مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با شوق و ذوق قرار دادند و با استفاده از دو مالاریا مواد مخدر — یکی در ترکیب با یک آنتی بیوتیک — درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. اما در حال حاضر تنها محدود شواهد نشان می دهد این داروها موثر در برابر ویروس های جدید.

بیش از یک سری از کنفرانس های مطبوعاتی و در توییتر تهمت بارها ابراز خوش بینی است که دو موجود مالاریا مواد مخدر — کلروکين و آن را امن تر مشتق هیدروکسی کلروکین — کار در COVID-19 بيمار. هر دو دارو نیز استفاده می شود برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

تماس خود را یک “فن بزرگ” از هیدروکسی کلروکین تهمت گفت: در مارس 20 کنفرانس مطبوعاتی که او “دیده می شود چیزهایی که قابل توجه هستند” حتی به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که شواهد حمایت از این مواد مخدر بود که حدیثی که آن را بزرگ و خوبی انجام کارآزمایی بالینی برای اثبات اثربخشی آن است.

به عنوان ما نوشته اند که قبلاتهمت سمت چپ گمراه کننده تصور است که FDA مورد تایید بود کلروکين به درمان COVID-19. در واقع وجود دارد هیچ مورد تایید FDA مواد مخدر برای درمان COVID-19 اگر چه داروهای موجود می توان از نظر قانونی تجویز شده توسط پزشکان برای درمان بیماری های دیگر برای آنها که نبودند مصوب در آنچه به نام خارج از برچسب تجویز.

پس از انتشار یک کارآزمایی بالینی در فرانسه مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین بوق و کرنا ترکیب هیدروکسی کلروکین با آنتی بیوتیک آزیترومایسین است که فروخته شده تحت نام تجاری Zithromax.

“هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در مارس 21 , صدای جیر جیر. “امیدوارم هر دو (ثانیه با این نسخهها کار بهتر است با یک مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی)….. ….قرار داده می شود در استفاده از بلافاصله. وی با اشاره به این مجله است که در آن مطالعه فرانسه ظاهر شد.

اما همانطور که ما توضیح خواهیم داد که دادگاه قابل توجهی هشدارهای و محدودیت — و به مراتب بیشتر اطلاعات مورد نیاز است بدانند که آیا داروهای بی خطر و موثر برای درمان COVID-19.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز بعد تهمت اغراق آمیز شواهد موجود برای داروسازی در حال ارسال به نیویورک دولت برای COVID-19 بالینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 22: شده است وجود دارد برخی از فوق العاده ای از علائم است که این می تواند کار کند. در حال حاضر شما می دانید برخی از پزشکان فکر می کنم آن را باید برای سال در تست. اما شما می دانید این چیزی است که شده است در اطراف برای سال های بسیاری است. آن بوده است فوق العاده قوی و قدرتمند مواد مخدر برای مالاریا. اما ما فکر می کنم آن ممکن است در این کار بر اساس شواهد مبتنی بر شواهد بسیار قوی. ما قصد داریم برای دیدن. ما در حال رفتن به می دانم — شما می دانید مدتی پس از سه شنبه.

روشن نیست که مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن داشت اما ایالت نیویورک گفت: در آزادی مطبوعات است که آن را دریافت محموله های هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین و کلروکين.

مغلوب ساختن پیشی جستن حق دارد که نظر خود را از نحوه محاکمه خواهد شد اما او overstates شواهد حمایت از این مواد مخدر که باریک است.

مطالعات آزمایشگاهی در کشت سلول

حداقل دو مطالعات نشان داده اند که هیدروکسی کلروکین دارای اثرات ضد ویروس در برابر جدید coronavirus یا SARS-CoV-2 در سلولهای رشد یافته در آزمایشگاه است. انتشار در بالینی بیماری های عفونی در مارس 9, محققان در پکن یافت که هیدروکسی کلروکین بهتر از کلروکين در پیشگیری از این ویروس از تکرار در کشت میمون سلول.

یکی دیگر از چینی گروه گزارش شده در مارس 18 که هیدروکسی کلروکین مسدود شده از ورود این ویروس به همان نوع از کشت سلول و همچنین به نظر می رسد برای جلوگیری از ویروسی منتشر شده از سلول های. دارو, اما کمتر موثر در برابر رمان coronavirus از کلروکين.

