مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ‘مسافرت’ از اروپا به آمریکا برای 30 روز در میان Virus بحران

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تلویزیونی در سراسر کشور آدرس که ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورد “مسافرت” از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت از دفتر بیضی شکل کاخ سفید در مارس 11, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعلیق سفر آغاز خواهد شد در مارس 13 و گفت: این محدودیت را اعمال نمی شود به نمایش در ایالات متحده و بریتانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست این کشورها در این محدودیت گفت که “تمام سفر از اروپا” متوقف شد.

اما در این اعلامیه منتشر شده بعد توسط کاخ سفید می گوید این امر به 26 کشور اروپایی در آنچه شناخته شده به عنوان منطقه شنگن — نشان می دهد که سایر کشورهای اروپایی را شامل می شوند نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این بیانیه که ایالات متحده خواهد شد “محدود کردن و تعلیق ورود به ایالات متحده به عنوان مهاجران یا nonimmigrants از همه بیگانگان بودند که حضور فیزیکی در منطقه شنگن در طول مدت 14 روز قبل از ورود خود را و یا اقدام به ورود به ایالات متحده است.”

همچنین همراه با ایالات متحده و شهروندان آن اعمال نمی شود قانونی اقامت دائم ایالات متحده و یا خانواده خود را که در حال بازگشت از اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد یک سری از اقدامات مالی از جمله تاخیر در پرداخت مالیات برای برخی از مردم به منظور کاهش اثرات این ویروس در اقتصاد است.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده. قوانین جدید را به اثر جمعه [مارس 13] در نیمه شب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که اروپا تا به حال بیشتر موارد از COVID-19 ویروس به خاطر دولت وجود دارد موفق به برداشتن گام است که او گفت: واشنگتن گرفته است از جمله توقف سفر از چین که در آن شیوع آغاز شد.

“ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین است. در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا” او گفت:.

ایتالیا شده است سخت ترین-آمار کشور در اروپا و گرفته اقدامات چشمگیر به مبارزه با شیوع بیماری است.

دولت وجود دارد دستور داد تمام فروشگاه ها به جز داروخانه ها و مغازه های مواد غذایی به نزدیک پس از coronavirus را کشته است 827 در کشور در دو هفته گذشته.

به طور جداگانه وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور مشاوره سفر توصیه که آمریکایی ها تجدید نظر در سفر خارج از کشور با توجه به تاثیر جهانی از شیوع و کشورهای مختلف’ پاسخ به آن است.

هشدار توصیه شده است که “شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در سفر خارج از کشور با توجه به تاثیر جهانی COVID-19. بسیاری از مناطق در سراسر جهان در حال حاضر تجربه COVID-19 شیوع بیماری و اقدام که ممکن است محدود مسافر تحرک از جمله قرنطينه و مرز محدودیت.”

در همین حال ایالات متحده و جوامع محلی در حال گرفتن گام های جدی برای مبارزه با تشدید بحران جوامع لغو مجامع عمومی و رویدادهای ورزشی مهم, بسته شدن مدارس و دانشگاه ها تعویض به کلاس های آنلاین.

همچنین در مارس 11, Washington, d. C., شهردار موریل Bowser خود اعلام وضعیت اضطراری در سرمایه های ملی به عنوان تعدادی از موارد وجود دارد به 10.

اصلی لیگ بسکتبال در آمریکای شمالی — انجمن ملی بسکتبال (NBA) — اعلام شده در اواخر مارس 11 است که آن را به حالت تعلیق در فصل جاری تا اطلاع ثانوی AP گزارش شده است.

عفونت در ایالات متحده پیشی گرفته اند 1,200 با 37 و میر گزارش شده. بسیاری از مرگ و میر مربوط به یک خانه سالمندان در شهر سیاتل ،

در سراسر جهان بیش از 118,000 مردم آلوده شده اند و نزدیک به 4,300 نفر کشته شده اند که اکثر آنها در چین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در تاریخ 11 مارس در نهایت اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر پس از هفته ها از نظارت جهانی خود را گسترش.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>