مغلوب ساختن پیشی جستن می شود پیش از خود در COVID-19 درمان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ دو مواد مخدر از جمله یکی در حال حاضر در بازار برای کاربردهای دیگر — که او گفت: نمایش “واقعا خوب قول می دهم” را به عنوان درمان به COVID-19. اما او در سمت چپ گمراه کننده تصور که مواد مخدر بودند “تایید” برای درمان coronavirus و در دسترس برای “تحویل فوری.”

در واقع نه از مواد مخدر رئیس جمهور برجسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در 19 مارس تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده به عنوان درمانی برای COVID-19 هر چند FDA در حال حرکت رو به جلو با سرعت در حال آزمایش های بالینی.

FDA است “به دنبال مواد مخدر است که در حال حاضر تایید شده برای دیگر نشانه” است و پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز کردن-برچسب. FDA قصد دارد به بررسی نتایج حاصل از کسانی که مواد مخدر در امیدوار است که آنها می تواند ارائه شده به عنوان “پل” درمان به عنوان آنها در انتظار تکمیل مطالعات بالینی برای یک واکسن است که ممکن است یک سال FDA کمیسر دکتر استفان هان گفت.

“ما نیاز به مطمئن شوید که این — این دریا از درمان های جدید را دریافت دارو برای بیمار مناسب در دوز مناسب در زمان مناسب” هان گفت: صحبت کردن فقط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. “به عنوان مثال ممکن است ما حق دارند مواد مخدر, اما آن را نمی ممکن است در دوز مناسب فرم در حال حاضر که ممکن است انجام بیش از آسیب خوب است.”

انتشار هان گفت که در حالی که برخی از روش های درمانی در حال بررسی نمایش “وعده” FDA “همچنین باید اطمینان حاصل شود این محصولات موثر هستند; در غیر این صورت ما در معرض خطر در درمان بيماران مبتلا به یک محصول است که ممکن است کار نمی کند زمانی که آنها می تواند به دنبال, دیگر, بیشتر مناسب درمان است.”

کلروکين

مغلوب ساختن پیشی جستن اول ذکر شده کلروکين یک دارو استفاده می شود برای جلوگیری و درمان مالاریا و همچنین برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را نشان داده است “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” برای استفاده در افرادی که قرارداد این رمان coronavirus. مقاله منتشر شده در ماه فوریه در طبیعت یافت می شود که این دارو محدود عفونت ویروس در سلول های رشد کرده در آزمایشگاه و نویسندگان توصیه می شود آن ارزیابی می شود در بیماران مبتلا به انسان. آن است که در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی در چین که در آن گنجانده شده است در دولت دستورالعمل برای درمان coronavirus بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که دلیل آن بوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و عوارض آن شناخته شده هستند “بنابراین ما می دانیم که … اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را نمی خواهید برای کشتن هر کسی است.” رئیس جمهور گفت که این دارو به عنوان “فوق العاده ای دستیابی به موفقیت” و پتانسیل “بازی-changer.”

اما او کمی جلوتر از خود را در روند.

“و ما در حال رفتن به قادر به ایجاد که دارو در دسترس تقریبا بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و این که FDA شده است ، از طریق آنها رفته روند تصویب آن شده است تایید شده است. و آنها آن را در زمان پایین از بسیاری از ماه های فوری. بنابراین ما در حال رفتن به قادر به ایجاد این دارو با نسخه پزشک در دسترس.”

“تاپیک فوق العاده ای وعده داده است. و به طور معمول FDA مدت زمان طولانی را برای تایید چیزی شبیه به آن و آن را — آن تصویب شد بسیار به سرعت و آن را در حال حاضر تایید شده توسط نسخه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برای روشن کلروکين است و نه تایید شده توسط FDA برای استفاده در افراد مبتلا به کوروناویروس.

