رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او می خواهم برای دیدن رقبای روسیه و اوکراین ترمیم روابط خود را در حال انجام ژئوپولیتیک دشمنی که شامل اتهامات کیف که مسکو دامن زدن به تجزیه طلبان درگیری ها در شرق اوکراین منجر تهیه و در کنار مبارزه با پروکسی نیروهای.

“من می خواهم برای دیدن آنها گرد هم می آیند. من فکر می کنم اگر آنها آمدند با هم به این معنا است که آنها با یکدیگر است که می تواند یک چیز بزرگ” او به خبرنگاران گفت: در فوریه 23 قبل از خروج در نیروی دریایی و یکی برای ازدواج سفر به هند است.

یک خبرنگار خواسته بود مغلوب ساختن پیشی جستن به اظهار نظر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اتهامات اخیر که کشورهای دیگر در حال تلاش تقسیم همسایگان روسیه و اوکراین جدا کرد و گفت: این دو عمدتا اسلاوی و مسیحی ارتدکس کشور خواهد بود جهان ابرقدرت اگر آنها گرد هم آمدند.

در پاسخ به تهمت افزود که “این امر می تواند یک چیز بزرگ برای جهان…اگر اوکراین و روسیه می تواند کار کند که در آن برخی از توافق آنها برای من خواهد بود که بسیار خوب است.”

حدود 7 درصد از خاک اوکراین باقی مانده است فراتر از کیف را کنترل پس از سال 2014 زمانی که روسیه حمله کرد و ضمیمه کریمه و پس از آن حمایت جدایی طلبان در دو منتهی الیه شرقی لوهانسک و دونتسک.

بیش از 13000 نفر کشته شده اند و در جنگ و اضافی 1.5 میلیون نفر آواره شده اند.

روسیه را انکار می کند که یک حزب به Donbas درگیری و اصرار دارد آن است که یک جنگ داخلی.

کیف متهم کرده است روسیه از تلاش بیشتر برای بی ثبات کردن این کشور با ایجاد تفرقه از طریق تبلیغات و دروغ های مکرر حملات سایبری و استفاده از انرژی به عنوان یک ابزار سرکوبگر.

هر دو کشور درگیر در چندین بین المللی دعاوی مربوط به بدهی تجاری و دارایی های ضبط شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de