اینها مطرح یافته اما به عنوان پیتر hotez را بازتوییت کردیک استاد دانشگاه و رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: ما در آزمایش های خود به این معنی نیست که بسیار است.

“هیدروکسی کلروکین برخی از فعالیت در یک لوله آزمایش در برابر ویروس” او گفت:. “اما آن را سخت به می دانم که چگونه است که مربوط به بالینی بیماری است.”

در گذشته برای مثال کلروکين یافت شده است به مهار انواع ویروس ها در سلول های از جمله آنفلوانزا و chikungunya. اما زمانی که تست شده در حیوانات و یا مردم نتایج آن را نگه نمی. در واقع در غیرانسان پستانداران کلروکين درمان خود را chikungunya عفونت بدتر و نه بهتر.

نویسندگان دوم SARS-CoV-2 گزارش همچنین هشدار داد که در حالی که هیدروکسی کلروکین است که معمولا در نظر گرفته شده کمتر سمی از کلروکين استعمال بیش از حد هنوز هم ممکن است — و در آزمایش مواد مخدر کشته شدن تعدادی از سلول ها در سطح مورد نیاز برای تولید اثرات ضد ویروس. که ویژگی آنها نوشت: “نیاز به دقت و طراحی و انجام آزمایش های بالینی برای رسیدن به کارآمد و ایمن کنترل SARS-CoV-2 عفونت است.”

بقیه به اصطلاح شواهد برای هیدروکسی کلروکین تا حد زیادی حدیثی — اساسا مردم در سراسر جهان در تلاش آن است و این ادعا آن کار کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال توییتی یک لینک به نیویورک پست داستان در مورد یک زن 52 ساله در فلوریدا مرد با COVID-19 که گفت: هیدروکسی کلروکین به حال زندگی او را نجات داد. رئیس جمهور بعد از آن به نظر می رسد به مرجع مرد در نشست خبریدروغ نشان می دهد که مواد مخدر بوده است “تایید” برای درمان COVID-19 “در ضبط-تنظیم زمان.”

اما به عنوان Fauci توضیح داده شده در مطبوعات و جلساتبدون یک کارآزمایی بالینی کنترل شده که در آن یک گروه درمان را می توان در مقایسه با گروه کنترل آن غیر ممکن است می گویند که آیا این دارو در واقع هر چیزی — یا اینکه آیا فرد بهبود یافته به دلایل دیگر.

چین نیز استفاده می شود کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در برخی از COVID-19 بالینی, اما بسیاری از کسانی که مطالعات نشده اند منتشر نشده است.

یکی که منتشر شده است — یک کارآزمایی بالینی تصادفی از 30 COVID-19 خفيف تا متوسط علائم — یافت “هیچ کاهش قابل توجهی در زمان به بهبود بالینی و یا ویروسی ترخیص در هیدروکسی کلروکین بازو نسبت به درمان متعارف با گروه کنترل” با توجه به سازمان بهداشت جهانی گزارش.

نویسندگان این دادگاه به این نتیجه رسیدند که این دارو نیاز به آزمایش می شود در یک گروه بزرگتر از بيماران است.

مطالعه فرانسه

معلوم است که مطالعه فرانسه مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در حداقل یک مورد کمتر دقیق از کارآزمایی بالینی.

این مطالعهکه انجام شد در یک بیمارستان در مارسی, فرانسه تماس خود را به یک کارآزمایی بالینی ندارد اما کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده و نه به نوع مطالعه که در واقع می تواند تعیین کند که آیا یک درمان موثر است.

به جای به طور تصادفی انتخاب که بیماران را درمان — در نتیجه به حداقل رساندن هر گونه تفاوت بین گروه ها است که می تواند بر نتیجه این مطالعه با استفاده از کسانی که رد هیدروکسی کلروکین در درمان به عنوان گروه کنترل. کنترل نیز شامل بیماران در بیمارستان های دیگر در جنوب فرانسه است.

این مطالعه بسیار کوچک و در نهایت از جمله فقط 20 بيمار که دریافت هیدروکسی کلروکین — شش نفر از آنها نیز موفق به دریافت آزیترومایسین — برای مقایسه در برابر 16 نفر که نیست.

