• 12.3 K

یک روز پس از تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته جشن سخنان خود در کاخ سفید در فوریه. 6 تشکر از بسیاری از سیاستمداران جمهوری خواه و تکرار چندین غلط و گمراه کننده ادعا می کند که بسیاری از ما بررسی می شود قبل از.

رئیس جمهور پیچ خورده حقایق در روسیه تحقیقات سابق FBI مقامات اروپایی کمک به اوکراین بازار سهام مدیکر برای همه و قیمت دارو.

روسیه تحقیقات

بازگویی آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در حال انجام و ناعادلانه تلاش برای سرنگونی ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه این بلانت ارزیابی از روسیه بررسی: “و شما باید به درک ما برای اولین بار رفت و از طریق روسیه, روسیه, russia. این همه مزخرف.”

اما وجود دارد مقدار زیادی به روسیه بررسی است.

در Jan. 6, 2017, دو هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح دفتر مدیر اطلاعات ملی علنا منتشر محرمانه اطلاعاتی گزارش که گفت: “ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد یک تاثیر مبارزات انتخاباتی در سال 2016 با هدف ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری” و هدف از این کمپین بود “برای کمک به رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شانس.”

در علاوه بر این به یک مخفی کمپین رسانه های اجتماعی برای بی اعتبار کردن هیلاری کلینتون در این گزارش گفت: روسیه اطلاعات نظامی به دست اورد دسترسی به کمیته ملی حزب دموکرات کامپیوتر از جولای 2015 به ژوئن 2016 و سپس با استفاده از ویکی لیکس, DCLeaks.com و “Guccifer 2.0 که ادعا می شود مستقل رومانیایی هکر” به عموم انتشار هک ایمیل ها و اسناد و مدارک. این حملات سایبری و انتشار هک مواد بخشی از بزرگتر “روسیه ” تلاش” برای صدمه زدن به کلینتون و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در این گزارش گفت:.

ویژه مشاور در فوریه 2018 امن یک کیفرخواست علیه 13 اتباع روسی و روسیه اشخاص برای نقش خود را در آن دخالت نداشته است. کیفرخواست می گوید متهمان توطئه برای فریب دادن ایالات متحده است. توطئه درگیر با استفاده از نام شهروندان ایالات متحده و شرکت ها به طور غیر قانونی خرید تبلیغات سیاسی در رسانه های اجتماعی و صحنه تظاهرات سیاسی. برخی از متهمان نیز “بینی و جبران واقعی آمریکا افراد برای ترویج و یا بی اعتبار کردن نامزدها” با توجه به کیفرخواست.

متهمان ادعا به کار گرفته اند صدها نفر از مردم به صورت آنلاین عملیات “اعم از سازندگان ساختگی افراد به ویژگی های و پشتیبانی اداری پرسنل با بودجه سالانه میلیون ها دلار” و سپس معاون دادستان کل راد Rosenstein گفت. در ماه ژوئیه آن سال 12 افسران نظامی بودند نیز تحت تعقیب.

توجه ویژه مشاور رابرت مولر را پرس و جو به پتانسیل هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ها و روس ها گزارش خود گفت که “تحقیقات تاسیس شده لینک های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات و افراد وابسته به دولت روسیه است. این لینک شامل روسیه ارائه می دهد کمک به مبارزات انتخاباتی. در برخی موارد این کمپین بود که پذیرای این پیشنهاد در حالی که در موارد دیگر کمپین مقامات رويگردان شد.”

آن را ادامه داد: “در نهایت این تحقیقات نیست که ایجاد کمپین هماهنگ و یا با توطئه دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

به عنوان ما نوشته اند تهمت به ارائه پیام های مخلوط مورد تناسب این تحقیقات به دخالت در سال 2016 رئیس جمهور انتخابات. در زمان او اذعان کرده است که روسیه دخالت در انتخابات و بار دیگر او را به نام این تحقیقات را یک “جعل” و سوال که آیا روس ها و یا برخی از دیگر گروه مسئول بود.

طی تماس تلفنی در ماه جولای با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که باعث استیضاح تحقیقات تهمت مطرح افشا و خنثی تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات 2016 و هک کمیته ملی حزب دموکرات.

