واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده فرمانداران نقشه راه برای دوره نقاهت بعد از اقتصادی درد coronavirus همه گیر تخمگذاری “یک مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

“ما در حال شروع زندگی ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی نشست خبری روزانه. “ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره.”

او افزود: “این یک فرایند تدریجی است.”

دستورالعمل جدید با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان. آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید. و آنها تا حد زیادی تقویت برنامه های در حال حاضر در آثار توسط فرمانداران که مسئولیت اولیه برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران بعد از ظهر پنجشنبه در یک کنفرانس تلفنی با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما است.”

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد سه فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس.

در فاز یک این طرح توصیه اکید اجتماعی فاصله برای همه مردم است. تجمعات بزرگتر از 10 نفر هستند اجتناب شود و غیر ضروری سفر دلسرد شده است.

در فاز دو مردم را تشویق به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است. سفر می تواند از سر گرفت.

فاز سه پیش بینی بازگشت به حالت عادی برای بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر شناسایی و جداسازی هر گونه عفونت های جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روند اخیر در برخی از ایالت ها مثبت بودند که آنها می تواند تقریبا بلافاصله شروع به برداشتن گام گذاشته و در مرحله.

“آنها خواهد بود قادر به رفتن به معنای واقعی کلمه فردا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دستورالعمل توصیه می کنند که ایالات عبور از پست های بازرسی که نگاهی جدید مورد آزمایش و نظارت بر داده های بیش از قبل از 14 روز قبل از پیشرفت از مرحله یک به دیگری.

فرمانداران هر دو طرف روشن ساخته آنها را به حرکت در سرعت خود را.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی از حزب دموکرات گفت: “دستورالعمل “به نظر می رسد برای ایجاد حس.”

“ما در روز شاید هفته دور از خط شروع و سپس شما باید به 14 روز کاهش موارد کاهش علائم و بیمارستان ظرفیت وجود دارد که در این صورت شما باید دوباره بجای اول برگشتن,” او گفت:.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد با احتیاط شناور ایده بازگشایی بخش هایی از دولت اما گفت: تست ظرفیت و تماس با ردیابی نیاز خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای یافت و تا قبل از محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

“همه خواهد فراموش شود بسیار به سرعت اگر ما را به یک مرحله سریعتر از ما باید, و سپس ما را به یک وضعیت که در آن ما تا به حال مردم در حال مرگ مانند مگس” عدالت به خبرنگاران گفت:.

در اولین دستورالعمل نشان می دهد برخی از نقاط کشور می تواند روند عادی تجارت و گردهمایی های اجتماعی پس از یک ماه از ارزیابی این که آیا کاهش در محدودیت است منجر به تجدید حیات در ویروس موارد است. در دیگر نقاط کشور و یا اگر ویروس موارد بلند کردن آن می تواند قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

در جلسه فرمانداران در طرح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قرار بود که مسئول تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است به لغو محدودیت در کشورهای خود را. فقط روز قبل از او تا به حال کشیده شده سویفت پوش بک برای این ادعا او قدرت مطلق برای تعیین چگونگی و زمانی که ایالات متحده بازگشایی شده است.

“ما تعداد بسیار زیادی از کشورها که می خواهید برای رفتن و آنها در شکل بسیار خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خوب است با ما رک و پوست کنده.”

این دستورالعمل همچنین شامل توصیه های کلی به کسب و کار آنها به عنوان طرح به صورت بالقوه reopenings نشان می دهد متوسط مصرف سریع COVID-19 تست و گسترده تلاش های ضد عفونی در محل کار.

کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های تنفسی توصیه می شود باقی می ماند پناه در محل تا خود را به منطقه وارد مرحله نهایی و حتی پس از آن را تشویق به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

فرمانداران به سهم خود شده اند و در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای, چگونه با خیال راحت به احیای فعالیت طبیعی. هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد خود را. مشابه پیمان اعلام شد و پیش از آن در هفته در شرق و شمال شرق.

دو در سه آمریکایی ابراز نگرانی می کند که محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس می تواند کاهش سرعت بیش از حد با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد پنج شنبه. بیش از 30 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ادعا کرد که ایالات متحده “ساخته شده پیشرفته ترین و قوی ترین تست در هر نقطه در جهان است.” اما حتی افراد نزدیک به او هشدار داد بیشتر لازم خواهد بود.

“ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ” کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گفت: ABC “،” “شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری گفت: پنجشنبه شب بود که مغلوب ساختن پیشی جستن “نوع punted.”

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد تغییرات قابل توجه در سه مرحله با رئیس جمهور صحبت کردن در مورد تا زمانی که ما قادر به تست بسیار گسترده تر” بایدن گفت: در سی ان ان.

___

Suderman گزارش از Richmond, Va. آسوشیتد پرس نویسندگان جیل Colvin در واشنگتن پل وبر در Austin, تگزاس, Anthony Izaguirre در چارلستون W. Va., مایک Stobbe در نیویورک و مایک Catalini در ترنتون, N. J. کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de