• 2.1 K

در انتقاد از کالیفرنیا برای چگونه توانسته است خود را تامین آب, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت که ساکنان “به زودی” را “دریافت 50 گالن” آب برای استفاده در روز است. که اعوجاج از دو دولت آب قوانینی که تنظیم اهداف بهره وری آب, سازمان, افراد نیست.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد دولت خواهد بود “سهمیه بندی آب” قوانین نیست مجموعه ای از محدودیت در استفاده از آب و دان و شامل جریمه در افراد است. به جای قوانین تنظیم یک هدف استفاده از آب در سراسر تامین کننده آب کل منطقه خدمات.

تیوی 50 گالن سرانه آبی سرپوشیده هدف نیز آغاز می کند تا سال 2030.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد در اوایل فوریه. 19 سخنرانی در بیکرزفیلد کالیفرنیا است که در آن او اعلام کرد تفاهم نامه که با هدف افزایش میزان آب در دسترس به دره مرکزی کشاورزان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 19: در حال حاضر که آنها سهمیه بندی آب برای مردم آنها گفت: شما در حال رفتن به بسیار زودی — من شنیده فرماندار گفت: شما دریافت می کنید 50 گالن. پنجاه گالن برای تلفن های موبایل خوب است. مردم به من بگویید که آن را مانند هیچ چیز نیست. زمان شما را با دوش و دست های خود را و خود را به بافت ها و همه چیز 50 گالن بسیار کم است.

این معلوم نیست چه تهمت ممکن است شنیده ام اما او mischaracterizing دو قبوض آبسنا لایحه 606 و مونتاژ لایحه 1668 — که تصویب شد در سال 2018 تحت سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. جری براون.

به عنوان حقیقت از دولت در بخش منابع آب و دولتی منابع آب کنترل هیئت مدیره توضیح قوانین تحمیل اجباری در آب تامین کنندگان نمی مالکان کسب و کار و یا مشتریان دیگر. ایده این است برای تشویق به حفاظت از آب با تنظیم یک هدف استفاده از آب در سراسر تامین کننده آب کل منطقه خدمات.

اگر آب تامین کننده آب استفاده بیش از آن تعیین هدف و سپس یک تامین کننده می تواند جریمه تا 1000 $در هر روز تحت شرایط عادی و یا تا 10000 $در هر روز در خشکسالی شرایط اضطراری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اشتباه در مورد طلایی Staters داشتن فقط 50 گالن آب را به استفاده از “به زودی.” با توجه به 2018 قانون سرانه داخلی مسکونی استفاده از آب هدف شروع می شود در 55 گالن و رفتن نیست به اثر تا 2023. در سال 2025 استاندارد را کاهش می دهد به 52.5 گالن و تنها در سال 2030 خواهد آن را به سقوط به 50 گالن.

دوباره این اهداف نیست محدودیت در افراد, اما, اهداف, آب سازمان به آمار به طور متوسط در سراسر جامعه است. این بدان معناست که برخی از مردم ممکن است به بیش از این مقدار, اما دیگران را کمتر استفاده کنید. مردم را تشویق ابزار برای محدود کردن استفاده از آب اما خانواده ها را نمی توان محدود به مجموعه ای از تعداد گالن.

و در واقع آب داخل ساختمان با استفاده از هدف خود تا حدودی گمراه کننده پس چه خواهد شد ماده به آب ارائه دهندگان خدمات است که کل آب استفاده کنید. این را حس می کند با توجه به این که آب و برق هیچ راهی برای اندازه گیری چه مقدار آب خانوار استفاده در داخل ساختمان از طریق سیفون توالت و دوش و یا پخت و پز, در مقابل, هوای آزاد, آبیاری چمن و یا ماشین لباس شویی.

دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره توضیح می دهد که در راه حفاظت از قانون کار است که در هر شهری تامین کننده آب خود را با استفاده از آب “هدف” است که نه تنها شامل آن دانه های مسکونی سرپوشیده آب مقدار بلکه آن منزل مسکونی و تجاری و صنعتی آب مقدار به علاوه یک مقدار مشخصی از راه گریز برای از دست دادن آب و منحصر به فرد شرایط محلی. فضای مقدار آب متفاوت خواهد بود بسته به آب و هوا و پوشش زمین و عوامل دیگر. تامین کنندگان آب را در ظرف بزرگتر که آب بودجه و یا جریمه شروع و در سال 2025 است.

“آب تامین کننده را مطابق با کلی شهری با استفاده از هدف که داخل سالن استاندارد است که فقط یک عنصر” گفت: پل Hefnerارشد مشاور ایالتی کالیفرنیا در سن. رابرت Hertzberg که حمایت SB 606 در ایمیل. “وجود خواهد داشت هیچ فردی اجرای داخلی با استفاده از استاندارد است.”

