رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان و نماینده ویژه به صربستان و کوزوو برای تبدیل شدن به بازیگری مدیر اطلاعات ملی یک حرکت بلافاصله لعنتی با منتقدان.

“ریک نشان داده شده است در کشور ما بسیار خوب است و من مشتاقانه منتظر به کار با او” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در فوریه 19 مورد یکی از قویترین حامیان.

پست مدیر اطلاعات ملی (DNI) ایجاد شده بود پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده است. آن نظارت بر 17 غیرنظامی و نظامی سازمان های اطلاعاتی از جمله آژانس اطلاعات مرکزی (CIA).

منتقدان هزینههای انتصاب Grenell به عنوان سرپرست — به این معنی که او نمی خواهد نیاز به سنا تصویب — و برای درک عدم تجربه در هوش مهم است.

سناتور مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت که این حرکت ظاهرا “تلاش برای گریز سنا قانون اساسی قدرت به توصیه و رضایت در چنین بحرانی امنیت ملی موقعیت.”

وارنر همچنین گفت که “رئیس جمهور منتخب فردی بدون هیچ گونه اطلاعاتی تجربه به عنوان رهبر ملت و جامعه ایران در یک اقدام ظرفیت.”

Grenell یک آواز حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های جایگزین یوسف مگوایر که در خدمت به عنوان سرپرست DNI از ماه اوت.

مگوایر نامگذاری شد به پست زیر دن کت’ استعفای عنوان مدیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک رابطه تیره و تار با کت که تا به حال حمایت اطلاعاتی ایالات متحده جامعه نتیجه رسیدند که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با هدف ترویج تهمت و بیش دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

Grenell که در خدمت به عنوان ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل در دوران دولت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شناخته شده به عنوان یک بحث شکل است.

در سال 2018 آلمان خواسته واشنگتن برای روشن شدن سخنان Grenell ساخته شده به یک جناح راست سایت گفت: او می خواست برای توانمند سازی “دیگر اصولگرایان” در اروپا است.

او همچنین صریحتر انتقاد برلین برای آنچه که او دیده است به عنوان عدم حمایت واشنگتن را سخت علیه ایران ساخته شده است اظهارات بحث برانگیز در مورد آلمان از سیاست های داخلی و دیگر نظرات انتقادی که دیده می شد به عنوان غیر معمول برای یک سفیر به دیرینه آمریکا متحد.

در اکتبر 2019 تهمت به نام Grenell برای تبدیل شدن به واشنگتن فرستاده ویژه مذاکرات بین صربستان و کوزوو بازیگری در نقش همزمان با پست خود به عنوان سفیر ایران در برلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد شده نقش خود را در کمک به این دو بالکان غربی رقبا برای بازگرداندن هوا و لینک های راه آهن در ماه های اخیر.

در طول یک امضای مراسم بازسازی روابط در 14 فوریه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در صربستان جمهور Aleksandar Vucic ستایش تهمت و Grenell برای کمک به رسیدن به یک توافق است که او گفت: “اطمینان از صلح برای آینده دهه.”

با گزارش رویترز خبرگزاری AP dpa و نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im