مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده بیشتر هواکش نسبت به توزیع شده

بر خلاف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار و ادعا می کند که او به ارث برده استراتژیک ملی ذخایر با “خالی” و یا “سر” کابینت دولت فدرال تا به حال بیشتر هواکش موجود در انبار از آن به پایان رسید تا توزیع در میان COVID-19 گیر FactCheck.org یاد کرده است.

SNS بود 16,660 هواکش “فورا در دسترس است برای استفاده از زمانی که دولت فدرال شروع به استقرار دستگاه تنفس به متحده برای درمان بدحال COVID-19 بيمار در ماه مارس با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگو.

هیچ یک از کسانی که هواکش خریداری شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, سخنگوی به ما گفت.

در یک ایمیل جداگانه به آمریکا در ژوئن 17, یکی دیگر از HHS سخنگو گفت: دولت فدرال توزیع 10,640 هواکش در طول بیماری همه گیر.

هر دو HHS نمایندگان گفت: ما می تواند ویژگی های خود را پاسخ به یک “HHS سخنگو.”

است که بر آنچه ما قبلا نوشت: در اوایل ممکن است: که “به احتمال زیاد هزاران نفر” از هواکش فدرال ذخایر اضطراری داروها و تجهیزات که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده از سلف خود.

ما می تواند ارائه تعداد دقیق – تا به حال.

در دفاع از دولت او در پاسخ به این coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ساخته شده غلط ادعا می کنند که زمانی که او در زمان دفتری SNS شد “برهنه” یا “خالی” و فاقد هواکش که به افراد کمک تنفس زمانی که آنها نمی تواند انجام این کار در خود را دارند. او همچنین اعتبار برای جلوگیری از مرگ و میر در جایگزینی ذخایر.

در 30 آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد: “ما تا به حال یک مشکل که ناشی از این واقعیت است که ما نبودند چپ هواکش توسط دولت قبلی.”

اخیرا در ژوئن 18 میزگرد با فرمانداران در مورد بازگشایی ایالات متحده کسب و کارهای کوچک گفت: “[W]مرغ ما آمد در اینجا شما تا به حال بسیار کمی هواکش در این کشور است. و در زمان ما آغاز شود و نه یک فرد است که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی نمی توانید آن را. بنابراین هر کسی که نیاز به یک یک یک یک. … [W]e نگردند تا کسانی که قفسه. کمد خالی بود و ما پر از کابینت.”

در ماه مارس وجود دارد نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه این کشور را از هواکش به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای سلامت بحران است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو علنا خواسته دولت فدرال برای هزاران نفر بیش از آن تا به حال ارائه شده و مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کومو را از دست داده و همه گیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به نظر می رسد به تازگی اذعان کرد که برگ برنده دولت به ارث رسیده هواکش. در ژوئن 16, op-ed, پنس نوشت که SNS “تا به حال شده است پر از شیوع آنفولانزای H1N1 در سال 2009 و آن را تا به حال تنها 10,000 هواکش در دست” در ماه مارس است.

این درست است که SNSکه دارای انواع لوازم پزشکی است که می تواند درخواست برای استفاده در بهداشت عمومی و بحران بود و نه به طور کامل پر شده و پس از میلیون ها نفر از N95 ماسک ماسک و دستکش و سایر اقلام محافظ توزیع شد که در طول سال 2009 همه گیر. اما وجود دارد حتی بیشتر از پنکه های موجود در ماه مارس از پنس گفت.

در یک ایمیل به FactCheck.org یک HHS سخنگو به ما گفت:

HHS سخنگوی ژوئن 20: [T]در اینجا بودند 16,660 هواکش استراتژیک ملی ذخایر (SNS) موجودی فورا در دسترس است برای استفاده از زمانی که SNS شروع استقرار هواکش در مارس سال 2020 در حمایت از COVID-19 پاسخ. همه از این هواکش شد سرویس recertified و قابل علاج و درمان. اضافی 2,425 فتح کرد گرفته شد هواکش بودند در تعمیر و نگهداری که در آن زمان به عنوان بخشی از نرمال و فرایند تعمیر و نگهداری روزمره. هر ونتیلاتور و تدارکات و کیت در SNS است که به طور منظم سرویس توسط یک قرارداد تجاری فروشنده به ملاقات و یا بیش از سازنده توصیه می شود برنامه تعمیر و نگهداری. به طور کلی قبل از ماه مارس این سال SNS ذخیره شده حدود 19,000 هواکش در موجودی خود را برای بسیاری از سال و این تعداد نوسان در هر روز داده شده بسته به تعداد هواکش در برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات. … [I]n ژانویه 2017 تعداد کل هواکش در SNS موجودی بلافاصله برای استفاده در دسترس نمی خواهد شده اند بسیار متفاوت از آنچه SNS بود فورا در دسترس برای استفاده در مارس سال 2020 است.

از همه مهمتر این سخنگو افزود: “سهام 16,660 هواکش … را شامل نمی شود هر گونه به دست آورد و دولت فعلی است.”

ما هم اکنون می دانیم که SNS تا به حال بیشتر هواکش در ماه مارس از آن به پایان رسید تا توزیع در میان زمان بیماری همه گیر.

در یک ایمیل به ما در ژوئن 17, یکی دیگر از HHS سخنگو گفت: “پس از شروع COVID-19 pandemic, پاسخ دولت فدرال مستقر 10,640 هواکش از SNS به بهداشت عمومی به مراجع قضایی سراسر کشور. در این زمان SNS است انجام تمام درخواست ها برای هواکش و نه تجربه یک کمبود هواکش برای حمایت از بهداشت و امکانات بهداشتی درمان COVID-19 بيمار.”

حداقل 7,920 از آن 10,000-plus هواکش به بیرون رفت آوریل 6, با توجه به یک HHS سند منتشر شده که ماه توسط خانه کمیته نظارت و اصلاحات است. بود که قبل از مارس 8, زمانی که HHS اعلام کرد برای اولین بار نه قرارداد های مختلف برای شرکت هایی مانند جنرال موتورز و جنرال الکتریک برای تولید جدید هواکش تحت دفاع تولید عمل می کنند. کاخ سفید اعلام کرد در مارس 2 که تهمت بود فراخوانی که در سال 1950 قانون برای افزایش خروجی از دستگاه صرفه جویی در زندگی.

HHS به ما گفت این قرارداد انتظار می رود به تولید بیش از 180,000 فن های اضافه شده به انبار. که نمی اضافی شامل هواکش که متحده خریداری شده به طور مستقیم از شرکت های خصوصی زمانی که ایالات متحده نمی تواند تعدادی از ماشین آلات از آنها انتظار می رود به نیاز از فدرال عرضه است.

SNS در حال حاضر حدود 24,000 فن های موجود برای استقرار یک HHS سخنگوی گفت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de