این مطالعه همچنین تست نکردم برای نتایج بالینی. در عوض محققان با اندازه گیری مقدار ویروس در بیماران با گذشت زمان با استفاده از بینی سواب نمونه و در بر داشت که پس از شش روز کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به حال کمتر ویروس و احتمال بیشتری برای تست منفی برای COVID-19.

با توجه به مقاله در ششمین روز تنها دو نفر از 16 درمان بیماران آزمایش منفی در مقایسه با هشت نفر از 14 هیدروکسی کلروکین-تنها بیماران و تمام شش دوگانه درمان بیماران.

در حالی که ممکن است نتایج چشمگیر صدا آنها نمی گویند هر چیزی در مورد این که آیا بیماران شرایط یا علائم بهبود و عدم تصادفی به معنی آن را نمی ممکن است به نسبت تفاوت در مقدار ویروس و یا آنچه به نام بار ویروسی برای درمان.

بسیاری از دانشمندان شناسایی عجیب و غریب دیگر جزئیات و ممکن است خطاهای فنی زمانی که آنها اظهار نظر در این مقاله در قبل از مطبوعات و سایت medRxiv. مقاله جالب نوشته شده بود در قبل از مطبوعات و سایت در تاریخ 20 مارس همان روز بود منتشر شده در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبیو پذیرفته شده فقط یک روز بعد از ارسال — بالا بردن سوال در مورد وجود دارد که آیا یک همکار-بررسی روند و چگونگی کامل آن بود.

این ایمونولوژی موسسه در کوه سینا دانشکده پزشکی را بررسی اشاره کرد که از 26 اصلی بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین شش از دست داده بودند به دنبال از جمله سه نفر که در انتقال به ICU یکی که فوت کرد و کسی که تصمیم به توقف درمان به دلیل عوارض جانبی.

“مجموع طول بالینی پیگیری شد 14 روز اما اطلاعات فراتر از روز 6 پست-گنجاندن هستند نشان داده شده است” بررسی می خواند و افزود که راه نویسندگان گزارش ویروسی بارهای نبود استاندارد ساخت و آن را “غیر ممکن است برای مقایسه آنچه که تعریف شده است به عنوان یک ارزش مثبت بین بیماران در کنترل و درمان اسلحه است.” بسیاری از کنترل بیماران نیز نمی بینی سواب گرفته شده در هر روز است.

در توییتر دانشگاه ملی استرالیا ژنتیک Gaetan Burgio مورد این پژوهش گفت: “در کوتاه مدت این همه اعتیاد به مواد مخدره در کارآزمایی بالینی است که بر اساس یک باز, برچسب, غیر تصادفی و underpowered کارآزمایی بالینی در [هیدروکسی کلروکین] درمان در برابر #COVID19 با بار ویروسی به عنوان یک نتیجه که نمی شد به درستی اندازه گیری در 2/3 از کنترل همگروهی !!!”

به حداقل برخی از دانشمندان سپس outsized توجه خاص این مطالعه دریافت کرده است بی اساس است. اما این مهم است به رسمیت شناختن است که حتی اگر مطالعه فرانسه انجام شده بود و شده بود تصادفی آن را هنوز هم نمی تواند به خصوص شواهد قوی است که کار مواد مخدر از مطالعه کوچک است.

بیلور را hotez را بازتوییت کرد گفت که زمانی که مطالعات در حال تکرار با بیماران بیشتر نتایج اغلب نمی تابه. این یک بخش طبیعی از علم, اما این که چرا دانشمندان خواهم برای دیدن بزرگتر بالینی قبل از انعقاد یک داروی بی خطر و موثر است.

“احتمال این است که در واقع رفتن به یک درمان مفید بالا نیست, اما آن را به صفر یا” hotez را بازتوییت کرد گفت: از این دارو دسته کوچک موسیقی جاز. “بنابراین ما فقط باید برای دیدن چگونه آن را با این نسخهها کار در بزرگتر مطالعات بالینی.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از چندین آزمایش های برنامه ریزی شده در آمریکا به آزمون هیدروکسی کلروکین توانایی برای درمان و یا جلوگیری از SARS-CoV-2 عفونت است. در حال حاضر این شامل 1600-فرد پیشگیری مطالعه برای افراد در معرض COVID-19 بيمار در نیویورک و یک مطالعه مشابه توسط دانشگاه مینه سوتا که شامل 1500 نفر در سراسر ایالات متحده

سازمان جهانی بهداشت نیز هماهنگی های بزرگ چند ملیتی محاکمه به نام همبستگی که در میان دیگر پتانسیل COVID-19 درمان را تست کلروکين یا هیدروکسی کلروکین.

