مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما نزدیک به تست بین المللی مسافران هوایی

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت با توجه به نیاز مسافران در برخی از ورودی پروازهای بین المللی تحت دما و ویروس چک برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما به دنبال انجام آن در پروازهای بین المللی بیرون آمدن از مناطقی که به شدت آلوده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید است. “ما خواهد بود به دنبال که در آینده بسیار نزدیک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن مشخص نشده و در عین حال این که آیا دولت فدرال و یا هواپیمایی را به انجام آزمایش. “شاید آن را ترکیبی از هر دو است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طول یک رویداد نمایشگاه یک وام برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus همه گیر چک حفاظت از برنامه. او گفت: مدیریت کسب و کار کوچک دارای پردازش بیشتر وام در 14 روز از آن تا قبل از 14 سال.

رئیس جمهور در دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر او به عنوان ملاقات با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و وعده داده شده برای کمک به کشورهای با خیال راحت شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته در کنار DeSantis در دفتر بیضی اصرار داشت که ایالات متحده انجام شد به اندازه کافی تست برای محافظت از آمریکایی ها reentering نیروی کار است. دولت شده است به شدت مورد انتقاد قرار نیست نظارت گسترده تست اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ مقدار خواهد بود به اندازه کافی خوب برای منتقدان در رسانه ها.

رئیس جمهور با رد پیشنهادات است که دولت آهسته بود برای پاسخ به تهدید COVID-19 از جمله گزارش شد که در آن ذکر شده در روزانه هوش توجیهی در ژانویه و فوریه. وی تاکید کرد تصمیم خود را برای محدود کردن پرواز از چین — اگر بیش از 40 ، 000 مسافران از چین هنوز هم از آن ساخته شده به ایالات متحده پس از آن — و گفت: از این تصمیم: “این که آیا آن را شانس و استعداد و یا چیز دیگری ما را نجات هزاران زندگی می کند.”

فلوریدا با جمعیت بالا از آمریکایی ها در معرض خطر این بیماری شده است یک منبع نگرانی و DeSantis کندتر بود برای تحمیل اجتماعی فاصله دستورالعمل نسبت به سایر فرمانداران شد. اما DeSantis همکار جمهوری خواه و تهمت متحد ترویج خود دولت توانایی تست ساکنان آن است.

او همچنین مطرح شده این ایده از تست های هواپیمایی به مسافران در پروازهای بین المللی از مناطقی که این ویروس در حال گسترش است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد DeSantis ممکن است “قطع برزیل” که در حال تجربه یک عمده شیوع فرماندار پاسخ داد: “نه لزوما.”

Gary کلی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل از غرب خواسته بود در مورد فرودگاه غربالگری در طول یک درآمد تماس با تحلیلگران و خبرنگاران گفت: “ما در حال صحبت کردن با دولت و اعضای کنگره در مورد آنچه در پروتکل باید باشد.”

او افزود که یک صنعت گروه تجارت بود “پیشرو تلاش برای حمایت از برخی از نوع از سلامت غربالگری در ایست بازرسی امنیتی … برخی از نوع غربالگری را حس می کند و من فکر می کنم مردم به پرواز دوباره آنها باید راحت و من فکر می کنم که یکی از راه های اضافی ارائه راحتی.”

فلوریدا مقامات بهداشتی باید نسبت به بسیاری از دولت موارد به افرادی که وارد شده از سایر نقاط از جمله اروپا و امریکا و نیویورک منطقه است. DeSantis نشده است با توجه به تاریخ شروع برای بازگشایی شده است اما گفت که این امر می تواند “روشمند آهسته و اطلاعات محور است.” او نیز شده است جمع آوری اطلاعات از یک نیروی کار به نمایندگی از گروه های صنعت و پزشکی حرفه ای.

پرسید که چرا او بسته دولت خود را بعد از دیگران انجام DeSantis تقابل فلوریدا “متناسب” و “اندازه گیری” با رویکرد “سخت گیرانه” اقدامات در کشورهای دیگر.

“هر کس در رسانه ها شد و گفت فلوریدا قرار بود به مانند نیویورک یا ایتالیا است که اتفاق افتاده است” DeSantis گفت.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Koenig در دالاس کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>