مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات نیروی دریایی برای از بین بردن ایران Gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داده است تا نیروی دریایی به حمله و نابود کردن هر ایرانی کشتی که آزار کشتی آمریکا پس از ایران به نظر می رسد به آزار و اذیت آمریکا عروق هفته گذشته در خليج فارس.

“من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر ارسال شده در مارس 22.

منظور می آید یک هفته پس از یک نیروی دریایی ایالات متحده تصویری نشان داد کوچک ایران gunboats در آینده نزدیک به آمریکا کشتی های جنگی به آنها در عمل در شمال خلیج فارس و در نزدیکی کویت.

نیروی دریایی ایالات متحده گفت: آن کشتی ها در آبهای بین المللی انجام تمرینات در زمان حوادث در 15 آوریل. آن گفت: 11 عروق ایران در انقلاب اسلامی سپاه پاسداران) ساخته “خطرناک و آزار روش” نسبت به ایالات متحده در کشتی.

تهمت نیست استناد به یک رویداد خاص و یا ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در صدای جیر جیر.

یک سخنگوی نظامی ایران گفت: در پاسخ به این که ایالات متحده باید “تمرکز بر صرفه جویی در نیروهای مسلح خود را از coronavirus” با توجه به semiofficial خبرگزاری ایسنا.

پس از هفته گذشته حادثه سپاه را متهم کرد که ایالات متحده از دادن غلط حساب از برخورد صدور بیانیه ای را متهم به نیروی دریایی ایالات متحده از “غیر حرفه ای و تحریک آمیز رفتار” و هشدار به آمریکایی ها که هر “اشتباه دریافت پاسخ.”

نزدیک تعامل با ایران نظامی عروق رخ داده در منطقه در گذشته رسم, هشدار, عکس های از کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده که ایران و عروق سرمایه گذاری بیش از حد.

تنش بین ایران و ایالات متحده افزایش یافته و در ماه ژانویه پس از ایالات متحده کشته شدن ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق است.

با گزارش AP, AFP و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>