دیگر ملاحظات

هنگامی که آن پایین می آید به آن hotez را بازتوییت کرد نیست به خصوص خوش بینانه در مورد مواد مخدر تهمت ترویج و گفت: او می خواهم را ترجیح می دهند متفاوت تجربی درمانی برای COVID-19.

“اگر من یک بیمار یا یک عضو خانواده هیدروکسی کلروکین و azithromax خواهد بود اولین انتخاب من” او گفت:. “اولین انتخاب من خواهد بود پلاسما نقاهت آنتی بادی.”

ایده پشت نقاهت پلاسما است که به سختی جدید, داشتن شده است استفاده می شود در سال 1918 پاندمی آنفلوانزا — به برداشت آنتی بادی از خون از افرادی که با این ویروس آلوده شده و بهبود یافته اند و دم آنها را به افراد بیمار برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس.

در حالی که درمان کار نمی کند برای هر بیماری و حمل برخی از خطرات hotez را بازتوییت کرد گفت: کار در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 که باعث شد بسیار شبیه coronavirus. “و این خیلی بالاتر احتمال موفقیت” او گفت:.

شایان ذکر است که اگر چه مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن است تبلیغ به طور کلی به خوبی تحمل آنها عوارض جانبی دارند و مشخص نیست که آیا ممکن است شدید تر و یا دیگر اثرات منفی به طور خاص در COVID-19 بيمار.

به عنوان یک مارس 24 دیدگاه مقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا توضیح می دهد که آن را اغلب فرض بر این مزایای “آخرین چاره” داروها را جبران مضرات اما این همیشه مورد نیست.

“مشترک تفسیر خارج از برچسب استفاده و دلسوز استفاده از مواد مخدر است که اگر بیمار فوت آنها فوت از بیماری اما اگر بیمار جان سالم به آنها جان سالم به در برد زیرا با توجه به مواد مخدر” در مقاله آمده است. “این درست نیست.”

با توجه به مقاله چرا که کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند ریتم غیر طبیعی قلب و بسیاری از sickest COVID-19 بیماران مسن هستند و ممکن است مشکلات قلبی ممکن است به مواد مخدر می تواند “افزایش خطر مرگ قلبی.”

هنوز هم با توجه به شرایط برخی از ایالات متحده بیمارستان ها باید شامل این مواد مخدر را در خود COVID-19 دستورالعمل به عنوان آنها مشاهده مزایای بالقوه به بیشتر از خطرات آن. ایالات متحده Society of Critical Care Medicine, اما, است را نه تایید و نه توصیه می شود در برابر استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین به دلیل “شواهد کافی.”

گسترده تر ارتقاء اثبات نشده داروهای COVID-19 است که با داشتن اثرات ناخواسته دیگر. در نیجریهدو نفر در بیمارستان بستری شدند برای کلروکين مصرف بیش از حد و در آریزونایک مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد و پس از آن زن و شوهر, مصرف, ماهی, مخزن, تمیز کننده حاوی کلروکين. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس که تکیه بر هیدروکسی کلروکین به حفظ علائم خود را در خلیج نیز گزارش داد کمبود از مواد مخدر به عنوان سفارشات مربوط به COVID-19 مشخصی.

بدون نام بردن از هر نام در مارس 23, سرمقاله, H. هولدن Thorp, the editor-in-chief از مجله معتبر علم هشدار داد در برابر بیش از حد hyping درمان است که باقی می ماند نظری.

“سیاسی overhyping این روش بسیار خطرناک است — آن را از خطرات ایجاد انتظارات نادرست و تهی داروهای مورد نیاز برای درمان بیماری هایی که برای آنها تایید شده,” او گفت:. “و آن را مجموعه علم به overpromise و underdeliver.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>