تهمت دروغ می گوید COVID-19 خروش ‘تنها’ با توجه به تست گمراه مرگ و میر در

با برخی از ایالت ها ارسال تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تطهیر این نگرانی به دروغ ادعا که موارد بالا “تنها به این دلیل که ما تعداد زیادی تست” و با اشاره به کاهش تعداد روزانه COVID-19 مرگ و میر.

داده ها نشان می دهد که در بسیاری از مکان ها, چشم انداز مثبت در مورد پیشی افزایش تست و کارشناسان می گویند که آن را بیش از حد به زودی به دانستن این که آیا یک افزایش در مرگ و میر را به دنبال خواهد داشت.

در هفته های اخیر تعدادی از جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده مشخصی به خصوص در مکان هایی مانند تگزاس, آریزونا و فلوریداکه هر کدام دارای رکورد برای بیشترین تعداد تازگی گزارش شده عفونت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما بارها رد کرده است که این افزایش در موارد نشان دهنده افزایش انتقال این ویروس است و به جای اصرار داشت که افزایش تست علت است.

رئیس جمهور شروع سنجاق تقصیر را به گردن تست در اوایل ژوئن 15, زمانی که در یک توییت گفت که از آنجا که ایالات متحده تست “بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر … این نشان می دهد که بیشتر موارد.” او به نام تست “شمشیر دو لبه” به دلیل آن است که “خوب” اما “[m]akes ما نگاه بد است.”

به ما توضیح داد که قبل ازایالات متحده,’ برنامه تست شده است نه به عنوان انجام بسیاری از آزمون ها به کشورهای دیگر با توجه به اندازه از کشور شیوع. و در حالی که آزمایش می تواند به توضیح برخی از موارد دیگری نتواند آن را به حساب همه آنها را به عنوان بسیاری از تست مثبت رو به افزایش است در بسیاری از کشورهای.

در ژوئن 20 , کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به نام تست “شمشیر دو لبه” و حتی ادعا کرد که او تا به حال خواسته خود را “مردم” به “سرعت تست کردن لطفا.” کاخ سفید گفت: به نظر یک شوخی بود, تنها به تهمت بگویید یک خبرنگار دو روز بعد “من نمی بچه.”

هیچ شواهدی وجود ندارد که مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه خواسته هر گونه رسمی به مانع تست و در یک کنگره شنوایی متعدد اعضای coronavirus نیروی کار گفت: آنها تا به حال خواسته شده است برای قرار دادن ترمز در تست.

“[T]o دانش من هیچ کدام از ما تا کنون گفته شده است به کم کردن سرعت در تست. که فقط یک واقعیت است. در واقع ما خواهد بود با انجام تست بیشتر” گفت: موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauciو تاکید کرد که آزمایش مهم برای هر دو تماس ردیابی و نظارت است.

این تهمت در ادامه به تداوم این ایده نادرست است که تست و آزمایش به تنهایی است که چرا ایالات متحده آمریکا است که شاهد افزایش در موارد با وجود نصب بستری شدن در بیمارستان و افزایش درصد آزمون آینده مثبت در بخش های خاصی از کشور است.

“موارد می رویم تا در آمریکا از آنجا که ما در حال آزمایش به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر و تا کنون در حال گسترش” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اوایل صبح روز 23 ژوئن صدای جیر جیر. “با کوچکتر تست ما نشان می دهد کمتر از موارد!”

بعد از آن در روز رئیس جمهور دو برابر کردن در دیگر صدای جیر جیر این بار نیز با اشاره به قطع ارتباط بین افزایش مورد شمارش و کاهش تعداد COVID-19 مرگ و میر.

“موارد بالا فقط به این دلیل ما تعداد زیادی تست,” او نوشت:, retweeting فرد دیگری رسم نمودار روزانه COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا “مرگ و مير راه پایین!!!”

همان روز تهمت همچنین گفت که با تست های بیشتر و بیشتر موارد خفیف بودند که شناسایی شده است.

“با داشتن بیشتر موارد به نظر میرسد اما در واقع آنچه در آن است این است که ما در حال پیدا کردن مردم است. بسیاری از کسانی که مردم بیمار نیست و یا بسیار کم است. شما می دانید که آنها ممکن است در افراد جوان,” او گفت: خبرنگاران در جنوب چمن قبل از خروج برای, آریزونا. “اما آنچه اتفاق افتاده است به خاطر همه این موارد که ما پیدا کردن ما بسیار پایین مرگ و مير فقط در مورد بهترین در جهان است.”

