مغلوب ساختن پیشی جستن Misquotes Fauci در Coronavirus تهدید

دفاع از خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه ادعا کرد که در اواخر فوریه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شد و گفت: “این بدون مشکل است. این است رفتن به ضربه بیش از.”

در یک Feb. 29 مصاحبه Fauci گفت که “در حال حاضر و در این لحظه” خطر بود “کم” و وجود “عدم نیاز” برای مردم “برای تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز.” اما او افزود که “این می تواند تغییر” است که مردم نیاز به با احتیاط از “جامعه گسترش” است و این توسعه می تواند به یک “عمده شیوع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و در پاسخ به یک سوال در مورد گزارش های مطبوعاتی که او نادیده گرفته می هشدار در مورد تهدید رو به رشد از coronavirus در بیش از یک دوجین طبقه بندی شده هوش جلسات شامل رئیس جمهور روزانه مختصر در ژانویه و فوریه.

خبرنگار مارس 28: آقای رئیس جمهور شما می توانید روشن کردن آنچه شما هوش مشاوران شد گفتن شما را در ژانویه و فوریه? به شما هشدار در مورد آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس و تهدید برای این کشور ؟ باید شده اند وجود دارد قوی تر هشدار ؟ چه شد شما با شنیدن هر روز ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن: آره آره. من فکر می کنم احتمالا خیلی بیشتر به دموکرات ها چون یک ماه بعد, Nancy Pelosi شد و گفت: “بیایید رقص در خیابان های چینی.” شما بروید و شما را به یک نگاه — حتی حرفه ای ها مانند آنتونی [Fauci] بودند گفت این است که هیچ مشکل. این است که در اواخر فوریه: “این بدون مشکل است. این است رفتن به ضربه — این است که بیش از ضربه.” و آنها حرفه ای هستیم و آنها را خوب و حرفه ای.

اکثر مردم فکر می کردند این بود که رفتن به ضربه ، و اگر شما می توانید — ما من فکر می کنم در ماه ژانویه نسبت به پایان ماه ژانویه ما ممنوعیت با چین است. که بود — من فکر می کنم شما فقط گفت: در حالی که کمی پیش بود که یک گام بسیار مهم است. و سپس در نهایت ما یک ممنوعیت در اروپا است. بود که خیلی زود در این فرآیند است.

چرا که اگر شما را به این ممنوعیت و شما را در آن نگاه کنید من به شدت از انتقاد خواب آلود جو بایدن با دیگران است. من با انتقاد به طرز وحشیانه ای برای — منظورم این است که به نام او — وی گفت: همه نوع از همه چیز. ما حتی نمی خواهد آن را می گویند. و سپس او عذرخواهی کرد چرا که دو هفته پیش او را از یک بیانیه ای که من درست بود. ما از ممنوعیت. … و بسیاری از مردم — دموکرات حرفه ای, احتمالا خواهان — گفت که این امر هرگز اتفاق می افتد وجود دارد می تواند هیچ چیز بدون مشکل بزرگ است. شما را دیدم که من فکر می کنم بهتر از هر کسی دبورا. این بود که پس از ممنوعیت. بنابراین بدیهی است که من آن را در زمان بسیار جدی است. من نمی تواند منع چین در آینده اگر من آن را به طور جدی. و من که در اوایل.

چندین اظهارات گمراه کننده در این پاسخ:

  • به عنوان ما نوشته اند مجلس پلوسی نمی گویند “بیایید رقص در خیابان های چینی.” در طول بازدید در فوریه. 24 — سه هفته قبل از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان اجرا پناهگاه در محل محدودیت — او گفت: مردم بود که در آن به خوردن و فروشگاه در محله چینی ها در زمانی که گردشگری رنج می برد چرا که از رمان coronavirus که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته.
  • تهمت نیست “بان کی مون” سفر از چین است. استثنا وجود دارد از جمله برای آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را, و برای حمل محموله های بین کشورها است.
  • بایدن نیست “عذر خواهی” برای انتقاد از چین محدودیت های مسافرتی. مبارزات انتخاباتی خود در مارس 3 گفت: بایدن پشتیبانی تهمت تصمیم به اعمال محدودیت های مسافرتی در چین و استدلال کرد که بایدن نظرات در مورد “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی” — ساخته شده در همان روز به عنوان برگ برنده اعلام محدودیت های مسافرتی — نمی شد یک مرجع برای کسانی که محدودیت.

اما در اینجا ما تمرکز بر روی تهمت و ادعا می کنند که در اواخر فوریه “حتی حرفه ای ها مانند آنتونی [Fauci] بودند گفت: این مشکلی نیست” و “این در حال رفتن به ضربه بیش از.” این چیزی است که Fauci بود گفت: در آن زمان.

این اولین بار نیست تهمت است گمراه کننده اشاره کرد Fauci اواخر فوریه ارزیابی ویروس.

در مارس 12, مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد پست توسط DeAnna لورن — به تازگی شکست کالیفرنیا جمهوری خواه کنگره نامزد — که در آن Lorraine ادعا کرد که “Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده هیچ تهدیدی به ما داد.” او به پایان رسید او پست “هم به #FireFauci…”

در یک Feb. 29 مصاحبه با کریستن Welker و پیتر الکساندر در ان بی سی “امروز” نشان می دهد Fauci گفت: خطر از COVID-19 “است که هنوز هم پایین” و او گفت: هیچ نیاز مردم به تغییر روال زندگی روزانه خود را “در این لحظه است.” اما او هشدار داد که می تواند تغییر کند اگر “شما شروع به دیدن جامعه گسترش یافته است.”

الکساندر Feb. 29: بنابراین دکتر Fauci آن را صبح روز شنبه در امریکا است. مردم بیدار هستند در حال حاضر با نگرانی واقعی در مورد این. آنها می خواهند برای رفتن به مراکز و فیلم, شاید این ورزشگاه به عنوان به خوبی. ما باید تغییر عادات ما و اگر چنین است چگونه است ؟

Fauci: هیچ. در حال حاضر در این لحظه وجود دارد بدون نیاز به تغییر هر چیزی که شما در حال انجام در یک روز به صورت روز. در حال حاضر خطر است هنوز هم کم است اما این تغییر می تواند. من گفته ام که در بسیاری از موارد حتی در این برنامه است. شما رو به تماشای زیرا اگر چه خطر کم است و در حال حاضر شما لازم نیست برای تغییر هر چیزی که شما در حال انجام است. هنگامی که شما شروع به دیدن جامعه گسترش این می تواند تغییر کند و شما را مجبور به تبدیل شدن به خیلی بیشتر متمایل به انجام کارهایی است که شما را محافظت از گسترش.

Welker: دکتر Fauci, به سرعت, چگونه این همه پایان ؟

Fauci: شما می دانید آن را به پایان می رسد اگر شما آن بستگی به طبیعت از وقوع. منظورم این است که این می تواند یک عمده شیوع. من امیدوارم که نه. یا آن را می تواند چیزی است که به خوبی کنترل می شود. در پایان روز این در نهایت به پایین بروید. امیدوارم ما می تواند در محافظت از مردم آمریکا از جدی هر درجه از کار افتادگی یا مرگ و میر. که دلیل چرا ما رو به انجام کارهایی است که ما در برنامه ما.

Fauci را به عنوان نگرانی شد فقط شروع به ظهور در ایالات متحده در مورد “جامعه گسترش” به این معنی است که “منبع عفونت ناشناخته است” به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توضیح می دهد و این ویروس ممکن است انتقال فرد به فرد از کسی که در ایالات متحده به جای قرار گرفتن در معرض آلوده مسافرتی که تا به حال آن را آورده به آمریکا

در فوریه. 26, نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در telebriefing که CDC به طور کامل پیش بینی شده شاهد جامعه گسترش ویروس در داخل مرزهای ایالات متحده.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد نمی,” او گفت: “اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

در فوریه. 28, r. schultze ، گزارش داد که سه نفر وجود دارد تایید موارد فرد به فرد در ایالات متحده است. او گفت که در حالی که “فوری خطر به طور کلی آمریکا باقی مانده است کم … [o]تو رهنمود و مشاوره به احتمال زیاد موقت و موضوع را به تغییر به عنوان ما بیشتر یاد بگیرند.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه. 29 بعد از ظهر بعد از “امروز” نشان می دهد مصاحبه Fauci تصریح کرد که این کشور به عنوان یک کل در آن زمان “هنوز باقی مانده کم خطر است. اما هنگامی که ما می گویند که ما می خواهم به تاکید است که این وضعیت در حال تحول.”

Fauci, فوریه. 29: اما به ما می گویند این کار ما نیاز به آماده شدن برای بیشتر به چالش. و ما آنها را داشته باشد. شما را به شنیدن در مورد موارد دیگری که خواهد بود در آینده. شما باید جای تعجب نیست که اما به این نتیجه رسیدم که چیزی که پیش بینی شده است هنگامی که شما در جامعه گسترش یافته است.

بنابراین هنگامی که شما موارد در سراسر جهان راه ما شاهد در حال حاضر کره جنوبی و ایتالیا و ایران و جاهای مانند آن — ایالات متحده نمی تواند به طور کامل از سیستم ایمنی بدن به آن است. چالش این است که چگونه ما را در مقابله با آن است.

آن را تا دو هفته بعد در مارس 16, که مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

یکی می تواند سوال که آیا Fauci بود آهسته به عموم تماس در دولت فدرال به تصویب این دستورالعمل ها. اما Fauci نظرات در اواخر فوریه به مراتب متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که Fauci گفت: “این بدون مشکل است. این است رفتن به ضربه بیش از.”

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>