مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در Dems, تماس, کروناویروس جدید خود را ‘فریب’

شمال چارلستون S. C. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به انرژی حامیان و فکر خود را دموکراتیک رقبا در آستانه کارولینای جنوبی ریاست جمهوری ابتدایی و در میان نگرانی از گسترش coronavirus.

این چهارمین بار مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رالی درست قبل از یک دولت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. او رفت و به نوادا در هفته گذشته حتی اگر جمهوری خواهان لغو کرده بود خود را به ریاست جمهوری و پارلمانی برای نشان دادن وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن. به همین ترتیب, کارولینای جنوبی, توافق مقامات تصمیم گرفتند برای برگزاری اولیه این سال است.

تهمت نیز برگزار شد و تظاهرات قبل از آیووا قفقاز و هفتم New Hampshire اولیه.

“برخی از مردم می گویند من چرخش دموکرات ها و شاید من هستم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

بر خلاف سه زودتر رای گیری متحده, South Carolina در نظر گرفته شده است یک نوسان دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون در ایالت کارولینای جنوبی بیش از 14 درصد در سال 2016.

زیر است شنبه این مسابقه بیش از یک دوجین متحده رای گیری هفته آینده در سه شنبه مسابقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در شمال چارلستون کارولینای جنوبی پس از یک هفته برای بازار سهام است. سهام غرق شد دوباره جمعه پس از دیگری وحشی بعد در وال استریت گسترش تار و مار است که دست بازار آن بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در اوج بحران مالی است.

تحلیلگران نگران هستند که سهام غش کردن می تواند هزینه های مصرف کننده به قرارداد. چنین هزینه باعث می شود تا برخی از 70 درصد از اقتصاد است و نقش زیادی در حفظ اقتصادی ایالات متحده گسترش رفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط است ریاست جمهوری خود را به بازار از طریق توییت ها و سخنرانی ها اغلب در نظر گرفتن اعتبار برای هر بالا در بازار. در حال حاضر برگ برنده در تلاش است تا اطمینان آمریکایی ها اقتصاد هنوز قوی است در حالی که همچنین نظریه پردازی است که نامزدهای دموکرات’ بحث اجراهای spooked سرمایه گذاران.

این ویروس نیز آلوده کرده است 83,000 مردم در سطح جهان و ایجاد حدود 2800 مرگ و میر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>