مغلوب ساختن پیشی جستن غلطی گوگل Coronavirus سایت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات گمراه کننده پیشنهاد شده است که با تکنولوژی کرگدن گوگل مشغول به کار بود در یک غربالگری وب سایت است که تعداد زیادی از آمریکایی ها به زودی می تواند با استفاده از به دیدن اگر آنها باید آزمایش جدید کروناویروس. وب سایت این است که در واقع یک پروژه گوگل شرکت خواهر همانا و در ابتدا محدود به منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول ذکر شده این پروژه در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 13: من می خواهم برای تشکر از گوگل. گوگل است که برای کمک به توسعه یک وب سایت است. آن را می شود بسیار به سرعت انجام می شود بر خلاف وب سایت ها از گذشته برای تعیین اینکه آیا یک آزمون موجه است و به منظور تسهیل تست را در نزدیکی یک محل مناسب.

ما باید بسیاری از مکان های پشت سر ما ، ما پوشش — این کشور در بخش های بزرگ. بنابراین جهان راه — ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد جهان در حال حاضر. اما ما پوشش بسیار به شدت در کشور ما است. فروشگاه تقریبا در هر محل.

گوگل 1,700 مهندسین مشغول کار بر روی این حق در حال حاضر. آنها ساخته شده ایم پیشرفت فوق العاده ای. مهم ما این هدف این است که برای جلوگیری از گسترش ویروس و به کمک همه آمریکایی ها که نهفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به صراحت گفت: این سایت به زودی در دسترس خواهد بود برای همه آمریکایی ها است, اما او به شدت ضمنی به همان اندازه با شعار سرعت توسعه اشاره کرد متعدد تست مکان های پوشش “این کشور در بخش های بزرگ” و با ذکر گوگل مهندسین و “هدف مهم” را به “کمک به همه آمریکایی ها” در همان نفس است.

کمی بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx همچنین نشان داد که وب سایت بخشی از یک بزرگتر تلاش هنگامی که او پرده برداری از یک نمودار جریان و صحبت در مورد یک “روش جدید برای تست” مربوط به اتهام وب سایت گوگل.

Birx, مارس 13: بنابراین ما می خواهید به همچنین اعلام این رویکرد جدید به تست آن شروع خواهد شد در نمایش وب سایت تا اینجا تسهیل گوگل که در آن مشتریان و بیماران و افرادی که علاقه می توانید با پر کردن یک پرسشنامه غربالگری — حرکت به پایین به صورت علائم و یا عوامل خطر بله. آنها حرکت خواهد بود و گفته می شود که در آن درایو از طریق گزینه خواهد بود برای آنها را به دریافت این آزمون است. آزمایشگاه خواهد شد و سپس حرکت به بالا توان خودکار دستگاه قادر به ارائه نتایج در 24 تا 36 ساعت است.

کمتر از یک ساعت پس از کنفرانس مطبوعاتی گوگل توییتی روشن بیانیه ای از همانا گوگل-جنب شرکت مسئول برای نمایش وب سایت.

“ما در حال توسعه یک ابزار برای کمک به تریاژ افراد برای Covid-19 تست” این شرکت گفت:با اشاره به نام این بیماری ناشی از این ویروس جدید است. “همانا این است که در مراحل اولیه توسعه و برنامه ریزی به رول تست در منطقه خلیج با امید به گسترش به طور گسترده تر در طول زمان.”

لازم به ذکر است که در حالی که همانا مرتبط است و گوگل آن است که همان نهاد. همانا زندگی است علوم و بهداشت و درمان تابعه از حروف الفبای انگلیسیGoogle شرکت مادر. رویترز گزارش داد که برخی از کارمندان گوگل در حال کمک همانا اما این شرکت نیست سهم هر شماره. این 1,700 مهندسین تهمت ذکر شده است که به احتمال زیاد نادرست همانطور که در نیویورک تایمزکه شکل است که تعدادی از کارکنان که گفت: روز قبل از آن آنها خواهد بود مایل به داوطلب برای این پروژه است.

در یک سری از توییت روز بعد گوگل گفت که “کاملا تراز وسط قرار دارد” با دولت آمریکا در محدود کردن گسترش coronavirus و اعلام کرده بود که همکاری با دولت به منظور توسعه یک کشور سایت “است که شامل اطلاعات در مورد COVID-19 علائم خطر و تست اطلاعات است.”

اما چنین سایت خرس هیچ شباهتی به آنچه تهمت و Birx قبلا اعلام شده. الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به جزئیات بیشتر در مارس 15 , وبلاگ, پست, گفته, وب سایت خواهد بود “اختصاص داده شده به COVID-19 آموزش پیشگیری و منابع محلی در سراسر کشور” و شامل “بهترین شیوه در پیشگیری لینک کلیک کنید برای اطلاعات معتبر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل بیماری ها (CDC) و راهنمایی های مفید و ابزار از گوگل برای افراد معلمان و کسب و کار.”

و در واقع همانا پروژه “به راه اندازی آزمایشی وب سایت را قادر خواهد ساخت که افراد برای انجام ارزیابی ریسک و برنامه ریزی برای تست در سایت های در منطقه خلیج” توصیف شد به طور جداگانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما اشاره به آن توییتهایی به عنوان دفاع. در یک شب مطبوعات جلسه در 15 مارس تهمت برگزار می شود یک پرینت از آن توییتهایی و اجازه دهید آن را به زمین رها در حالی که انتقاد از مطبوعات و ادعا او پشتیبانی توسط گوگل اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 15: من می خواهم برای تشکر از مردم در گوگل و گوگل ارتباطات زیرا همانطور که می دانید آنها اثبات آنچه من گفتم در روز جمعه. رئیس گوگل که یک نجیب زاده گفت: — به ما گفته می شود و از او عذرخواهی کرد. من نمی دانم که در آن فشار خود را جعلی, اخبار, اما آنها آن را از جایی. اما به عنوان شما می دانید — این است که از گوگل آنها را انتشار. و شما بچه ها می توانید آن را کشف کردن خودتان است. و چگونه است که در بیرون و من مطمئن هستم که شما عذرخواهی می کنیم. اما آن را بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند واقعا به اخبار صحیح می باشد. آن خواهد بود به طوری که فوق العاده است.

چند ساعت زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترجمه گوگل موضوع و به دروغ گفت: رسانه های خبری “هرگز به نام گوگل.”

بر خلاف تهمت ادعا می کند هیچ یک از گوگل بیانیه حمایت از هر چیز دیگر از این ایده که همانا مشغول به کار بود در یک غربالگری نظرسنجی که در ابتدا محدود به منطقه خلیج — یک واقعیت است که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در هر یک از جلسات اگر چه معاون رئیس جمهور مایک پنس مجاز به همان اندازه در مارس 14 جلسه.

در مارس 15 پست وبلاگهمانا گفت: این امر باید یک منطقه خلیج اجرای آن تریاژ ابزار در مارس 16, اما اشاره نمی کند قصد دارد به گسترش در خارج از کالیفرنیا. “در نهایت هدف ما این است برای کمک به مقامات محلی گسترش تست دسترسی در کالیفرنیا به عنوان نیاز در ادامه به افزایش” پست خوانده شده. “این برنامه در مراحل اولیه است و ما را هم به ارزیابی عملیات آزمایشی سایت های در منطقه خلیج قبل از نورد به سایت های اضافی.”

است که می گویند که یک ملی rollout امکان پذیر نیست — در اظهارات دیگر روزنامه نگاران كه سخنران باید مبهم گفت که این شرکت امیدوار به گسترش تلاش است. اما این شرکت باقی مانده است noncommittal و منتشر شده در یک جدول زمانی.

ما رسیده به گوگل همانا و همانا این پروژه پایهاست که مسئول این پروژه و نه دریافت پاسخ.

از مارس 16 آنلاین غربال در دسترس است به کالیفرنیا در سانتا کلارا و سان ماتئو شهرستان تنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اشتباه به روزنامه نگاران می گویند که “هرگز به نام گوگل.” بسیاری از در واقع آیا به همین دلیل است که اخبار متعدد مقالات شامل اظهارات و نظرات دیگر از همانا.

به نیویورک تایمز گفت که گوگل مقامات کارگردانی آن سوال در مورد این پروژه برای همانا “که در آن یک سخنگوی گفت: این شرکت صرفا در مراحل اولیه توسعه است.'” TechCrunch گفت که این تماس گوگل “چند ساعت” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, نظرات, و آن همانا در زمان نزدیک به دو ساعت به پاسخ. رویترز به نقل از دو همانا spokeswomen. و آستانه گزارش داد که این ارتباطات منجر همانا گفت: تریاژ سایت در ابتدا به معنای مراقبت های بهداشتی کارگران نه عموم مردم. “در حال حاضر که در آن اعلام شده است راه آن بود اما” در آستانه مقاله یادداشت “هر کسی قادر خواهد بود به بازدید از آن, او گفت:.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>