مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و بازشناسی Coronavirus

در کمی بیش از یک ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زبان مورد coronavirus منتقل شده از بحث از 15 مورد که “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر” برای هشدار به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون مرگ و میر در کشور اگر هیچ اجتماعی فاصله تلاش بودند انجام شده است.

در زمان رئیس جمهور اذعان کرده است او تغییر ارزیابی خود را از این بیماری همه گیر اما در موارد دیگر او و معاون رئیس جمهور مایک پنس تلاش کرده اند برای تجدید نظر در تاریخ نادیده گرفتن و یا همگنی اظهارات قبلی خود را.

در اینجا ما طرح کلی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تحول زبان در کوشندگی از این ویروس گسترش آن در آمریکا و چگونه آن را در مقایسه با آنفلوانزای فصلی. ما همچنین ارائه یک جدول زمانی از رئیس جمهور را در نظرات زیر.

تهدید Coronavirus

در یک مصاحبه در سی ان ان در آوریل 1, پنس گفت: “من باور نمی کنم که رئیس جمهور تا کنون خوار تهدید coronavirus.”

که ممکن است چه معاون رئیس جمهور معتقد است. اما او در اشتباه است. حقیقت این است که تهمت بارها عنوان تهدید ویروس.

از Jan. 24 مارس 10, ما به عنوان گزارش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده یک سری از اظهارات به حداقل رساندن خطر مطرح شده به ایالات متحده است. (نگاه کنید به ما جدول زیر است.)

در مارس 16, تهمت معکوس البته تحمیل اجتماعی فاصله دستورالعمل برای 15 روز است. روز بعد او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.”

اما او به زودی به صدا در تن های مختلف دوباره.

به تازگی به عنوان مارس 24 در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال تهمت تشبیه تاثیر این بیماری است که از آنفولانزا و یا حوادث خودرو است. در آن زمان رئیس جمهور بود و با توجه به دلایل اقتصادی, آیا برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل او تحمیل شده به مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 24: من به ارمغان آورد برخی از اعداد در اینجا ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا. ما را در این کشور خاموش منظورم هر سال است. در حال حاضر زمانی که من شنیده ام که تعداد ما به طور متوسط 37,000 نفر در سال است. باور می کنید ؟ و در واقع در این سال ما در حال داشتن یک بد فصل آنفولانزا اما ما با از دست دادن هزاران نفر از مردم از یک سال به آنفولانزا. ما هرگز به نوبه خود این کشور ، ما از دست دادن خیلی بیشتر از آن به حوادث خودرو است. ما نمی تماس بگیرید تا شرکت های خودرو می گویند, “توقف ساخت ماشین. ما نمی خواهیم هر اتومبیل های دیگر.” ما باید برای بازگشت به کار.

او پیشنهاد کرد او ممکن است به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل. “من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت:.

در مارس 29, رئیس جمهور رها شده است که آرمان و اعلام کرد که این دستورالعمل را در محل باقی می ماند تا مارس 30.

در سی ان ان مصاحبه پنس نگهداری می شود که رئیس جمهور شده بود آگاه در سراسر این جدیت از شیوع کروناویروس. مواجه با لنگر Wolf Blitzer با اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل رساندن خطر پنس پاسخ داد: “این رئیس جمهور یک فرد خوشبین است. ما شده ایم از همان ابتدا زمانی که رئیس جمهور به حالت تعلیق در تمام سفر از چین و ایستاد کاخ سفید coronavirus نیروی کار در ماه ژانویه ما شده اند به امید بهترین اما برنامه ریزی برای بدترین و شده است که در حال کار کردن هر روز.”

(معاون رئیس جمهور غلط است که ادعا می کنند که “رئیس جمهور به حالت تعلیق در تمام سفر از چین” از “همان ابتدا.” به عنوان ما نوشته اند دولت را تعلیق نیست “مسافرت.” استثنا وجود دارد از جمله برای آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را به سفر سیاست های اعلام شده در Jan. 31.)

‘تحت کنترل’

در یک coronavirus نیروی کار خبری در مارس 15, تهمت ستایش نیروی کار اعضای ایستاده پشت سر او گفته اند “کار در سراسر ساعت” و “انجام یک کار باور نکردنی.” سپس او اضافه کرد: “این بسیار مسری است — این ویروس بسیار مسری است. آن باور نکردنی است. اما آن چیزی که ما باید فوق العاده ای کنترل بیش از است.”

روز بعد وقتی پرسیده شد که در مورد بیانیه ای که تهمت تلاش دارد تا دیدگاه خود را در نظرات گذشته در مورد ایالات متحده با داشتن coronavirus “تحت کنترل است.”

“هنگامی که من صحبت کردن در مورد کنترل من و گفت ما در حال انجام یک کار بسیار خوب در محدوده آنچه که ما در حال برخورد با” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما در حال صحبت کردن در مورد این ویروس که تحت کنترل برای هر مکان در جهان است.”

در برابر تهمت بوده است و روشن است که منظور او دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر است که “تحت کنترل” مانند on Feb. 29 هنگامی که صحبت کردن در مورد یک “عکس العمل طبیعی” در میان دموکرات ها به انتقاد از اقدامات او است.

“و ما به انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. “من و بعد فورا رفت واز به این حرفه ای. آنها باور نکردنی است. و همه چیز تحت کنترل است. منظورم این است که آنها بسیار بسیار سرد است. آنها آن را انجام داده ایم و آنها آن را انجام داده ایم هست. همه چیز واقعا تحت کنترل است. اما زمانی که آنها با قرار دادن میکروفون در مقابل حزب دموکرات و حزب دموکرات گفت: — حتی نمی دانند چه خبر است. “چگونه است که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است؟’ ‘او انجام وحشتناک است ، خوب متاسفانه من احتمالا می خواهم بگویم همان مورد آنها.”

در زمان های دیگر این تهمت را “تحت کنترل” نظر به نظر می رسد در مورد کوروناویروس خود را. برای مثال در فوریه. 24 تهمت پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.”

یا در Feb. 26 هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن را به خوبی تحت کنترل است. در حال حاضر آن ممکن است بزرگتر از آن ممکن است دریافت کنید کمی بزرگتر. آن را نمی ممکن است بزرگتر در همه. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد ما کاملا آماده است.”

یا در Feb. 25 وقتی که او گفت: در یک کسب و کار میزگرد در هند “اگر شما برگردید شش ماه یا سه ماه پیش هیچ کس نمی خواهد که تا کنون پیش بینی کرد. اما بیایید ببینید من فکر می کنم آن را برای رفتن به تحت کنترل است. و من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای کشور ما به صورت — کشور ما تحت کنترل است.”

که در همان روز در یک کنفرانس مطبوعاتی در هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شما ممکن است بخواهید در مورد کوروناویروس است که به خوبی تحت کنترل در کشور ما است. ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن است.”

حرکت هدف این پست در شیوع

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است هدف این پست به طور چشمگیری زمانی که می آید به برآورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها خواهد قرارداد COVID-19.

برای هفته ها به عنوان او به عنوان بیماری را به خطر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت وجود دارد فقط تعداد کمی از موارد در ایالات متحده که به این بیماری خواهد ناپدید می شوند. تا پایان ماه مارس به او گفت که بدون دراماتیک مانند اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی می میرند.

در فوریه. 10 هنگامی که او پیشنهاد کرد این بیماری خواهد برود “در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما 12 مورد — 11 موارد و بسیاری از آنها در شکل خوب در حال حاضر.” (نگاه کنید ما در مورد “جدید کروناویروس ‘دور’ در آوریل؟”)

در فوریه. 26 رئیس جمهور گفت: “یکs آنها بهتر از ما آنها را خاموش لیست به طوری که ما در حال رفتن به بسیار زودی در تنها پنج نفر. و ما می تواند در فقط یک یا دو نفر بیش از دوره کوتاه از زمان.” که همان روز او همچنین گفت: “و دوباره زمانی که شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.”

تهمت بود هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن دامنه مشکل در مارس 4, زمانی که او گفت: “[W]e باید تعداد بسیار کمی از مردم در این کشور [آلوده]. ما یک کشور بزرگ.”

اما با پایان ماه تهمت شد نقاشی یک استارک عکس از بیماری بالقوه تلفات. در مارس 29, زمانی که او اعلام کرد او در گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان مارس او گفت: به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی ها می میرند از COVID-19 اگر این کشور موفق به اقدام قاطع.

او گفت: “پس شما در حال صحبت کردن در مورد 2.2. میلیون مرگ و میر — 2.2 میلیون نفر از این است. و اگر ما می توانید نگه دارید که به ما گفت به 100,000 — که وحشتناک شماره — شاید حتی کمتر اما به 100,000; بنابراین ما باید بین 100 – و 200000 — ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است. اما 2.2 تا 2.2 میلیون مرگ و میر و شاید حتی فراتر از آن.”