هان گفت: کلروکين تایید شده است “برای درمان مالاریا به عنوان به خوبی به عنوان یک آرتروز بیماری است.” FDA است که با توجه به “گسترش استفاده از” محاکمه بیماران در آمریکا “در واقع به صورتی که منافع بیماران است. و دوباره ما می خواهیم به انجام این کار در تنظیم یک کارآزمایی بالینی — بزرگ و عملی بالینی — در واقع به جمع آوری این اطلاعات و پاسخ به این سوال که نیاز به پاسخ داده شود و پرسیده شده و پاسخ داده است.”

با توجه به FDA آزادی مطبوعات صادر شده پس از کنفرانس مطبوعاتی “FDA بوده و با همکاری نزدیک با دیگر سازمان های دولتی و مراکز علمی در حال بررسی است که استفاده از داروی کلروکين است که در حال حاضر مورد تایید برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید برای تعیین اینکه آیا آن را می توان مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به خفیف تا متوسط COVID-19 به طور بالقوه کاهش طول مدت علائم و همچنین به عنوان ویروسی ریختن که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش بیماری است. مطالعات در حال انجام به منظور تعیین اثر بخشی در استفاده از کلروکين به درمان COVID-19.”

هان کاهش یافته است به حدس و گمان چگونه آن را ممکن است قبل از کلروکين — ارائه همه چیز به خوبی می رود در آزمایش های بالینی و مواد مخدر تلقی می شود “بی خطر و موثر” — ممکن است تایید شده برای استفاده برای COVID-19.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این است که به خوبی انجام داده و حق را برای مردم آمریکا” هان گفت. “به رئيس جمهور است. با یک قفسه دارو, ما یک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد عوارض جانبی این دارو است. به طوری که واقعا کمک می کند تا در شرایط تسریع. اما — اما من می خواهم به شما اطمینان دهم که ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم. من نمی خواهم به حدس و گمان در مورد یک جدول زمانی در این نقطه است.”

در ضمن اگر مواد مخدر نشان می دهد وعده FDA می گوید آن را “تعامل با تولید کنندگان داخلی به سطح شیب دار تا تولید این محصول به کاهش پتانسیل زنجیره تامین فشار.”

Remdesivir

همانطور که برای remdesivir تهمت گمراه کننده گفت: “این دارو نیز تایید شده است و یا بسیار نزدیک به تایید در این مورد توسط FDA.”

که مواد مخدر شده و تایید شده برای یک کارآزمایی بالینی برای استفاده مصرف کننده.

در فوریه. 25 موسسه ملی سلامت اعلام کرد tکلاه آن را آغاز کرده بود یک کارآزمایی بالینی “به بررسی ایمنی و اثر بخشی از تحقیقاتی ضد ویروسی remdesivir در بیمارستان بستری بزرگسالان مبتلا به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19)” در دانشگاه نبراسکا.

محاکمه شرکت کنندگان خواهد شد به طور تصادفی و بدون دانش خود را یا remdesivir یا دارونما.

“آن را که قبلا تست شده در انسان مبتلا به بیماری ویروس ابولا را نشان داده است و وعده در مدل های حیوانی برای درمان سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (سارس) که ناشی از دیگر coronaviruses” NIH گفت.

به عنوان رئیس جمهور گفت, remdesivir توسعه داده شد Gilead Sciences, Inc. دانیل o’day رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Gilead Sciences گفت: در 2 مارس کاخ سفید جلسه ای که این شرکت امیدوار است بدانید آوریل اگر مواد مخدر کار می کند.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: — اگر همه راست می رود — این دارو می تواند آماده برای تولید انبوه در ماه ژوئن.

“[I]f محاکمه که دانیل صحبت کردن در مورد اثبات کارآمدی است که شما به احتمال زیاد ممکن است می دانم که در چند ماه آن است که آیا … موثر است یا نه” Fauci گفت. اگر شما می دانید که در ماه ژوئن است که آن را موثر و سپس شما فقط در مقیاس بالا و تولید آن را و شما خوب به آن بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>