که تکرار در یک پرایمر در قبوض آب که اشاره می کند که تمرکز بر روی مقدار کل آب به آب تامین کنندگان انعطاف پذیری در تصمیم گیری دقیقا چگونه آنها دیدار خواهد کرد خود را به آب برساند. “این تاکید نیز به معنی” در این سند آمده است: “شهری که راندمان استفاده از آب مورد نیاز قابل اجرا بر روی تامین کننده آب در سطح و نه در فردی مشتری سطح.”

Nell سبز Nylen یک محقق ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی را ویلر آب موسسه به ما گفت که به ملاقات آب با هدف تامین کنندگان دارای یک تنوع از گزینه های از جمله آموزش و پرورش عمومی و تلاش های امداد رسانی, نصب و راه اندازی متر آب ردیابی کردن و ترمیم چکه کن لوله سازماندهی حفاظت, قیمت گذاری و قرار دادن در جای خود موجب جلوگیری از اتلاف آب.

“آنها همچنین می توانید با انجام کارهایی مانند ارائه تخفیف برای آب بیشتر کارآمد وسایل و لوازم,” او گفت:, و اشاره کرد که قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا تولید کنندگان نیاز به نصب و راه اندازی “آب-صرفه جویی در دستگاه.” پس هدف این است که برای کاهش استفاده از آب بسیاری از ساکنان کالیفرنیا ممکن است متوجه این تغییرات و برخی ممکن است تا پایان پرداخت بیشتر برای آب آنها استفاده کنید — اما وجود ندارد 50-55 گالن محدودیتی در استفاده از آنها به عنوان برگ برنده ادعا کرد.

با توجه به داده ها از کالیفرنیا, آب, تخته سیاه, بین 2015 و 2019 ساکنان دولت سالانه استفاده می شود به طور متوسط 86 تا 91 گالن ترکیبی داخل سالن و فضای باز آب در هر روز. این روشن نیست که چگونه بسیاری از است که در داخل آب اما Tia Lebherz, مدیر اجرایی, امور خارجی از غیر انتفاعی کالیفرنیا راندمان مصرف آب مشارکت گفت: یک برآورد حدود 50 درصد است.

“ما فرض 55 گالن است یک هدف دست یافتنی” گفت: Lebherz در یک مصاحبه تلفنی از داخل سالن استاندارد است. “و اگر شما یک خانه با راندمان بالا توالت و لوازم شما به احتمال زیاد در حال حاضر هدف قرار دادن این هدف” او گفت:.

برخی از کالیفرنیا شهرستانها مانند سان فرانسیسکو و سانتا کروز در حال حاضر یا در زیر 50 گالن برای هر نفر در روز به صورت داخل سالن و فضای باز آب ترکیب شده. در مجموع استفاده از آب, اما, متفاوت است به طور چشمگیری در سراسر کشور و به طور معمول بالاتر در بیشتر مناطق روستایی و یا مناطق خشک ، خشک کن و داغتر بخش هایی از دولت با استفاده از آنجا که 80 درصد از آب مسکونی خارج است.

حداکثر Gombergیک آب و هوا و حفاظت از مدیر با آب کالیفرنیا تابلوهای گفت: این ساکرامنتو زنبور عسل است که مقدماتی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که شروع 55 گالن داخلی سرانه استاندارد است “راه بیش از حد بالا” و پیشنهاد این هدف می تواند مجموعه ای به عنوان کم 40 تا 45 گالن. دیگر گروه ها ابراز نگرانی کرده اند که سخت تر از 50 گالن هدف ممکن است دشوار برای مکان های با سهام مسکن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها آخرین و بالاترین مشخصات فرد به تکرار یک نسخه پیچ خورده از کالیفرنیا قوانین حفاظت از آب. اطلاعات غلط در مورد قبوض آب شده است مداوم مشکل از آنجا عبور خود را. در ماه ژوئن سال 2018 به ساکرامنتو زنبور عسل, Snopes و PolitiFact همه نوشت قطعه debunking اشتباهی که کالیفرنیا نمی خواهد بود قادر به استحمام و انجام لباس های شسته شده در همان روز و بدون تحمیل $1,000 خوب است.

این نگرانی مطرح در اوایل سال جاری هنگامی که یک ایستگاه تلویزیونی محلی در لس آنجلس تکرار این ادعا در اخبار صبح نشان می دهد. بخش شده است از آنجایی که اصلاح و حذف شد.

با توجه به ساکرامنتو زنبور عسلکه اخبار نادرست گزارش led دولت در بخش منابع آب برای ایجاد یک برگه برای تصحیح اطلاعات غلط. انجمن کالیفرنیا آب سازمان’ مدیر ارتباطات و هدر انگل گفت: ما از تلویزیون بخش شد و همچنین انگیزه برای سازمان به موضوع خود بیانیه توضیح حقایق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im