سرور آنها می گویند که اوکراین آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به یادداشتی از تماس منتشر شده توسط کاخ سفید اضافه کرد: “من می خواهم شما را برای رسیدن به انتهای آن است.” اما هیچ شواهدی وجود ندارد اوکراین به سرور.

‘غیر قانونی حذف شد’ پیام های متن?

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به دروغ ادعا کرد که پیتر Strzok سابق FBI ارشد ضد جاسوسی و لیزا صفحه سابق FBI وکیل “به طور غیر قانونی حذف” همه ایمیل های خود را و پیام های متنی بین آنها است. آنها شده اند به اتهام نقض هر قانون و هیچ شواهدی وجود ندارد که هر پیام بودند عمدا حذف شده — چه رسد به همه آنها.

رئیس جمهور در میان جشن خود را استیضاح تبرئه به یاد می آورد که چگونه Strzok و صفحه رد و بدل ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های متنی قبل از انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن از خواندن برخی از این پیام ها — که منجر به مشاور ویژه مولر از بین بردن Strzok از روسیه بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: زمانی که مولر در بر داشت که همه می دانستند که آنها 100 ٪ در این راه او اجازه دهید آنها را بروید. اما آنها حذف تمامی ایمیل ها و پیام های متنی. بنابراین هنگامی که ما تلفن همه آنها حذف شده است. شما می توانید تصور گنج? آنها به طور غیر قانونی حذف شده است.

ما این موضوع را در یک داستان در سال 2018 اما در اینجا یک خلاصه: در انتخابات Strzok و صفحه اختصاص داده شده به اف بی آی تحقیقات به هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل شخصی برای دولت کسب و کار در حالی که او وزیر امور خارجه. در ماه جولای سال 2016 FBI بسته کلینتون در تحقیقات را بدون هر گونه اتهام در حال ثبت و افتتاح رسیدگی به گزارش های که روسیه به هک کمیته ملی حزب دموکرات سرور. Strzok اختصاص داده بود به رهبری روسیه پروب و صفحه اختصاص داده بود به عنوان معاون مدیر این ارتباط به تحقیق جدید بر اساس یک دادگستری و بازرس کل گزارش منتشر شده در ماه ژوئن سال 2018 است.

اما آنها نه در روسیه بررسی ، هر دو سمت چپ در جولای 2017. صفحه انتساب به پایان رسید پس از کمتر از دو ماه و Strzok برداشته شد و پس از IG مطلع مولر که زن و شوهر رد و بدل پیام های متنی است که با بیان “خصومت” نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با توجه به IG ژوئن 2018 گزارش.

“[A]fter پیدا کردن پاسخگو پیام های متنی بین صفحه و Strzok که به نظر می رسد به درآمیزند سیاسی نظرات خود را با بحث از [کلینتون] تحقیقات OIG به دست آمده از اف بی آی تمام پیام های متنی بین Strzok و صفحه خود را از FBI-صادر گوشی برای کل دوره کلینتون ایمیل سرور بررسی و همچنین دوره از روسیه بررسی که در طی آن Strzok و صفحه در آن مشغول به کار” در این گزارش اعلام کرد. “این OIG دریافت بیش از 40 ، 000 منحصر به فرد پیام های متنی بین Strzok و صفحه در پاسخ به این درخواست. اف بی آی نمی ارائه هر گونه پیام های متنی برای این دوره از دسامبر 15, 2016 به مارس 17 سال 2017 به دلیل مسائل با جمع آوری داده ها و حفظ نرم افزار استفاده شده در اف بی آی سامسونگ S5 دستگاه های تلفن همراه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به متهم Strzok و صفحه و همچنین مولر و مولر را تیم حذف گم شده پیام های متنی از دسامبر 2016 به مه 2017.

“بزرگترین خشم و در عین حال در طولانی پیچ در پیچ و بسیار تضاد مولر شکار ساحره این واقعیت است که 19,000 خواستار پیام های متنی بین پیتر Strzok و FBI عاشق لیزا صفحه به عمد & غیرقانونی حذف” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی on Dec. از 18 سال 2018 است. “را توضیح داد کل جعل است که در حال حاضر تحت اعتراض!”

