رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را برای بار دوم نامزد جمهوری خواه نماینده جان Ratcliffe به مدیر اطلاعات ملی (DNI) و نظارت بر کشور را 17 جاسوسی سازمان.

“جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت در توییتر در فوریه 28.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا نامزد تگزاس کنگره آوازی حامی رئیس جمهور برای موقعیت اما او بعد از کناره گیری کرد نام خود را در میان دو حزبی سوال در مورد شرایط خود و عدم هوش و تجربه است.

اگر او تائید سنا Ratcliffe را جایگزین ریچارد Grenell یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار که در حال حاضر اقدام ملی هوش مدیر در حالی که همچنین در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده در آلمان و فرستاده ویژه کوزوو و صربستان.

Grenell انتصاب دو هفته پیش نیز انتقاد دموکراتها و برخی جمهوریخواهان بیش از عدم وجود خود را از هوش و تجربه و مسائل دیگر.

Grenell جایگزین یوسف مگوایر که در خدمت به عنوان سرپرست DNI از ماه اوت. مگوایر در زمان پست پس از استعفای دن کت که تا به حال یک رابطه تیره و تار با مغلوب ساختن پیشی جستن.

کت بود و حمایت اطلاعاتی ایالات متحده جامعه نتیجه رسیدند که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با هدف ترویج تهمت و بیش دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

این DNI پست ایجاد شده بود پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده است. آن نظارت بر 17 غیرنظامی و نظامی سازمان های اطلاعاتی.

بر اساس گزارش رویترز AP و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de