مغلوب ساختن پیشی جستن, پوتین و دیگر رهبران G20 به دنبال وحدت در مبارزه با ویروس آنلاین در طول اجلاس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خواهد بود در میان رهبران گروه 20 (G20) عمده اقتصاد انتظار می رود برای شرکت در اجلاس به میزبانی عربستان سعودی است.

این رویداد برنامه ریزی شده برای مارس 26 می آید به عنوان جهان اقتصاد مبارزه برای جلوگیری از خسارت های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اورژانس ویدئو کنفرانس خواهد بود به ریاست پادشاه عربستان سعودی است که درگیر در یک جنگ قیمت با روسیه در بازار انرژی پس از دو طرف موفق به رسیدن به توافق کاهش تولید در اخیر اوپک+ جلسه در وین.

“به عنوان جهان مواجه COVID-19 همه گیر و چالش های به سلامتی-مراقبت ها و سیستم اقتصاد جهانی ما تشکیل این اجلاس G20 برای متحد کردن تلاشهای جهانی پاسخ” به پادشاه عربستان گفت. ریاض چرخش G20 ریاست جمهوری است.

در این جلسه انتظار می رود برای شروع در 3 p. m. عربستان زمان.

این می آید به عنوان مودی رتبه بندی مالی سازمان تخمین زده است که G20 سازمان ملل ” به طور کلی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد قرارداد با 0.5 درصد در این سال است. اقتصاد ایالات متحده دیده می شود کاهش 2 درصد در حالی که منطقه یورو در سازمان ملل هستند به تجربه 2.2 درصد انقباض با توجه به مودی.

قیمت نفت ضربه شده بود با کاهش تقاضا حتی قبل از coronavirus بحران چکش هزینه های مصرف کننده بیشتر است. عربستان سعودی-روسیه اختلاف علاوه بر این تحت فشار قیمت ها.

عربستان سعودی چهره فشار از سوی ایالات متحده به عقب نشینی از تصمیم خود برای افزایش تولید و ارائه بیشترین کاهش قیمت در دو دهه گذشته — یک حرکت ساخته شده است در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع مسکو به توافق برای کاهش تولید.

در مارس 25, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام در عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به “ظهور به مناسبت” و “اطمینان انرژی جهانی و بازارهای مالی است.”

منتقدان را متهم G20 بودن بیش از حد آهسته به پاسخ به کروناویروس بحران است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 470,000 موارد عفونت کروناویروس در سطح جهانی با بیش از 21,000 مرگ و میر.

رهبران سازمان ملل متحد, بانک جهانی, سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان تجارت جهانی (WTO) نیز شرکت در ویدئو کنفرانس.

در گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de