مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تا به حال بسیار خوب صحبت با طالبان

کابل – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود یک تماس تلفنی با طالبان پس از دو طرف امضا توافق نامه با هدف پایان دادن به نزدیک به 19 سال جنگ در افغانستان است.

“من به صحبت کرد رهبر طالبان امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در آوریل 3. “ما تا به حال بسیار خوب صحبت کنید.”

پیش از این طالبان با صدور بیانیه ای گفت که سر از طالبان را در قطر ملا عبدل غنی برادر برگزار شده بود 35 دقیقه تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیگر اعضای تیم مذاکره کننده طالبان و همچنین واشنگتن کننده ارشد زلمای خلیل زاد حضور داشتند طی تماس بیانیه ای گفت:.

تحت شرایط توافق نامه امضا شده در فوریه 29 در پایتخت قطر دوحه آمریکا و نیروهای متفقین را ترک افغانستان در مدت 14 ماه در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با دولت افغانستان — که شبه نظامی افراطی گروه تا کنون خودداری کرده است به انجام.

این توافقنامه را تهدید به باز کردن بیش از اختلافات در مورد مسائل کلیدی است.

رئیس جمهور اشرف غنی هشدار داد که او را متعهد به یک کلید بند در معامله مربوط به انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان. طالبان گفت: این امر را در داخل افغانستان مذاکرات, تا زمانی که ارائه شده بود ملاقات کرد.

افراطی و نظامی نیز رد کابل ادعا می کنند که خشونت در سراسر کشور باید پایین باقی می ماند در داخل افغانستان شد.

با گزارش AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>