ایالات متحده میزان مرگ و میر است که “نه فقط در مورد بهترین در جهان است.” با توجه به آمار گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 20 کشور بیشتر تحت تاثیر COVID-19 ایالات متحده هفتم بيشترين مشاهده صورت-مرگ و میر نسبت به COVID-19 و سوم بالاترین سرانه مرگ و میر.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر در ژوئن 25 مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر بازگشت به همان استدلال است. “تعداد ChinaVirus موارد بالا می رود به دلیل بزرگ, تست, در حالی که تعداد مرگ و میر (مرگ و مير) می رود راه را,” او گفت:. “این خبر جعلی نمی خواهم به شما گفتن که!”

این درست است که روزانه COVID-19 مرگ و میر در ادامه به کاهش و این امکان وجود دارد که با افزایش تست بیشتر موارد خفیف هستند و گرفتار شدن نسبت به قبل در این بیماری همه گیر. اما دانشمندان می گویند آن را پیش از موعد به نتیجه گیری کرد که زمان upticks نمی خواهد منجر به افزایش مرگ و میر بعد.

نه فقط تست بیشتر

همانطور که اشاره کردیم قبل ازتهمت غلط است که می گویند که تست است تنها دلیل که چرا موارد در حال افزایش در ایالات متحده بر خلاف داده ها از برخی از مکان بودن سخت ترین آمار نشان می دهد که در مورد اعداد در حال پیشی هر گونه افزایش در تست از درصد مثبت آزمون کوهنوردی — گاهی اوقات به طور چشمگیری ،

در آریزونا به عنوان مثال هفت روز به طور متوسط برای تست مثبت رای به عنوان تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که هم اکنون 23 درصد از حدود 7 درصد در اواسط ماه مه. تگزاس نیز شاهد یک افزایشاز نورد به طور متوسط حدود 5 درصد در پایان ماه مه به بیش از 11 درصد در ژوئن 24.

و در فلوریدا که در آن تعدادی از آزمایشات انجام شده روزانه را از اواخر سال مسطح شده است و یا در حال سقوط 14 درصد از تست های آینده را مثبت — بالاتر توصیه می شود هدف از 5 ٪ است که دولت بوده و هدف قرار دادن برای تقریبا همه ممکن است.

حتی ملی روزانه تست مثبت رای بود که کمتر از 5 ٪ در اوایل ماه ژوئن آغاز شده است به کنه تارسیدن به 7.5 درصد در ژوئن 24, با توجه به COVID پیگیری پروژه.

کاترین Ellingson, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا به ما گفت که تفاوت میان مورد شمارش و آزمون “نشان می دهد که جامعه انتقال در حال افزایش است و این افزایش مورد شمارش نیست به سادگی یک مصنوع از تست.”

“بیشتر این پیشنهاد که ما بیش تست به عنوان یک ملت گمراه کننده است. قطعا در آریزونا ما زمان آزمایش ظرفیت محزون می خوانی ناکافی” او گفت: با توجه دولت را بالا تست مثبت رای دادن. “این نشان می دهد که تست ظرفیت عقب سطوح انتقال است. در واقع تست در دسترس است برای همه کسانی که به دنبال آن در کشور ما و تاخیر در آزمون اکتساب و دریافت نتایج تضعیف سودمند از کسانی که آزمون در جلوگیری از گسترش است.”

برخی مناطق نیز شاهد افزایش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان است که نباید رخ دهد اگر تست اضافی تنها راننده بیشتر coronavirus موارد است.

در تگزاس COVID-19 بستری شدن در بیمارستان باید تقریبا سه برابر شده پس از روز یادبود. و در آریزونا تعداد مثبت و یا مشکوک به بیماران در بیمارستان ها در سراسر کشور و آمار یک رکورد 2,453 فتح در 24 ژوئن با توجه به دولت COVID-19 داشبورد (نگاه کنید به “بیمارستان COVID-19 معیارهای خاص”).

“این است که به شدت در مورد دلیل آن را نشان دهنده افزایش مطلق سطح شدید COVID-19 بیماری در میان Arizonans” گفت: Ellingson “را به عنوان به خوبی به عنوان یک باریک حاشیه ایمنی برای هر کسی که نیاز به مراقبت در بیمارستان به هر دلیل.”

به عنوان Caitlin رودخانهاستادیار در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت توضیح داد در توییتر در ژوئن 24, تست می کند به نوبه خود بیشتر موارد.

“که در واقع نقطه. اما در بسیاری از کشورهای در حال تجربه تجدید حیات بستری شدن در بیمارستان هستند و درصد آزمون که مثبت هستند در حال افزایش است. اینها نشانه هایی از مشکل” او افزود: “این فقط تست.”

قابل توجه برخی از سیاستمداران در حال حاضر اذعان کرد که وجود دارد در مورد شیوع بیماری در این مناطق است.

“حتی با تست افزایش یا, تخت, تعداد افراد آزمایش مثبت است شتاب سریع تر از آن” گفت: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در ژوئن 20. “شما می دانید که شواهدی وجود دارد که انتقال در آن جوامع است.”

DeSantis که یک جمهوری خواه در ابتدا او را تکذیب کرد وزارت امور خارجه بود تجربه یک چشم انداز مثبت در جامعه گسترش ویروس.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت همچنین یک جمهوری خواه گفت: در 22 ژوئن “به حالت آشکار COVID-19 در حال حاضر گسترش در یک میزان غیر قابل قبول در تگزاس و باید آن را محصور.”

در ژوئن 25, ابوت اعلام کرد یک مکث در بازگشایی دولت و در تلاش برای جلوگیری از overtaxing بیمارستان ممنوع روش انتخابی در چهار استان ها بیشتر متاثر از coronavirus.

درک COVID-19 مير روند

در توییت خود تهمت همچنین تبلیغ ایالات متحده’ مرگ و میر, آمار و ارقام تاکید بر این که COVID-19 مرگ و میر در حال کاهش است.

درست است — با توجه به COVID پیگیری پروژه ملی COVID-19 مرگ و میر پایین و به کمتر از 600 روز با استفاده از هفت روز نورد متوسط از اوج بیش از 2000 در اواسط ماه آوریل است.

اما با تمرکز بر مرگ و ارقام زمانی که فکر کردن در مورد زمان سربازان ارتش در COVID-19 موارد است که به طور بالقوه گمراه کننده گفته کارشناسان دلیل آن می تواند این باشد که مرگ را به سادگی خواهد آمد.

“مرگ و میر همیشه تاخیر قابل ملاحظه ای در پشت موارد” Fauci گفت: در ژوئن 23, شهادت, در پاسخ به یک سوال در مورد قطع ارتباط بین افزایش مورد شمارش و کاهش مرگ و میر. “شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آن زمان که در نیویورک شد و در بدترین وضعیت که در آن مرگ و میر داره و در عین حال موارد بودند شروع به پایین مرگ و میر تنها آمد و چند هفته بعد.”

“بنابراین شما در حال دیدن بیشتر موارد در حال حاضر در حالی که مرگ و میر در حال رفتن به پایین” Fauci ادامه داد. “نگرانی از این است که اگر این موارد و سپس آلوده کردن افرادی که باد تا بیمار شدن و رفتن به بیمارستان, قابل تصور است, شما ممکن است دیدن مرگ رفتن. بنابراین من فکر می کنم آن را خیلی زود به دلیل مرگ و میر رو به کاهش است.”

در ژوئن 16 تماس را فشار دهید هاروارد اپیدمیولوژی کارولین Buckee همچنین ابراز این نگرانی است.

“من گمان می کنم در بسیاری از موارد, آن را فقط به زمان تاخیر او گفت:” وقتی پرسیده شد که چرا فلوریدا تا به حال دیده نشده افزایش مرگ و میر با وجود افزایش COVID-19 caseload. “این موارد که اتفاق می افتد در حال حاضر خواهد شد در نتیجه مرگ و میر در حدود سه هفته. بنابراین ما فکر می کنیم که زمان تاخیر بین موارد بستری و حدود دو هفته است و پس از آن یک هفته دیگر برای مردم شروع به در حال مرگ است.”

دانشمندان دیگر باید اشاره کرد که این تاخیر می تواند حتی طولانی تر است که مرگ داده ها هنوز هم ممکن است به trickling در مرگ و میر دریافت گزارش شده است.

“است که می تواند تاخیر یک ماه و یا حتی بیشتر بسته به مدت زمانی که فرد مریض بود گفت:” سیندی Prinsاستادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا در یک مصاحبه تلفنی. او افزود که در دولت وجود ندارد یک کاهش در مرگ و میر پس از پایان ماه مه.

“آن را به دنبال نوع تخت در حال حاضر,” او گفت:. “اما ما واقعا نمی لزوما با تعداد کسانی که هنوز به می دانم که آنها در حال نهایی اعداد است.”

