معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به اشتباه ادعا کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “در عین حال یک بار به محکوم سفید برتری نئو نازی ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد, انتقاد خود را در محکومیت “نفرت تعصب و خشونت در بسیاری از طرف” پس از یک تظاهرات سازماندهی شده توسط یک ناسیونالیست در شارلوتزویل در سال 2017, و برای گفتن وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف است.” اما بر خلاف بایدن ادعای رئیس جمهور دو بار به طور خاص محکوم سفید supremacists و نئو نازی ها و او تکرار شده است که پس از محکومیت.

در ABC “این هفته” بایدن خواسته شد چه عواقب خواهد بود از یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2020 است. بایدن در پاسخ که برنده خواهد “برو در تقسیم ما بر اساس نژاد.”

بایدن Feb. 9: جورج من صادقانه به خدا اعتقاد آنها در حال رفتن به تغییر ماهیت که ما برای یک زمان طولانی. فرزندان ما در حال گوش دادن. ایده — مردی که می تواند تحقیر مردم رفتن در تقسیم ما بر اساس نژاد و مذهب و قومیت بر اساس همه چیز است که در واقع تا امریکا فقط فوق العاده تفرقه. شما ببینید این سفید supremacists بیرون آمدن از زیر سنگ. او در عین حال یک بار به محکوم سفید برتری نئو نازی ها. او نیست را محکوم کرد چیزی رفو. او به آنها داده اکسیژن است. و این چیزی است که رفتن به ادامه اتفاق می افتد. این که این مرد است. او هیچ پایه ارزش های آمریکایی — او را درک نمی کند آمریکا کد.

بایدن گفته است که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از Charlottesville تجمع متقاعد او را به اجرا برای رئيس جمهور. در یک ویدئو اعلام نامزدی خود را بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” نظر “اختصاص اخلاقی هم ارزی بین کسانی که در گسترش نفرت و کسانی که با شجاعت ایستادن در مقابل آن” و “شوکه وجدان ملت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیار خوب مردم” نظر مراجعه کننده به سفید supremacists و نئو نازی ها اما به “مردم که رفت چرا که آنها احساس بسیار به شدت در مورد این بنای تاریخی به Robert E. Lee — عمومی بزرگ که آیا شما آن را دوست دارم یا نه.” برخی استدلال کرده اند که توضیح ندارد چون تهمت اشاره در بیانیه ای که به اعتراض “شب قبل از” زمانی که — آن را به طور گسترده ای گزارش سفید گرایان سوخته مشعل ماورا و شعار ضد سامی و سفید ملی, شعار. ما ترک آن را برای خوانندگان به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اما بایدن نظر که مغلوب ساختن پیشی جستن است “در عین حال یک بار به محکوم سفید برتری” دقیق نیست.

بیایید دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در این روز پس از Charlottesville رالی. که تظاهرات خشونت تبدیل شد و یک نفر هدر Heyer, کشته و بسیاری دیگر مجروح هنگامی که یک مرد با سابقه ساخت نژادپرستانه نظرات کشت و زرع ماشین خود را به یک گروه از counterprotesters.

روز از آن حادثه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:”ما محکوم در قوی ترین شرایط ممکن فاحش این نمایش نفرت تعصب و خشونت در بسیاری از طرف. در بسیاری از طرف.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma و “ما توافق کردیم که نفرت و تقسیم باید متوقف شود و باید متوقف شود در حال حاضر. ما را به گرد هم می آیند به عنوان یک آمریکایی با عشق به ملت ما و محبت واقعی — واقعا — و من می گویم این به شدت واقعی و محبت برای هر یک از دیگر.”

دو روز بعد در اوت. 14, 2017 تهمت با صدور بیانیه ای از کاخ سفید و با اشاره به “KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور همه چیز ما را عزیز همانطور که آمریکایی ها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, Aug. 14, 2017: به من گفت: ما محکوم در قوی ترین شرایط ممکن فاحش این نمایش نفرت تعصب و خشونت است. آن است که هیچ جایی در امریکا است.

و همانطور که گفتم چند بار قبل: بدون توجه به رنگ پوست ما, همه ما در زندگی تحت همان قوانین ما تمام سلام بزرگ همان پرچم و ما همه ساخته شده توسط همان خداوند متعال. ما باید عشق به یکدیگر نشان دادن محبت برای یکدیگر و متحد با هم در محکومیت نفرت تعصب و خشونت است. ما باید کشف اوراق قرضه از عشق و وفاداری را که ما به عنوان آمریکایی ها.

نژاد پرستی بد است. و کسانی که باعث خشونت در نام آن در حال مجرمان و اراذل و اوباش از جمله KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور به همه چیز ما عزیز به عنوان یک آمریکایی.

ما یک ملت تاسیس در حقیقت این است که همه ما در برابر خلق شده اند. ما با هم برابر هستند در چشم خالق ما است. ما برابر قانون. و ما در برابر تحت قانون اساسی ما است. کسانی که در گسترش خشونت به نام تعصب اعتصاب در هسته بسیار از امریکا است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز بعد Aug. 15, 2017 تهمت توضیح اولیه او “بسیاری از طرف” نظر.

“You یک گروه در یک طرف که بد بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و شما تا به حال یک گروه در طرف دیگر آن نیز بسیار خشونت آمیز.” او افزود: “من محکوم نئو نازی ها. من محکوم بسیاری از گروه های مختلف, اما نه همه از کسانی بودند نئو نازی ها در باور من. نه همه کسانی که در supremacists توسط هر کشش.”