اما IG را قانونی عوامل قادر به بازیابی حدود 20000 گم شده پیام های متنی در آن “دوره شکاف” در اواخر سال 2016 به اواسط 2017. یک پاورقی است که در گزارش ماه ژوئن می گوید شکست برای حفظ ایمیل از دسامبر. 15, 2016 به مارس 17 سال 2017 ناشی از یک مشکل نرم افزار — “نه از اعمال هر FBI کارمند از جمله Strzok.”

یک دوم IG گزارش در ماه دسامبر 2018 دقیق چگونه IG قادر به بازیابی ایمیل و به همین دلیل پیام و ابزار جمع آوری داده ها در FBI در گوشی های سامسونگ شکست خورده است. که گزارش به طور مشابه گفت:”[T]او OIG پیدا نکردم که شکاف در مجموعه بودند عمدی در بخشی از اف بی آی و یا هر FBI پرسنل.”

بر خلاف شواهد جمهور همچنان ادعا می کنند که پیام های متنی بودند “به طور غیر قانونی حذف شده است.”

Grassley و Comey ارز

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت که سناتور. چاک Grassley آیوا کردم سابق FBI مدیر James Comey به اعتراف به نشت اطلاعات در مورد اف بی آی تحقیقات از هیلاری کلینتون و دخالت در انتخابات 2016.

“چاک Grassley او را به دنبال در Comey, ‘شما به من بگویید چه شما می گویند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Grassley پرسید. “و این زمانی بود که Comey, من فکر می کنم که زمانی که Comey اعلام کرد که نشت دروغ گفتن و هر چیز دیگری مناسب است ؟ او فشرد.”

این چیزی است که اتفاق افتاده است در مارس 2017 جلسه کمیته قضایی مجلس سنا که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ارجاع. Comey که هنوز FBI مدیر در آن زمان در واقع گفته Grassley او نشت و یا اجازه هر کس دیگری در اف بی آی به نشت اطلاعات در مورد آن تحقیقات به مطبوعات.

در اینجا تبادل:

Grassley, مه 3 سال 2017: مدیر Comey, آیا تا به حال شده است یک منبع ناشناس در گزارش های خبری در مورد مسائل مربوط به تهمت و بررسی و یا کلینتون تحقیق و تفحص ؟

Comey: هرگز.

Grassley: دو سوال نسبتا مرتبط, آیا تا کنون مجاز شخص دیگری در اف بی آی به یک منبع ناشناس در گزارش های خبری در مورد تهمت بررسی و یا کلینتون تحقیق و تفحص ؟

Comey: هیچ.

حدود یک ماه بعد در جلسه قبل متفاوت سنا کمیته Comey اعتراف به سن. سوزان کالینز از مین که پس از او از کار اخراج شد به عنوان مدیر FBI با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 9 — او تا به حال یک دوست از رله به نیویورک تایمز محتویات یک یادداشت نوشت یک مکالمه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که FBI بررسی شد.

کالینز 8 ژوئن 2017: در نهایت آیا به شما نشان می دهد نسخه ای از یادداشت خود را به هر کسی که خارج از وزارت دادگستری?

Comey: بله.

کالینز: و به آنها را به شما نشان می دهد نسخه?

Comey: رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت در روز جمعه پس از من اخراج شدم که من بهتر امید وجود نوار. من از خواب بیدار در وسط شب از دوشنبه شب به دلیل آن را نمی, سحر در من اصل وجود دارد که ممکن است گزینش برای مکالمه ما ممکن است وجود دارد یک نوار. و قضاوت من بود و من نیاز به آن را به مربع های عمومی, بنابراین من از یکی از دوستانم به اشتراک گذاری محتوای این یادداشت با خبرنگار. من نمی توانم آن را خودم به دلایل مختلف اما من از او پرسیدم به این دلیل که من فکر می کردم که ممکن است بی درنگ انتصاب مشاور ویژه. بنابراین من از یک دوست نزدیک من آن را انجام دهد.

اروپایی کمک به اوکراین

تهمت دروغ پیشنهاد کرد که آلمان و فرانسه و انگلستان نمی دهد پول به اوکراین است. در واقع ما به عنوان نوشته شدهاتحادیه اروپا و نهادهای مالی اروپا کمک کرده $16.4 میلیارد دلار کمک مالی و وام به اوکراین پس از سال 2014 بطور قابل توجهی بیشتر از ایالات متحده است. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه لیست بالا 10 از اهدا کنندگان کمک های توسعه ای رسمی به اوکراین به اتحادیه اروپا به عنوان شماره 1 با $425.2 میلیون سهم به طور متوسط برای 2016-2017. آمریکا دوم ($204.4 میلیون دلار کمک) و آلمان سوم شد ($189.8 میلیون خود را در آن علاوه بر آنچه در آن می داده اند از طریق اتحادیه اروپا).

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از معاون رئیس جمهور مایک پنس “به من بگو چرا آلمان پرداخت پول ؟ چرا فرانسه ؟ چرا انگلستان پرداخت پول ؟ … من می گویند پیدا کردن آنچه که از جهنم می گذرد. و گفتم که به همه مردم است. … به همین دلیل است که ایالات متحده همیشه از پمپاژ?”

برخی از کارمند وزارت امور خارجه بود سعی کنید به رئیس جمهور است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا کمک بیشتر به اوکراین از ایالات متحده با توجه به کنگره شهادت دیوید هولمز, این مشاور سیاسی سفارت آمریکا در اوکراین است. هلمز گفت که او و دیگران در اوکراین تیم در هماهنگی با دیگر ایالات متحده ماموریت در اروپا و ناتو آغاز شد “به دنبال حقایق” پس از برگزاری قرار داده شد در کمک امنیتی به اوکراین و آنها در تلاش بودند به درک چرا. هلمز گفت: آنها در آمریکا ارائه شده بود حدود 3 میلیارد دلار در ترکیب غیر نظامی و کمک نظامی به اوکراین پس از سال 2014 به علاوه 3 میلیارد دلار وام تضمین می کند که او گفت: “پرداخت تا حد زیادی.” اتحادیه اروپا به همراه کشورهای عضو “ارائه یک ترکیب 12 میلیارد دلار به اوکراین” پس از 2014. هلمز گفت: به اعتقاد او این ابلاغ به کاخ سفید در اواخر ماه اوت.

بازار سهام

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده پیش بینی قابل توجه است که “اگر ما نمی توانیم به نفع بازار سهام خواهد میرم سقوط کرد. بازار که قرار بود تا بسیاری قبل از انتخابات به خاطر آن بود که به دنبال مانند ما شانس خوبی برای برنده شدن است.” ما روز نوشت تهمت افتتاح شد: “مغلوب ساختن پیشی جستن به کار با قیمت سهام در نزدیکی نقاط اوج تاریخی پس از هشت سال اجرا خواهد شد که سختی عمل برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دارد.”

بیش از سابق باراک اوباما رئیس جمهور هشت سال قیمت سهام رکورد پس از رکورد. استاندارد & ضعیف است 500-میانگین سهام افزایش 166% از آخرین روز معاملاتی قبل از او تا روز نهایی خود به عنوان رئیس جمهور. S&P رفته است تا دیگر 47.8% تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که قیمت سهام “رفت تا فوق العاده از زمان ما برنده انتخابات تا زمان ما در زمان کار” وجود دارد و یک به اصطلاح “مغلوب ساختن پیشی جستن رالی” در هفته های پس از انتخابات است که بسیاری از نسبت تا حدودی به خوش بینی سرمایه گذاران که برنده خواهد کاهش مالیات و مقررات به عنوان وعده داده شده. اما S&P با افزایش کمتر از 6% بین روز انتخابات و اوباما روز گذشته در دفتر.

مدیکر برای همه

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک مرجع به مدیکر برای همه, که یک سال از این طرح با هزینه بیش از کشور “می تواند در 30 سال.” که را اضافه کنید.

“ما قصد داریم به شما یک مراقبت های بهداشتی است که رفتن به هزینه پول بیشتری از این کشور می تواند در 30 سال اگر آن را واقعا خوب است. که یک سال او گفت:” دموکرات ها شد و گفت: با حمایت از این طرح است.

برآورد هزینه برای مدیکر برای همه — یک برنامه معرفی شده توسط سناتور. برنی سندرز برای جهانی مدیکر-مانند سیستم مراقبت های بهداشتی — متفاوت است به عنوان بسیاری از جزئیات هنوز مشخص نشده است. های اخیر یک برآورد از موسسه شهری برای یک واحد پرداخت کننده طرح شبیه به ساندرز’ قوانین در بر داشت دولت فدرال صرف خواهد نیاز به بالا رفتن دلار 2.8 تریلیون دلار در سال آینده و $34 تریلیون بیش از 10 سال است.

اما فدرال درآمد بدون هیچ گونه تغییرات برای تامین مالی این طرح خواهد بود بالاتر از آن است که هزینه بر خلاف آنچه ناروا گفت. کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه برآورد کل فدرال رسید خواهد بود $3.6 تریلیون دلار در سال 2020 و افزایش به $4.8 تریلیون دلار تا سال 2024. شاید مهم تر ساندرز و دیگران که حمایت از این طرح گفته اند که آنها با استفاده از جریان درآمد جدید برای تامین مالی آن از قبیل حقوق و دستمزد, مالیات درآمد بر اساس “حق” و افزایش مالیات افراد با درآمد بالا. بنابراین درآمد دولت می خواهد افزایش دهد.

همچنین شایان ذکر است که در حالی که هزینه به دولت فدرال خواهد بود تا به طور قابل توجهی تحت یک تک پرداخت کننده طرح هزینه های بهداشت و درمان توسط هر کس دیگری — افراد کارفرمایان شرکت های بیمه و دولت های ایالتی و محلی می تواند تا حد زیادی اگر نه به طور کامل حذف شود. مجموع ملی هزینه های سلامت توسط همه مودیان بودند حدود 3.6 تریلیون دلار در سال 2018 هستند و پیش بینی می شود $47 تریلیون بیش از 10 سال 2018-2027 با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

قیمت دارو

رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد “ما تا به حال اولین بار در 51 سال که در آن قیمت دارو در واقع پایین آمد سال گذشته است.” قیمت دارو را می توان در راه های مختلف اما با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن را اندازه گیری — 12 ماه تغییر در شاخص قیمت مصرف کننده برای داروهای تجویزی — قیمت کاهش از دسامبر 2017 تا دسامبر سال 2018 بود که برای اولین بار در پنج و نیم سال که در طول دو سال گذشته تغییر در شاخص تورم مصرف کننده مواد مخدر آغشته به زیر صفر از جولای 2012 تا جولای 2013.

شاخص بهای مصرف کننده برای داروهای تجویزی است یک اندازه گیری از اداره آمار نیروی کار است که با هدف جذب مصرف کنندگان به علاوه خود شرکت های بیمه و یا سایر مودیان برای پرداخت یک سبد از خرده فروشی نسخه. به عنوان ما در بر داشت هنگامی که ما در مورد این موضوع در سال گذشته, تهمت استفاده کرده دسامبر 2017 تا دسامبر سال 2018 کاهش از 0.6% به عنوان اولین “تقویم سال” رها از دسامبر 1971 به دسامبر سال 1972 است که 46 سال قبل نه 51. اما این که در سال گذشته و سال به سال کاهش این آمار و ارقام.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه که شاخص بهای مصرف کننده برای داروهای تجویزی به نظر می رسد به خوبی نشان می دهد با یک سال-به-سال کاهش در نه نفر از 13 ماه از دسامبر سال 2018 از طریق دسامبر 2019 در تازه ترین آمار و ارقام در دسترس است. اما کسانی که سال به سال آمار و ارقام رفته اند تا برای سه ماه آخر سال 2019 بنابراین قیمت مواد مخدر توسط این اندازه گیری در نقطه ای از فروش و برای همه مودیان همراه — دوباره در حال افزایش است.

ما در جزئیات توضیح داده شده محدودیت به شاخص بهای مصرف کننده و چه از دیگر اقدامات از قیمت مواد مخدر نشان می دهد. به عنوان مثال نام تجاری لیست قیمت تورم رفته بود تا با 3.3 درصد در سه ماهه اول سال 2019 اما قیمت خالص (پس از تخفیف, تخفیف, کوپن و هزینه ها کسر خواهد شد) تا به حال کاهش یافته است 4.1% با توجه به تجزیه و تحلیل توسط SSR, سلامت, سرمایه گذاری, شرکت تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de