هایی که زمان افزایش موارد ممکن است منجر به مرگ و میر کمتر از قبل. در فلوریدا برای مثال Prins وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک تغییر نسبت به افراد سنین 15 تا 34 تست مثبت و Ellingson گفت: در آریزونا متوسط سن برای تست تشخیصی “کاهش یافته است کمی.”

کاهش سن می تواند منعکس کننده این واقعیت است که جوان و در سن کار مردم در حال رفتن به محل کار و یا در حال معاشرت بیشتر بدون انجام, فیزیکی, فاصله, Ellingson گفت و یا که مسن تر مردمی هستند که به خصوص با احتیاط و یا هر دو.

با توجه به این که افراد جوان به طور کلی در کاهش خطر ابتلا به بستری شدن در بیمارستان و مرگ Prins گفت: روند رو به پایین در سن می تواند یک نشانه مثبت حداقل در حال حاضر.

“اما نگرانی این است که مردم در آن گروه هنوز هم می تواند بسیار بیمار و مرگ” او گفت:. “آنها شکست ناپذیر است.”

و افراد جوان هنوز هم می تواند گسترش ویروس. “من نمی تواند پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد اما نگرانی خواهد بود که شما دریافت بیشتر گردش خون حتی اگر آن است که در میان افراد جوان” Prins گفت: “این که به انحراف به سمت ما افراد مسن دوباره به عنوان آنها در معرض دریافت کنید.”

دانشگاه جانز هاپکینز’ رودخانه ها گفت: در یک صدای جیر جیر که این واقعیت است که مرگ و میر پایین در سراسر کشور “می تواند به معنای خفیف تر عفونت یا که متوسط سن از موارد جدید است که دست خوش پیشامد میشه یا که درمان در حال بهبود است.”

اما او افزود: “اکثر متحده گزارش ندهید صورت شدت یا زمان های مختلف سنی ضعف بنابراین آن را سخت به می گویند” و “مرگ و میر نیز با تاخیر شاخص, بنابراین من امیدوارم که این نگه می دارد.”

Buckee هم گفت که عفونت بیشتر در افراد جوان می تواند با توجه به افراد مسن اجتناب از تعامل با دیگران و یا افراد جوان نیست تمرین فیزیکی, فاصله — و اشاره کرد که آن را نیز ممکن است که بیمارستان ها آموخته اند که چگونه برای مدیریت بهتر COVID-19 بيمار.

“[W]e هنوز نمی دانیم که به احتمال زیاد, و من می خواهم بگویم آن را خیلی زود برای رد کردن یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر ناشی از افزایش اخیر در مورد” او گفت: FactCheck.org در یک ایمیل.

ویلیام Hanageاستادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: ما در 25 ژوئن تماس را فشار دهید که او به فکر پیدا کردن از عفونت بیشتر در افراد جوان در سراسر کمربند خورشید ارائه یک “خرده راحتی.”

“چه این به احتمال زیاد به این معنی است که شیوع بیماری در سراسر جنوب است که به رسمیت شناخته شده در تا حدودی در مرحله قبل از وقوع در غرب بود,” او گفت:. “و این چیز خوبی است زیرا به این معنی است که اگر وجود دارد هر گونه پنجره فرصت برای عمل آن را مانند در حال حاضر — و [به] همه چیز شما در حال حاضر باید آن. اگر شما در حال حاضر اقدام و سپس به جامعه انتقال است رفتن به ادامه ساخت. و سپس دیر یا زود آن را در حال رفتن به کسانی که در خطر است.”

“در زمانی که مردم شروع به رفتن به بیمارستان و آنها شروع خواهد شد به مرگ” Hanage گفت. “این ممکن است فوری. آن ممکن است چند هفته ممکن است کمی طولانی تر. اما آن اتفاق می افتد — و به یاد داشته باشید این اتفاق می افتد در مراتب بزرگتر کل جمعیت از شیوع بیماری در بهار بودند.”

به عبارت دیگر حتی اگر این خبر خوبی است که مرگ و میر پایین در حال حاضر آن هنوز روشن نشده اگر این روند ادامه خواهد داد — و که خواهد شد بستگی دارد در چگونه جوامع پاسخ دهند.

Hanage گفت: اگر مقامات به دنبال مرگ, شمارش آنها باید آماده را به نگاه دوباره در یک ماه یا بیشتر. “نگه دارید به این آمار اگر شما در حال رفتن به آن را دنبال کنید چرا که شما ممکن است پیدا کردن آن بسیار جذاب در یک زن و شوهر هفته,” او گفت:.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi