مغلوب ساختن پیشی جستن ویترین ایده گرما و رطوبت می تواند کمک به مبارزه با ویروس

واشنگتن (AP) — کاخ سفید روز پنجشنبه تن به تن “در حال ظهور” پژوهش در منافع حاصل از نور خورشید و رطوبت در کاهش خطر coronavirus به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق می کند متحده به حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را.

مطالعات گذشته را پیدا کرده اند شواهد خوبی است که درجه حرارت گرمتر و رطوبت بالاتر از بهار و تابستان کمک خواهد کرد tamp کردن گسترش ویروس.

اما ویلیام برایان از وزارت امنیت داخلی گفت: در جلسه ای که وجود دارد “در حال ظهور نتایج” از تحقیقات جدید نشان می دهد که نور خورشیدی دارای اثر قوی در کشتن ویروس بر روی سطوح و در هوا. او گفت: دانشمندان دیده می شود یک اثر مشابه بالاتر از درجه حرارت و رطوبت. یک biocontainment آزمایشگاه در مریلند با انجام آزمایش بر روی این ویروس از ماه فوریه برایان گفت.

“این ویروس در حال مرگ است در یک مقدار سریع تر سرعت فقط از قرار گرفتن در معرض دماهای بالاتر و فقط از قرار گرفتن در معرض رطوبت” برایان گفت.

برایان گفت: داشتن دانش بیشتر در مورد این می تواند کمک به فرمانداران هنگامی که تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که برای باز کردن خود را در اقتصاد از دولت است. با این حال او تاکید کرد که در حال ظهور نتایج حاصل از نور و گرما مطالعات آیا جایگزین های اجتماعی فاصله گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که همواره نگاه امیدوار اخبار درباره حاوی ویروس بود پرسید: اگر آن را خطرناک به مردم فکر می کنم آنها خواهد بود امن با بیرون رفتن در گرما با توجه به این که بسیاری از مردم فوت کرده اند در فلوریدا.

“من امیدوارم که مردم لذت بردن از خورشید است. و اگر آن را به یک ضربه بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و اضافه کرد: “این فقط یک پیشنهاد از درخشان آزمایشگاه بسیار بسیار هوشمند شاید درخشان است.”

“من اینجا هستم تا به حال ایده های, از آنجا که ما ایده ها را می خواهید به خلاص شدن از شر این چیز. و اگر حرارت خوب است و اگر نور خورشید خوب است که یک چیز بزرگ تا آنجا که من نگران هستم” رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که محققان همچنین به دنبال اثرات ضد عفونی کننده بر روی ویروس و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند تزریق به مردم گفت: ویروس “نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.” برایان گفت: بدون در نظر گرفتن از آن است.

رئیس جمهور است و اغلب صحبت کردن چشم انداز جدید برای درمان و ارائه گلگون جدول زمانی برای توسعه یک واکسن.

پیشتر در ماه های علمی مشاوران گفت: کاخ سفید وجود ندارد و شواهد خوب و در عین حال که گرما و رطوبت تابستان را در مهار این ویروس بدون ادامه داد: بهداشت عمومی اقدامات است.

محققان تشکیل شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی پزشکی تجزیه و تحلیل مطالعات انجام شده تا کنون برای تست ویروس بقا در شرايط مختلف در شرایط آزمایشگاهی و همچنین پیگیری از کجا و چگونه COVID-19 گسترش یافته است.

“با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در ‘تابستان’ شرایط آب و هوایی مانند استرالیا و ایران در حال تجربه سریع ویروس گسترش کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر نباید فرض” محققان نوشت: پیشتر در ماه آوریل در پاسخ به پرسش از کاخ سفید از علم و تکنولوژی.

در این گزارش ذکر شده جهانی عدم ایمنی نسبت به ویروس های جدید و به این نتیجه رسیدند: “اگر وجود دارد یک اثر دما و رطوبت در انتقال آن ممکن است به عنوان آشکار به عنوان با دیگر ویروس های تنفسی که برای آن وجود دارد که حداقل برخی از موجود جزئی ایمنی است.”

آنها اشاره کرد که در طول 10 قبلی آنفولانزا بیماری های همه گیر و صرف نظر از آنچه که فصل آنها آغاز شده و همه تا به حال یک قله موج دوم حدود شش ماه پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

در ماه مارس Dr. Michael Ryan سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس. گفت: “ما باید فرض کنیم که این ویروس را ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش و آن را به یک امید کاذب به می گویند بله, آن را فقط ناپدید می شوند در فصل تابستان مانند آنفلوانزا است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>