell اقدام ملی هوش مدیر معنی او نمی خواهد که به تایید سنا.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا رتبه بندی دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “انتخاب یک فرد بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه به عنوان رهبر ملت و جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت.”

وارنر را متهم کرد که رئیس جمهور از تلاش برای گریز سنا قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در بحرانی امنیت ملی موقعیت.

“جامعه اطلاعاتی سزاوار ثبات و یک فرد با تجربه برای هدایت آنها در یک زمان از عظیم ملی و جهانی با چالش های امنیتی” وارنر در بیانیه ای گفت. “… در حال حاضر بیشتر از همیشه کشور ما نیاز به یک مجلس سنا-تایید اطلاعات مدیر خواهد شد که با ارائه بهترین هوش و تجزیه و تحلیل صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن را به مصلحت برای رئیس جمهور است که او را منصوب.”

این Intellience اصلاحات و تروریسم پیشگیری از قانون در سال 2004 امضا شد توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش پس از 9/11 به بهبود به اشتراک گذاری اطلاعات در میان تمام سازمان های اطلاعاتی. قانون می گوید که رییس جمهور باید تعیین یک مدیر اطلاعات ملی با مشاوره و موافقت مجلس سنا. آن همچنین می گوید: “هر فردی نامزد برای انتصاب به عنوان مدیر اطلاعات ملی باید گسترده امنیت ملی تخصص.”

سوزان Hennessey یک همکار در امنیت ملی قانون در موسسه بروکینگز و دادستان سابق در آژانس امنیت ملی در توئیتر خود نوشت: “این باید شما را بترساند. نه تنها بی باک سیاسی از هوش بلکه کسی است که کاملا بی کفایت در مهم امنیتی ، Guardrails رفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مگوایر به موقعیت پس از تگزاس ایران Rep. جان Ratcliffe حذف خود را از نظر پس از فقط پنج روز در میان انتقادات در مورد عدم وجود خود را از هوش و تجربه و صلاحیت برای این کار است.

مگوایر شد سرپرست همان روز که سابق اطلاعات ملی مدیر دن کت’ استعفای اثر صورت گرفت. همچنین در همان روز که معاون مدیر اطلاعات ملی سو گوردون راه می رفت از در بیرون. دموکرات ها را محکوم کرد لرزش تا در دفتر مدیر اطلاعات ملی و متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از هل دادن دو اختصاص داده شده اطلاعات حرفه ای.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت