مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید روسیه, عربستان ‘نابودی’ خود را تحمیل روغن تعرفه واردات در صورت لزوم

واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روسیه و عربستان سعودی هستند “از بین بردن” خود را با یک قیمت نفت جنگ و اضافه کرد او را به اعمال تعرفه های واردات خود را اگر لازم است برای حفاظت از آمریکا در صنعت نفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مارس 4 در یک کنفرانس مطبوعاتی که اقتصاد روسیه و عربستان سعودی به شدت وابسته به نفت و “آن را به نفع خود” برای پیدا کردن یک توافق در یک تولید نفت را کاهش دهد.

نظرات خود را دنبال گزارش یک روز پیش از آن یک جلسه اوپک+ روغن داد به رهبری عربستان سعودی و روسیه به بحث در مورد کاهش نخواهد برگزار شد در مارس 6 در میان ادامه داد: اختلاف بین مسکو و ریاض شد.

در طول یک جلسه اوپک+ در مارس 6, روسیه حاضر به موافقت عربستان سعودی پیشنهاد برای عمیق تر تولید کاهش است. ریاض خشم مسکو تصمیم اعلام کرد و آن را تا سطح شیب دار تولید جرقه یک جنگ قیمت که فرستاده است قیمت نفت خام برنت به عنوان کم به عنوان $20, نزدیک به دو دهه کم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال به واسطه یک توافق بین دو کشور گفت: در 2 آوریل در یک صدای جیر جیر که روسیه و عربستان سعودی موافقت کرده بود به یک برش از 10 میلیون بشکه نفت در روز باعث میشود قیمت نفت خام به افزایش است تا آنجا که 30 درصد است. تهمت بود درک می شود با اشاره به کاهش توسط 23-عضو اوپک+ داد که دو کشور منجر شود.

عربستان سعودی اعلام کرد دقیقه بعد که آن را خواستار نشست فوق العاده اوپک+ اعضای مارس 6 است که در حال حاضر تحت شکی نیست.

رئیس جمهور آمریکا همچنین گفت: آوریل 4 پایین بودن قیمت نفت به محیط زیست صدمه زدن به ایالات متحده در صنعت نفت که به پیشی گرفتن از عربستان سعودی و روسیه برای تبدیل شدن به بزرگترین در جهان با تولید روزانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن که ملاقات با انرژی مدیران در کاخ سفید در روز قبل گفت: این بحران می گذرد “برای صدمه زدن به بسیاری از [آمریکا] شغل” اما که او را اقدامات برای محافظت از آن را از جمله اعمال تعرفه بر واردات نفت.

روسیه و عربستان سعودی در میان بزرگترین صادرکنندگان نفت به ایالات متحده است.

“من انجام خواهد داد آنچه من باید انجام دهید” برای حفاظت از آمریکا در صنعت نفت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tp

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im