مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نیروهای ایالات متحده آغاز خواهد شد خروج از افغانستان, ‘فورا’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید سربازان آمریکایی را “فورا” شروع خروج خود را از افغانستان پس از امضای یک توافق با طالبان است که می تواند در نهایت در این کشور 18 سال جنگ.

“امروز — آنها شروع خواهد شد فورا” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در فوریه 29 هنگامی که از او پرسیدند که سربازان شروع به ترک افغانستان است.

“هیچ کس نباید انتقاد از این توافق پس از 19 سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او را “جلسه شخصا با رهبران طالبان در نه چندان دور آینده” بدون اینکه خاص.

نظرات آمد ساعت پس از توافق امضا شد توسط رهبر جناح سیاسی طالبان ملا عبدل غنی برادر و واشنگتن مذاکره کننده ارشد زلمای خلیل زاد در قطر سرمایه, Doha.

توافق میسازد یک جدول زمانی برای خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان در بازگشت مختلف تعهدات امنیتی از افغانستان و تعهد به مذاکره با دولت کابل — که در آن تا کنون خودداری کرده است به انجام.

با توجه به یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط ایالات متحده و افغانستان دولت ایالات متحده و ناتو خواهد خروج تمام نیروهای نظامی در افغانستان ظرف 14 ماه اگر طالبان ارج نهادن به تعهدات مندرج در قرارداد.

ارتش ایالات متحده است برخی از 13,000 نیروهای نظامی در افغانستان و قصد دارد بلافاصله پس از قطع سطح به 8,600 منجر به پتانسیل نهایی خروج در 2021.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس سیاسی محافظه کار در حومه مریلند که اگر طالبان زندگی می کند تا به تعهدات خود جنگ خواهد شد “بود.”

“ما نمی تواند پلیس جهان” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب قول به توقف امریکا را به دخالت در “جنگ بی پایان” در سراسر جهان است.

این تهمت را دریافت برخی از انتقاد به دلیل معامله با جان بولتون سابق خود مشاور امنیت ملی نوشتن در توییتر که “امضای این توافق با طالبان است یک خطر غیر قابل قبول به امریکا جمعیت غیر نظامی.”

John Bolton, the former U.S. national security adviser, criticized the deal.


جان بولتون سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی انتقاد کرد.

“این یک اوباما-سبک مقابله. مشروعیت بخشیدن به طالبان می فرستد سیگنال اشتباه به [دولت اسلامی] و القاعده تروریست ها به امریکا و دشمنان به طور کلی او گفت:” با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما مغلوب ساختن پیشی جستن سلف.

حزب جمهوری خواه ایالات متحده نماینده لیز چنی دختر سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور تحت جورج دبلیو بوش نیز پاره پاره معامله کرد و گفت دولت آمریکا باید توضیح دهد که چگونه آن را تأیید طالبان انطباق.

“امروز توافق با طالبان شامل امتیازاتی است که می تواند تهدیدی برای امنیت ایالات متحده,” او گفت:.

بسیاری از کارشناسان نیز گفت که نهایی مذاکرات اگر آنها رخ می دهد بین دولت افغانستان و طالبان می تواند به اثبات می شود سخت است. بسیاری در کابل را رد کرد مذاکرات با گروه های افراطی ابراز شک و تردید در مورد آن صداقت و توانایی کنترل مبارزان آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت او خوشبین است که چنین مذاکرات موفق خواهد بود گفت: “همه از جنگ خسته شده اند.”

U.S. President Donald Trump: 'Everyone is tired of war.'


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘هر کس که از جنگ خسته شده اند.’

“از طرف دیگر است خسته از جنگ. همه خسته از جنگ — به خصوص طولانی و وحشتناک یک,” او گفت:.

“ما تا به حال موفقیت فوق العاده ای در افغانستان در کشتار تروریست ها اما زمان آن را بعد از این همه سال به رفتن و به مردم ما در بازگشت به خانه.”

در همین حال رئیس طالبان امورخارجه مرضیه گفت: “بدون شک ما برنده جنگ…این [است] که چرا آنها در حال امضای یک پیمان صلح.”

با گزارش RFE/RL رادیویی فتح خبرگزاری AP dpa ساعت و نیویورک تایمز و بی بی سی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت