مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است عفو مشاور سابق فلین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ممکن است عفو سابق امنیت ملی, مشاور مایکل فلین بود که در میان اولین افرادی جاروب در این تحقیق امکان تبانی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

“بنابراین در حال حاضر گزارش شده است که پس از از بین بردن زندگی خود و زندگی خود خانواده فوق العاده (و بسیاری دیگر نیز) اف بی آی مشغول به کار در رابطه با وزارت دادگستری است “از دست رفته” سوابق ژنرال مایکل فلین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “چگونه راحت است. من به شدت با توجه به عفو کامل!”

61 سال فلین مجرم در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 دسامبر سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد ارتباطات خود در طول ریاست جمهوری دوره گذار با سرگئی Kislyak بود که پس از آن مسکو سفیر ایالات متحده است.

دادستان در ژانویه 7 به نام فلین به حبس تا شش ماه در زندان است. آن را معکوس از موضع قبلی خود که فلین باید دریافت مشروط به دلیل همکاری با محققان در ویژه مشاور رابرت مولر را کاوشگر روسی دخالت در ایالات متحده در روند انتخابات.

فلین بالا بود مشاور تهمت کمپین و استخدام شد و به عنوان رئیس جمهور اولین مشاور امنیت ملی قدرتمند کاخ سفید پست. او استعفا داد و پس از 24 روز زمانی که گزارش از تماس های خود با Kislyak ظاهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان گفت: ناگهانی خود را اعلام امکان عفو شد تلاش برای منحرف کردن توجه از به سرعت در حال گسترش coronavirus و انتقاد از خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>