مغلوب ساختن پیشی جستن می شود مورد نظر دموکراتیک دشمنان اما بایدن نگرانی معطل

مهر — در حالی که سه شنبه چپ دموکرات ها با یک جفت از جلو دونده که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است او می تواند تعریف و شکست وجود دارد هنوز هم برخی از خصوصی نگرانی در کاخ سفید است.

این نگرانی وجود دارد که دموکراتها کثیف نامزدی مسابقه ممکن است تا پایان تولید یک جسارت نسخه مردی که پس نگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دشمن است که آن را به رهبری رئیس جمهور را استیضاح.

خواهد بود که جو بایدن.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه 14-دولت دور از رای گیری که تبدیل دموکراتیک نژاد به یک نماینده در ضربات پنالتی بین اعتراف طرفدار سوسیالیسم دموکراتیک (برنی ساندرز) و دیرین واشنگتن خودی (بایدن). آن تبعید از نژاد سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ که میلیون ها نفر بی پایان تا به حال بدست تحت رئیس جمهور پوست و آن را تحت فشار قرار دادند کنار ماساچوست ایالت الیزابت وارن که می تواند ثابت می شود بسیار خوبی لفظی در برابر رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن.

که مجموعه مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا برای انتخاب مجدد در خاک آشنا و اجازه می دهد تا او را به احیای برخی از همان خط حمله ثابت کرد که موفقیت در 2016.

واکنش عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه بود خوشدل به عنوان بایدن قابل توجه کمپین باز گشت مجدد نامزدی حزب دموکرات مبارزه به دو نامزد مسابقه با Sanders.

کسانی که در اطراف رئیس جمهور به مدت طولانی اظهار داشت که ساندرز با unapologetic پشتیبانی از “مدیکر برای همه” دانشگاه آزاد و دیگر مایل لیست آیتم ها بیش از حد لیبرال برای بسیاری از ملت است. آنها همچنین بر این باورند بایدن دهکدهای از دست داد یک گام است و زین با یک decadeslong واشنگتن ضبط و سوالات پیرامون رفتار پسرش شکارچی.

“واقعا سر ما برنده دم آنها از دست دادن “وضعیت” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh.

اما وجود دارد برخی از هشدارهای در مبارزات انتخاباتی اعتماد به نفس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را صرف سال تلاش برای توده دموکراتیک رقیب هم به عنوان جناح چپ رادیکال. بایدن کار-کلاس تجدید نظر و بیشتر عمل گرا رویکرد سیاست نیست آماده متناسب با اوباما در فریم. مغلوب ساختن پیشی جستن ” توصیف کرده اند با اشاره به بایدن را در آغوش لیبرال در رابطه با کنترل اسلحه, اما او سازی روشن تر شدید مواضع رقبای خود را در مراقبت های بهداشتی.

مشاهده نتایج سه شنبه شب از کاخ سفید اقامت تهمت تشویق سقوط بلومبرگ که غرق بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را به مبارزات انتخاباتی خود و در عین حال انجام محزون می خوانی اولین روز نام خود را به نظر می رسد در انتخابات.

رئیس جمهور به راه انداخته یک سری از توییت صبح روز بعد که خوار دموکراتیک زمینه — از جمله وارن بود که در ارزیابی این که آیا به جلو حرکت کند و او آنقدر مشتاق به بحث در مورد نژاد که او را دعوت خبرنگاران از او بخواهید در مورد آن را در کاخ سفید ملاقات با مدیران شرکت هواپیمایی.

“هیچ سوال در مورد انتخابات؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته قبل از ثبت نام چند داغ طول می کشد که نمی خواهد از محل در صبح کابل, اخبار, نشان می دهد که او اغلب به تماشای.

قبل از بلومبرگ کاهش یافته است صبح روز چهارشنبه تهمت goaded میلیاردر که وعده داده است به کار خود ادامه رایگان-هزینه های anti-مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش از طرف احتمالی دموکرات نامزد.

“شما نمی توانید خرید یک انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک چیز زیبا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خاص لذت در رادیو فردا را از کار انداخت داشتن طولانی تنفر شهردار سابق را به طور قابل توجهی بیشتر ثروت و سهولت در حرکت در اطراف منهتن نخبگان محافل اجتماعی. او گفت که خواص بلومبرگ سیاسی, سقوط, ابتدا با یک به طور گسترده ای panned بحث عملکرد ماه گذشته باید برای همیشه سکوت کسانی که در رسانه ها که ادعا کرد که او حسادت بلومبرگ یا این که “اشتباه” نیویورک میلیاردر نشسته بود در دفتر بیضی با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید بود که مجاز به بحث در چت و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

رئیس جمهور به مدت طولانی عموم pined برای ساندرز به عنوان یک انتخابات دشمن مبارزات انتخاباتی خود ساخت که مورد ورمونت سناتور لیبرال انداز خواهد خاموش کردن رای دهندگان بالقوه دموکراتیک وانت ایالات آریزونا و گرجستان هر چند که ممکن است جبران با برخی از قدرت در زنگ کمربند.

مشتاق برای قرار دادن انگشت شست خود را بر روی مقیاس در حزب مخالف اصلی فرایند تهمت سعی استوک تفرقه در میان دموکرات ها با ادامه ادعا می کنند که این حزب در تلاش بود به سرقت انتخابات از Sanders. رئیس جمهور اقدام به ایجاد شک و تردید در مورد انصاف از مسابقه با امید متقاعد کردن برخی از سناتور ورمونت را آزرده, هاردکور, پیروان به ماندن در خانه در ماه نوامبر.

اما بایدن باقی مانده تمرکز اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او.

معاون سابق رئیس جمهور شده است به عنوان نامزدی که می تواند بهترین احیای برنده شدن ائتلاف که دو بار رو خود رئیس سابق باراک اوباما به دفتر و کسی که می تواند سیفون دور پشتیبانی از طبقه کارگر رای دهندگان که به خصوص در ایالات پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین رو مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را بلند چتری بحث در مورد بایدن را پسر خردسال, شکارچی و کار خود را برای یک مشکل گاز اوکراین شرکت Burisma. اما این تلاش های خود را برای فشار به اوکراین را به بررسی بایدن که منجر به تحقیق کنگره که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی استیضاح در ماه دسامبر.

رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین نشانه های اعتماد به نفس در شکست بایدن که در معرض ابتلا به gaffes و misstatements و تلاش برای جمع آوری پول و تا چند روز گذشته به ایجاد شور و شوق در میان دموکرات ها. آنها همچنین روشن ساخته است که آنها را معرفی اتهامات فساد علیه او است. سناتور. ران جانسون (جمهوری خواه ویسکانسین است که به دنبال هانتر بایدن روابط با Burisma.

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار مورد سوال bullishness با آن مبارزه استادانی برای مشاهده بایدن اعتقاد داشتند که معاون سابق رئیس جمهور را جهانی نام ID و likability خواهد آن را مشکل تر به برند او را به عنوان یک سوسیالیست. بایدن ثابت شده انعطاف پذیر — خود را تجدید حیات شد rivaled توسط چند در مدرن کمپین تاریخچه — و تثبیت وزش پشتیبانی در حالی که نمایش قدرت خود را در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی یک بخش از رای دهندگان به رئیس جمهور کمپین امید را به نفع خود بیش از.

“این به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه بایدن مسابقه به از دست دادن در این مرحله گفت:” کریس ویلسون یک توافق مشاور. “او به وضوح قوی نیست فقط با آمریکایی های آفریقایی تبار بلکه با سفید دموکرات های خارج از سوسیالیست چپ. زمینه ایجاد/progressive طرف از رای پاک است برای او برای اجرای بازی head-to-head با برنی در باقی مانده متحده است.”

بایدن را گشت همچنین همزمان با بحران پیش بینی نشده از کروناویروس که برگ برنده های کمپین را به رسمیت می شناسد خواهد شد یک آزمایش از دولت صلاحیت. در حال حاضر نگرانی در مورد گسترش ویروس باید roiled بازار سهام که تهمت اغلب استفاده می شود به عنوان یک اندازه گیری از موفقیت دست زدن به اقتصاد است.

اما با وجود این رشد نگران تهمت نمی تواند کمک کند اما تحسین بایدن را تجدید حیات. روز چهارشنبه او آن را به نام یک “باور نکردنی باز گشت زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemire و میلر در http://twitter.com/@zekejmiller

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>