رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در مارس 4 که بازرس کل جامعه اطلاعاتی اخراج او روز قبل گرفته شده بود “یک گزارش جعلی و زمان آن را به کنگره با اورژانس” وام وزن به اتهاماتی که اخراج شد تلافی متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره استیضاح بیش از فشار او قرار داده در اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کمیته اطلاعات مجلس سنا در اواخر آوریل 3 که او از کار اخراج مایکل اتکینسون هوش رسمی که به کار گرفته 2019 whistle-blower شکایت توضیح داده است که رئیس جمهور فشار در جولای سال 2019 تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین به بررسی تهمت سیاسی رقیب جو بایدن و پسرش.

“من فکر کردم او وحشتناک یک کار کاملا وحشتناک است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در مارس 4. “او در زمان یک گزارش جعلی و او آن را به کنگره با اورژانس OK ؟ نه یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم.”

این افشاگر شکایت نوشته شده توسط ناشناس هوش رسمی توصیف حساب تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy که در آن تهمت خواسته برای “نفع” و خواست تحقیق و تفحص از بایدن و پسرش.

اتکینسون گزارش مصمم شکایت شد فوری و معتبر بود و بنابراین نیاز به افشا می شود به کنگره است. اما اتکینسون خواهد شد برای چند هفته اقدام توسط مدیر اطلاعات ملی قبل از گزارش های عمومی از این شکایت باعث انتشار آن با redactions.

پرس و جو در کنگره منجر به دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان گذشت دو مقاله از استیضاح در برابر تهمت در ماه دسامبر. جمهوریخواهان کنترل مجلس علیا که تلاش می کند استیضاح موارد تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

“هرگز در آمد به دیدن من هرگز درخواست به من نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون در سخنان خود در مارس 4 اضافه کرد: “آن مرد ننگ به IGs [بازرسان-general].”

او تکرار توضیحات قبلی خود از تماس تلفنی با Zelenskiy به عنوان “کامل” و گفت: آن را تا به حال اشتباه توضیح داده شده در whistle-blower حساب.

بخشی از متن منتشر شده توسط کاخ سفید به نظر می رسد تا حد زیادی تایید این افشاگر حساب اگر چه Zelenskiy بعد گفت که او تا به حال هرگز احساس “تحت فشار” با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Michael Horowitz, رئیس مستقل فدرال ناظر در شاخه های اجرایی به نام شورای بازرسان به طور کلی در صداقت و بهره وری (CIGIE), عهد کرد که بعد از اتکینسون را شلیک که ایالات متحده بازرس کل جامعه “ادامه خواهد داد به انجام مهاجم مستقل نظارت از سازمان های” آن نظارت کند.

هوروویتس که او نیز شده است بازرس کل وزارت دادگستری ایالات متحده از سال 2012 گفت: در مارس 4 که اتکینسون برای او شناخته شده بود “صداقت حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت.”

هوروویتس گفت: این کمیته کار “از طرف ایالات متحده مالیات دهندگان و خانواده ها و کسب و کار بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تا اطمینان حاصل شود که بیش از 2 تریلیون دلار در اورژانس هزینه های دولت فدرال است که استفاده می شود به طور مداوم با قانون دستور.”

دموکرات ها ابراز نگرانی در مورد چگونه به تازگی تایید مالی بسته به مبارزه اجتماعی و ویرانی اقتصادی فعلی COVID-19 همه گیر خواهد شد و پرداخت توسط خزانه داری ایالات متحده که وزیر پاسخ به رئیس جمهور.

اتکینسون شلیک بدستآمده سوال از دموکرات ها بلکه از برخی از برجسته جمهوری خواهان.

سناتور چاک Grassley (Iowa-جمهوری خواه) که ریاست کمیته امور مالی در مجلس گفت: کنگره “شفاف” است که نوشته شده است دلیل لازم بود که بازرسان-به طور کلی حذف شود.

“جزئیات بیشتر مورد نیاز از سوی دولت” Grassley گفت.

یکی دیگر جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز (مین) که در کمیته اطلاعات مجلس سنا پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن منطقی برای شلیک اتکینسون مشخص شده در مارس 3 نامه ممکن است کافی نیست. اخراج او گفت: “به موجه نیست.”

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (کارولینای شمالی) گفت: یک بازرس کل “باید مجاز به انجام کار خود مستقل داخلی یا فشار خارجی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه خطاب به نماینده آدام شیف (دموکرات-کالیفرنیا) رئیس مجلس کمیته اطلاعات و دوین Nunes (جمهوری خواه-کالیفرنیا) بالا جمهوریخواه در کمیته.

شیف به نام شلیک “تلاش آشکار برای روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف است.”

“آن قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر,” شیف توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که او قصد دارد به معرفی یک فرد “که به من اعتماد به نفس کامل” به جای اتکینسون در تاریخ بعد.

ارشد دموکرات در سنا هوش پنل سناتور مارک وارنر (ویرجینیا) گفت که “همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی.”

با گزارش AP, Reuters و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im