در اینجا مربوط به بخش زمانی که رئیس جمهور گفت: برخی در این گروه در اعتراض به حذف از لی مجسمه “بسیار خوب مردم”:

خبرنگار Aug. 15, 2017: شما وجود دارد گفت: نفرت وجود دارد خشونت در هر دو طرف …

مغلوب ساختن پیشی جستن: خوب, من فکر می کنم وجود دارد سرزنش – بله من فکر می کنم وجود دارد سرزنش در هر دو طرف. شما نگاه شما نگاه کنید در هر دو طرف. من فکر می کنم وجود دارد سرزنش در هر دو طرف و من هیچ شکی در آن نیست و شما لازم نیست که هر گونه شک در مورد آن است یا نه. و و و و اگر گزارش آن را با دقت به شما می گویند.

خبرنگار: نئو نازی ها شروع به این چیز. آنها نشان داد تا در شارلوتزویل. …

مغلوب ساختن پیشی جستن: ببخشید من آنها قرار داده نشده است خود را به عنوان نئو و شما تا به حال برخی از مردم خیلی بد است که در گروه. اما شما نیز تا به حال افرادی بودند که بسیار خوب مردم در هر دو طرف. شما تا به حال مردم در آن گروه – ببخشید ببخشید. من تو را دیدم همان تصاویر به عنوان شما را انجام داد. شما تا به حال مردم در آن گروه است که وجود دارد در اعتراض به مصرف پایین برای آنها بسیار مهم مجسمه و تغییر نام یک پارک از Robert E. Lee به نام دیگری. …

خوب شما تغییر تاریخ شما در حال تغییر فرهنگ و به مردم – و من صحبت کردن در مورد نئو نازی ها و ملی گرایان به دلیل آنها باید محکوم شود کاملا – اما شما تا به حال بسیاری از مردم در آن گروه دیگر از نئو نازی ها و سفید گرایان. درسته ؟ و مطبوعات و درمان آنها کاملا ناعادلانه. در حال حاضر در گروه دیگر نیز شما تا به حال برخی از خوب مردم اما شما نیز تا به حال مشکل شما آنها را با لباس های سیاه و سفید و با کلاه و با بیس بال خفاش ها – شما تا به حال بسیاری از مردم بد در گروه دیگر بیش از حد.

خبرنگار: من فقط نمی فهمم چه می گفتند. شما می گفتند مطبوعات و درمان سفید گرایان ناعادلانه? …

مغلوب ساختن پیشی جستن: نه ، افرادی بودند که در تجمع و نگاه من شب قبل از. اگر شما نگاه کنید آنها از مردم معترض بسیار بی سر و صدا گرفتن از مجسمه Robert E. Lee. من مطمئن هستم که در این گروه وجود دارد برخی از آنهایی که بد. روز بعد از آن نگاه مانند آنها تا به حال برخی از خشن, بد, مردم, نئونازی ها, سفید ملی, هر آنچه شما می خواهید به آنها تماس بگیرید. اما شما تا به حال بسیاری از مردم که در گروهی که آنجا بودند به گناه اعتراض و بسیار از نظر قانونی اعتراض, چون شما می دانید من نمی دانم اگر شما می دانید که آنها تا به حال یک مجوز. گروه دیگر ندارد اجازه. بنابراین من فقط به شما بگویم این است: دو طرف به یک داستان.

بنابراین بر خلاف بایدن ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است “در عین حال یک بار به محکوم سفید برتری نئو نازی ها” در این دوره از دو روز مغلوب ساختن پیشی جستن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن, Aug. 14, 2017: نژاد پرستی بد است. و کسانی که باعث خشونت در نام آن در حال مجرمان و اراذل و اوباش از جمله KKK نئو نازی ها سفید supremacists و دیگر گروه های نفرت که منفور به همه چیز ما عزیز به عنوان یک آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Aug. 15, 2017: من صحبت کردن در مورد نئو نازی ها و ملی گرایان به دلیل آنها باید محکوم شود کاملا.

و نه بود که آخرین بار مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم سفید برتری با نام.

پس از نزدیک به دو ده نفر کشته شدند در اوت. 3, 2019, در یک تیراندازی در یک وال مارت در شهر ال پاسو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تیرانداز در ال پاسو ارسال شده در مانیفست آنلاین مصرف نژادپرستانه و نفرت. در یک صدای ملت ما باید در محکوم کردن نژادپرستی و تعصب و سفید برتری. این ایدئولوژی شیطانی باید شکست خورده باشد. نفرت هیچ جایی در امریکا است. نفرت ریسمانهای ذهن نابسامانی قلب بلعد و روح است. ما خواسته اند FBI برای شناسایی همه منابع بیشتر آنها نیاز به بررسی و مختل جنایات نفرت و تروریسم داخلی — هر آنچه که آنها نیاز دارند.”

بایدن گفت که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری “شما ببینید این سفید supremacists بیرون آمدن از زیر سنگ است.” در ماه مارس گذشته ما نگاه به این مسئله و کارشناسان گفت: ما تعدادی از شاخص های است که نشان می دهد سفید ناسیونالیسم و سفید برتری — و خشونت با الهام از آنها را — در حال افزایش در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

این بایدن نظر که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات باید “به آنها داده اکسیژن” او گفت:. اما بایدن رفت و بیش از حد زمانی که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “در عین حال یک بار به محکوم سفید برتری نئو نازی ها. او نیست را محکوم کرد چیزی رفو.” او اگر چه شاید نه به عنوان اغلب یا به عنوان به سرعت به عنوان بایدن خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im