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 31, مقامات بهداشت فدرال مطرح حد بالایی از کسانی که ممکن است مرگ از این بیماری حتی با کاهش تلاش ها برای 240,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنفولانزا مقایسه

چندین بار مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در مقایسه با کروناویروس به شیوع آنفولانزای فصلی اما در مارس 29 نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که او تغییر ذهن خود را در مورد این.

اما وجود دارد بسیاری از مردم که گفت: — من در مورد آن فکر. من گفتم: “شاید ما باید آن سوار را از طریق.’ شما می دانید شما همیشه شنیدن در مورد آنفولانزا. من صحبت کردن در مورد آن را در همه زمان. ما تا به حال بد فصل آنفولانزا. ما در میان یک بد فصل آنفولانزا تهمت گفت. “اما این متفاوت است. و بخشی از این ناشناخته است و بخشی از آن نیز viciousness از آن است.”

دو روز بعد او تکرار این سخنان اما گفت: آنفولانزا مقایسه آمد از “بسیاری از دوستان” و “بسیاری از مردم است.”

“منظورم این است که من تا به حال بسیاری از دوستان کسب و کار مردم با در واقع حس مشترک آنها گفت:” چرا ما سوار آن شود؟’ بسیاری از مردم گفته اند که بسیاری از مردم در مورد آن فکر, ‘سوار آن هیچ چیز را نمی, فقط سوار کردن آن و فکر می کنم از آن به عنوان آنفولانزا.’ اما آن را نمی آنفولانزا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

که یک تفاوت مشخص از خود را زودتر نظرات مقایسه COVID-19 به آنفولانزا. برای مثال در مارس 24, مجازی, شهرداری مغلوب ساختن پیشی جستن “و در واقع در این سال ما در حال داشتن یک بد فصل آنفولانزا اما ما با از دست دادن هزاران نفر از مردم از یک سال به آنفولانزا. ما هرگز به نوبه خود این کشور است.”

و در مارس 9, صدای جیر جیر, او گفت: مرگ و میر ناشی از آنفولانزا متوسط “بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

در یک Feb. 26 کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برخی از گیج کننده سخنان که به اشتباه پیشنهاد نرخ مرگ و میر برای آنفولانزا “بسیار بالاتر” از رای دادن برای COVID-19 همانطور که ما نوشت. تا کنون در سراسر جهان مرگ و میر برای COVID-19 تا بالاتر بوده است اما ما به عنوان توضیح داده نرخ ممکن است در نهایت در حال سقوط به عنوان شناخته شده است در مورد تعداد واقعی موارد است.

همانطور که برای آنفلوآنزای فصلی یا آنفلوانزا آن کشتن هزاران نفر از آمریکایی ها هر سال میلیون ها نفر آلوده. برای 2019-2020 آنفولانزا در فصل 39 میلیون به 55 میلیون نفر تا به حال بیماری آنفولانزا در ایالات متحده با توجه به برآورد اولیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC تخمین می زند این فصل آنفولانزا باعث شده بود بین 24,000 و 63,000 مرگ و میر. از سال 2010 آنفلوانزا در آمریکا باعث شده است که بین 9 میلیون و 45 میلیون بیماری سالانه CDC می گوید: با 12000 61,000 از آن منجر به مرگ شود.

تهمت نیز ساخته شده است که مقایسه بین coronavirus همه گیر و 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر اما به عنوان ما نوشته شده است این ویروس بسیار متفاوت هستند. پیتر جی hotez را بازتوییت کردیک استاد دانشگاه و دانشکده طب گرمسیری مدرسه در Baylor College of Medicine به ما گفت که رمان coronavirus است که شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 است که بطور قابل توجهی بیشتر انتقال و کشنده تر از H1N1 ویروس آنفلوانزا است. “ضرورت حاوی این coronavirus بسیار بیشتر از H1N1 سال 2009 یکی بود,” او گفت:.

جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات

در اینجا این است که یک جدول زمانی از اظهارات رئیس جمهور ساخته شده در مورد شیوع کروناویروس در ایالات متحده آغاز دو روز پس از اولین مورد را در کشور تایید شد:

Jan. 22: “ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین است. و ما آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.” — CNBC مصاحبه

Jan. 30: “ما فکر می کنم ما باید آن را به خوبی تحت کنترل است. ما بسیار مشکل کوچک در این کشور تا این لحظه — پنج — و کسانی که مردم همه recuperating با موفقیت. اما ما در حال کار بسیار نزدیک با چین و کشورهای دیگر و ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک پایان خوب برای ما … که من می توانم به شما اطمینان دهم.” — سخنرانی در میشیگان

Feb. 10: “در حال حاضر این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام — شما می دانید بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما — گرما در می آید. به طور معمول آن دور خواهد شد در ماه آوریل است. ما در شکل بزرگ هر چند. ما 12 نفر — 11 موارد و بسیاری از آنها در شکل خوب در حال حاضر.” — اظهارات به فرمانداران

Feb. 14: “یک نظریه هست که در ماه آوریل هنگامی که آن را گرم می شود — از لحاظ تاریخی شده است که قادر به کشتن ویروس. بنابراین ما هنوز نمی دانیم; ما مطمئن هستیم هنوز. اما این که در اطراف گوشه.” زبان ملی گشت مرزی اعضای شورای

Feb. 23: “ما آن را بسیار تحت کنترل در این کشور است.” — صحبت با خبرنگاران

Feb. 24: Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” — در توییتر

Feb. 25: “شما ممکن است بخواهید در مورد کوروناویروس است که به خوبی تحت کنترل در کشور ما است. ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن و افرادی که در آن هستند — در تمام موارد من شنیده ام و نه چیزی دیگر.” — کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو هند

Feb. 25: “اگر شما برگردید شش ماه یا سه ماه پیش هیچ کس نمی خواهد که تا کنون پیش بینی کرد. اما بیایید ببینید من فکر می کنم آن را برای رفتن به تحت کنترل است. و من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای کشور ما به صورت — کشور ما تحت کنترل است.” — یک کسب و کار میزگرد در New Delhi, هند

Feb. 26: بنابراین ما در سطح پایین. به عنوان آنها بهتر از ما آنها را خاموش لیست به طوری که ما در حال رفتن به بسیار زودی در تنها پنج نفر. و ما می تواند در فقط یک یا دو نفر بیش از دوره کوتاه از زمان. بنابراین ما تا به حال بسیار موفق باشید.” — کاخ سفید نیروی کار جلسه

Feb. 26: و دوباره زمانی که شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.” — کنفرانس مطبوعاتی

Feb. 26: من فکر می کنم هر جنبه ای از جامعه ما باید آماده شود. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به آمده است که به خصوص با این واقعیت که ما در حال رفتن به پایین نیست. ما قصد داریم بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.” — کنفرانس مطبوعاتی وقتی پرسید که اگر “ایالات متحده در مدارس باید به آماده سازی برای یک coronavirus كردن”

Feb. 26: “آن را به خوبی تحت کنترل است. در حال حاضر آن ممکن است بزرگتر از آن ممکن است دریافت کنید کمی بزرگتر. آن را نمی ممکن است بزرگتر در همه. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد ما کاملا آماده است.” — کنفرانس مطبوعاتی

Feb. 27: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند. و از سواحل ما ما — شما می دانید آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. این شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هیچ کس واقعا نمی داند.”” — کاخ سفید دیدار با رهبران آمریکایی آفریقایی

Feb. 29: و من بدست بدانید که این حرفه ای. آنها باور نکردنی است. و همه چیز تحت کنترل است. منظورم این است که آنها بسیار بسیار سرد است. آنها آن را انجام داده ایم و آنها آن را انجام داده ایم هست. همه چیز واقعا تحت کنترل است.” — سخنرانی در CPAC در خارج از واشنگتن ،

4 مارس: “[W]e باید تعداد بسیار کمی از مردم در این کشور [آلوده]. ما یک کشور بزرگ. بزرگترین تاثیر را ما تا به حال بود که ما در زمان 40-به علاوه مردم [از کشتی کروز]. … ما آنها را به ارمغان آورد. ما بلافاصله آنها را قرنطینه. اما شما اضافه کردن که به اعداد. اما اگر شما نمی اضافه کنید که به تعداد ما در حال صحبت کردن در مورد اعداد بسیار کوچک در ایالات متحده است.” —کاخ سفید در نشست با مدیران عامل شرکت هواپیمایی

4 مارس: من فکر می کنم 3.4 درصد است که واقعا یک شماره نادرست.” — مصاحبه با فاکس نیوز با اشاره به درصد تشخیص داده COVID-19 بيمار در سراسر جهان که مرده بود به عنوان گزارش شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. (نگاه کنید ما در مورد “تهمت و Coronavirus مرگ و میر.”)

7 مارس: من نگران نیست در همه. نه من نیستم. هیچ ما به انجام یک کار بزرگ است.” — صحبت با خبرنگاران که پرسید که آیا او نگران بود در مورد ورود coronavirus در واشنگتن دی سی منطقه

9 مارس: “بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” — در توییتر.

10 مارس: و ما آماده شده و ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. و آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.” — پس از دیدار با سناتور جمهوری خواه

مارس 15: “این بسیار مسری است — این ویروس بسیار مسری است. آن باور نکردنی است. اما آن چیزی که ما باید فوق العاده ای کنترل بیش از است.” — کاخ سفید نیروی کار جلسه

مارس 16: “زمانی که من صحبت کردن در مورد کنترل من و گفت ما در حال انجام یک کار بسیار خوب در محدوده آنچه که ما در حال برخورد با. ما در حال انجام یک کار بسیار خوب است. … اگر شما در حال صحبت کردن در مورد این ویروس که تحت کنترل برای هر مکان در جهان است. … من صحبت کردن در مورد آنچه ما انجام می دهیم تحت کنترل است.” — کاخ سفید وظیفه نیروی نشست خبری

مارس 17: “من همیشه شناخته شده ام این است — این واقعی است — این است که یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” — کاخ سفید وظیفه نیروی نشست خبری

مارس 23: “مردم فوق العاده ای اضطراب و افسردگی و شما باید خودکشی بیش از چیزهایی مانند این که شما باید وحشتناک اقتصاد. شما مرگ است. احتمالا و — منظورم این است که قطعا می تواند در دور تعداد بیشتری از اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به virus.” — کاخ سفید نیروی کار جلسه

آوریل 24: “من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک.” — فاکس نیوز مجازی تاون هال

“من به ارمغان آورد برخی از اعداد در اینجا ما از دست دادن هزاران و هزاران نفر در سال به آنفولانزا. ما را در این کشور خاموش منظورم هر سال است. در حال حاضر زمانی که من شنیده ام که تعداد ما به طور متوسط 37,000 نفر در سال است. باور می کنید ؟ و در واقع در این سال ما در حال داشتن یک بد فصل آنفولانزا اما ما با از دست دادن هزاران نفر از مردم از یک سال به آنفولانزا. ما هرگز به نوبه خود این کشور ، ما از دست دادن خیلی بیشتر از آن به حوادث خودرو است. ما نمی تماس بگیرید تا شرکت های خودرو می گویند, ‘توقف ساخت ماشین. ما نمی خواهیم هر اتومبیل های دیگر.’ ما باید برای بازگشت به کار.” — فاکس نیوز مجازی تاون هال

مارس 29: “اما وجود دارد بسیاری از مردم که گفت: — من در مورد آن فکر. من گفتم: “شاید ما باید آن سوار را از طریق.’ شما می دانید شما همیشه شنیدن در مورد آنفولانزا. من صحبت کردن در مورد آن را در همه زمان. ما تا به حال بد فصل آنفولانزا. ما در میان یک بد فصل آنفولانزا. … اما این متفاوت است. و بخشی از این ناشناخته است و بخشی از آن نیز viciousness از آن است.” — کاخ سفید وظیفه نیروی نشست خبری

“بنابراین شما در حال صحبت کردن در مورد 2.2. میلیون مرگ و میر — 2.2 میلیون نفر از این است. و اگر ما می توانید نگه دارید که به ما گفت به 100,000 — که وحشتناک شماره — شاید حتی کمتر اما به 100,000; بنابراین ما باید بین 100 – و 200000 — ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است. اما 2.2 تا 2.2 میلیون مرگ و میر و شاید حتی فراتر از آن.” — کاخ سفید وظیفه نیروی نشست خبری

مارس 31: “منظورم این است که من تا به حال بسیاری از دوستان کسب و کار مردم با در واقع حس مشترک آنها گفت:” چرا ما سوار آن شود؟’ بسیاری از مردم گفته اند که بسیاری از مردم در مورد آن فکر, ‘سوار آن هیچ چیز را نمی, فقط سوار کردن آن و فکر می کنم از آن به عنوان آنفولانزا.’ اما آن را نمی آنفولانزا.” — کاخ سفید نیروی کار جلسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im