تهمت گمراه در H1N1 آنفلوآنزای خوکی تست

منحرف کردن توجه از افزایش COVID-19 موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که دولت اوباما “متوقف شد تست” در طول همه گیر H1N1. او درست است که فرد گزارش متوقف شد بعد از چند ماه اما برخی از تست را ادامه دهد — و این دو ویروس بسیار متفاوت ساخت مقایسه گمراه کننده است.

در حالی که همه گیر آنفلوانزا H1N1 بود بدتر از آنفلوانزای فصلی و تست نیست بسیار نقش در کنترل گسترش ویروس COVID-19 مراتب کشنده تر و تست بسیار مهم برای تماس با ردیابی و جداسازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول ذکر شده دولت اوباما تصمیم به توقف گزارش فردی آنفلوانزای H1N1 موارد در جولای 13 میزگرد در اجرای قانون زمانی که رئیس جمهور خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا او اذعان کرد که coronavirus موارد افزایش به دلیل افزایش گسترش ویروس و نه فقط به خاطر تست به عنوان برگ برنده بارها ادعا.

در پاسخ به تهمت دروغ گفت که ایالات متحده دارای یکی از بالاترین COVID-19 میزان مرگ و میر آن نیست — و سپس اقدام به می گویند که باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن “متوقف شد تست” در طول سال 2009 همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, جولای 13: اگر شما می دانید بایدن و اوباما خود را متوقف تست; آنها فقط متوقف به آن است. شما احتمالا می دانید که. من مطمئن هستم که شما نمی خواهید به آن را گزارش. اما آنها را متوقف تست. درست در وسط آنها فقط رفت “نه بیشتر تست” و در یک مقدار کمتر مشکل تر از مشکل این است که ما بدیهی است که با توجه به این بدترین چیزی است که اتفاق افتاده است پس احتمالا در سال 1917. این بسیار بد است — در سراسر جهان است. آن 188 کشور در حال حاضر است.

روز بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز تهمت آن را به ارمغان آورد تا این بار مشخص شد که او صحبت کردن در مورد H1N1.

مغلوب ساختن پیشی جستن, جولای 14: و اگر شما در این کار [جو بایدن] آیا در آنفولانزای خوکی — من در یک نظرسنجی از آنها نظر سنجی در همه چیز امروزه — و او — آنها بسیار بد علائم بر روی کار آنها را در آنفولانزای خوکی H1N1. او خواستار آن را “N1H1.” H1N1. او بسیار ضعیف از علائم گالوپ در کار آنها در آنفولانزای خوکی. و آنها متوقف شد و خیلی زود در تست. آنها کاملا متوقف شده آن است. آنها فقط گفت: “متوقف شود.”

به عنوان ما نوشته شده استرئیس جمهور ساخته شده است inapt مقایسه بین COVID-19 و H1N1 قبل از رای گیری ادعای ساختگی. هیچ نظر سنجی به طور خاص مورد بررسی قرار بایدن عملکرد در سال 2009 همه گیر اما دولت اوباما دریافت نسبتا خوب علامت در زمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین H1N1 ادعا می کنند به نظر می رسد برای جلوگیری از یک فاکس نیوز در مقاله ای که دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به اشتراک گذاشته شده در جولای 11 , صدای جیر جیر.

“تحت اوباما/بایدن ‘CDC ناگهان توصیه متحده برای متوقف کردن آزمایش آنفولانزای H1N1 و متوقف شمارش موارد فردی او به نقل از خبر. “در ضمن realDonaldTrump آزمایش 40 میلیون+ پیشرو جهان در تست!”

کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ما برای اطلاعات بیشتر.

ویروس های مختلف نقش های مختلف برای تست

درست است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری متوقف داشتن متحده گزارش H1N1 موارد در اواخر جولای 2009 کمی بیش از سه ماه پس از اولین متحده pandemic influenza virus موارد شناسایی شده در ماه آوریل است.

اما CDC نیست “کاملا” متوقف تست از آنجا که برخی از تست ادامه داد: برای نظارت بر اهداف و برای انتخاب بیماران. و مغلوب ساختن پیشی جستن است حذف مربوطه زمینه که چرا سی دی ساخته شده است که تصمیم و چگونه شرایط متفاوت این زمان در اطراف با COVID-19.

CDC توضیح می دهد که در یک آرشیو صفحه وب است که فردی مورد آنفولانزای H1N1 شد نظارت اولیه بر پیگیری گسترش این بیماری اما به عنوان ویروس شد گسترده مورد شمارش “تبدیل شد به طور فزاینده ای نادرست نمایندگی درست بار بیماری” را به عنوان بسیاری از مردم خفیف بیمار و نه به دنبال درمان و اکثریت قریب به اتفاق بودند مورد آزمایش قرار نمی.

“CDC به رسمیت شناخته شده در اوایل شیوع است که هنگامی که بیماری گسترده بود” این سایت ادامه می دهد “این امر می تواند با ارزش تر برای انتقال به استاندارد سیستم های نظارت برای نظارت بر بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.”

در یکی دیگر از صفحههای CDC می گوید که فرد مورد شمارش شد “به طور فزاینده ای غیر عملی و نه نماینده واقعی میزان شیوع” از آنجا که تنها بخش کوچکی از بیماران تست شد و برای آنفلوآنزا “تا سود واقعی از پیگیری این اعداد سوال برانگیز است.”

صفحه وب اضافه شده است که “پخش گسترده” از این ویروس ساخته شده از آن “بسیار منابع فشرده به صورت متحده به تعداد موارد فردی” و آژانس ادامه خواهد داد برای پیگیری H1N1 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

دکتر آنه Schuchatو سپس مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی و در حال حاضر اصلی معاون مدیر CDC همچنین توضیح داد که تغییر در ژوئیه 24, 2009, تماس پرسو اشاره کرد که در آن نقطه در همه گیر شده است 43,771 آزمایشگاه تایید موارد آنفلوانزای H1N1 و 302 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

“اما به عنوان ما شده است و گفت که واقعا فقط نوک کوه یخ بنابراین ما دیگر به انتظار متحده ادامه خواهد داد این فرد گزارش دهی و ما قصد داریم برای انتقال به دیگر راه های از توصیف بیماری و الگوی” او گفت:. “ما اعتقاد داریم وجود داشته است و بیش از یک میلیون مورد جدید ویروس H1N1 تا کنون در ایالات متحده است.”

این تصمیم به دنبال سازمان بهداشت جهانی در ژوئیه 16 اعلام کرد که این دیگر مسئله جهانی گزارش در این شماره از تایید H1N1 موارد با توجه به دشواری از تست چنین تعداد زیادی از موارد و این واقعیت است که چنین شمارش شد “دیگر ضروری در این کشورها برای نظارت بر هر دو سطح یا طبیعت از خطر ناشی از این بیماری همه گیر ویروس و یا راهنمای اجرای مناسب ترین پاسخ اقدامات است.”

CDC خواهد رفت به گزارش تخمین تعداد H1N1 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر به طور خاص در تلاش برای استفاده از روش های آماری به حساب underreporting.

دکتر نیکول Lurie, یک پزشک و دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در طول همه گیر H1N1 گفت: ما نسبت به COVID-19 “واقعا گمراه کننده است.”

“نقش تست در این دو بیماری وحشتناکی مختلف,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “در آنفولانزا عمده دلیل است که آنها آزمایش مردم در شروع این بیماری همه گیر بود به طوری که شما می دانید زمانی که آنفولانزا وارد در جوامع مختلف متفاوت است.”

اما هنگامی که ویروس وارد شده بود و تاسیس خود, او گفت: پزشکان می تواند “را خیلی خوب فرض” است که مردم با علائم شبه آنفولانزا بود آنفولانزا.

“فرد تست شد و دیگر نیاز به دلیل آن را فقط بی فایده و ارائه هیچ اطلاعات اضافی” گفت: Lurie که در حال حاضر یک مشاور استراتژیک به مدیر عامل این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری یک سازمان غیر دولتی اختصاص داده شده به توسعه واکسن برای جلوگیری از بیماری های همه گیر از جمله COVID-19.

دکتر Amesh Adaljaارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و همچنین به ما گفت که برای تست H1N1 بود به خصوص با ارزش نیست چرا که این ویروس خیلی شایع شد و به راحتی در دسترس درمان — دارو و مشابه دیگر آنتی ویروسها که همچنین کار بر روی آنفولانزای فصلی.

“تست طاقت فرسا بود,” او گفت:, و اشاره کرد که یک تاييدی تست تشخیصی می تواند روز به عقب آمده با نتایج. “سریع آزمونهای آماری بسیار دقیق و ما تا به حال یک ضد ویروس و نمی خواهیم مردم را به خودداری از دادن آنها به یک ضد ویروس به این دلیل که آنها در حال انتظار برای یک آزمون یا آزمون نتیجه منفی بود.”

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19 اگر چه تحقیقات نشان می دهد تحقیقاتی مواد مخدر remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی و استروئید دارو دگزامتازون ممکن است بهبود بقای بیماران بدحال.

این وضعیت با COVID-19, لوری گفت: “بسیار متفاوت است چرا که تست است و هنوز هم انتقادی برای درک که در آن coronavirus در حال گسترش است و دلیل آن را ضروری بهداشت عمومی ابزار برای کنترل ویروس.

“تست باعث انزوا و تماس با ردیابی” لوری گفت: از COVID-19 وضعیت. “بنابراین برای کنترل بیماری این واقعا مهم است برای تست. نیست که با آنفولانزا.”

انتقادی هم این واقعیت است که بیماری همه گیر آنفلوانزا H1N1 نبود تقریبا به عنوان خطرناک به عنوان COVID-19. در حالی که هنوز هم وجود دارد بحث در مورد دقیقا چگونه مرگبار رمان coronavirus است که اکثر کارشناسان peg عفونت نرخ مرگ و میر در حدود 0.6 ٪ به 1٪.

با توجه به CDC تخمین می زندکه همه گیر H1N1 آلوده 60.8 میلیون آمریکایی بیش از یک سال و اما منجر به فقط 12,469 مرگ و میر. قرار می دهد که عفونت نرخ مرگ و میر در 0.02% و یا برخی از 30 به 50 برابر کمتر کشنده از COVID-19.

“میزان مرگ و میر از همه گیر H1N1 ویروس کمتر از آنفلوانزای فصلی,” Adalja گفت. “ما دریافتیم که بسیار سریع است و همچنین تحت تاثیر قرار چگونه ما در برخورد با آن است.”

همانطور که از جولای 16, شده اند وجود دارد نزدیک به 3.5 میلیون COVID-19 مورد و بیش از 137,000 مرگ و میر در ایالات متحده در هر دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 tracker — اگر چه هر دو شماره به احتمال زیاد اهمیت جلوه.

دکتر تام فریدنرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جهانی بهداشت ابتکار حل برای صرفه جویی در زندگی می کند و سر از CDC در طول همه گیر H1N1 نیز اشاره کرد این تفاوت ها در بیانیه ای با توجه به FactCheck.org.

“تست داده ها فقط به عنوان مفید به عنوان اقدامات آنها اطلاع — و در مورد 2009 H1N1 و زمان COVID-19 بیماری های همه گیر آنها بسیار نقش های مختلف,” او گفت:.

زیرا 2009 H1N1 فشار بود و نه خطرناک تر از معمولی آنفلوانزای فصلی است که منجر به از بین 12,000 61,000 مرگ و میر سالانه از سال 2010 بسیاری از مردم به دنبال مراقبت و یا تشخیص داده شد. به عنوان یک نتیجه او گفت: برای هر آزمایشگاه مورد تایید شده از آوریل تا اکتبر 2009 وجود دارد در اطراف 79 مواردی که تشخیص داده نشده رفت.

“پس از آن هرگز عملی برای شناسایی موارد ردیابی تماس های خود را و از آنها بخواهید در معرض مردم به قرنطینه” فریدن گفت:, و اضافه کرد که در ماه جولای جمع آوری اطلاعات ملی شد و دیگر مهم است, چرا که داده های “نمی شد خوب اندازه گیری مقیاس اپیدمی و نه عملی برای تماس با ردیابی.”

COVID-19 سوی دیگر است “با کیفیت متفاوت,” او گفت: پس از آن منجر به بیماری شدید در بسیاری از موارد. “اگر چه نه هر کسی که قرارداد این ویروس به دنبال و دریافت تست بالاتر سهم انجام تست اطلاعات مفید تر شاخص جهت اپیدمی” فریدن گفت.

“وقتی کسی مقایسه این دو بیماری های همه گیر و می گوید: – به درستی – که سال 2009 H1N1 همه گیر شد بسیار کمتر مشکل تر از مشکل این است که ما باید آنها را سهوا به توضیح و دقیقا به همین دلیل گزارش از آزمون اطلاعات بسیار مهم در حال حاضر از این بود,” او گفت:. “در حال حاضر همه گیر است بسیار شدید است که چرا ما باید با استفاده از بهداشت عمومی و اجتماعی اقدامات به جعبه در ویروس و تست یک جزء کلیدی از آن است.”

Adalja گفت که او فکر CDC تصمیم به متوقف کردن فردی برای گزارش H1N1 معقول و منطقی بود. “ما نمی مولکولی تشخیصی تست به عنوان گسترده در سال 2009 به عنوان آن بود در سال 2020 و سریع تست درست نیست به اندازه کافی دقیق,” او گفت: “بنابراین ما می دانستیم که ما undercounting.”

لوری گفت: هر کسی که باعث می شود H1N1 در مقایسه با coronavirus را درک نمی کند بسیار مورد COVID-19. “این نوع مانند مقایسه پرتقال و بسکتبال” او گفت:. “آنها هر دو نارنجی, اما این مورد به عنوان دور به عنوان شما می توانید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountgeciktirici hapOmegleinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis