در یک آخر هفته, صدای جیر جیر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه توصیف نیویورک تایمز مقاله به دروغ بیان کرد که در آن گفت: coronavirus در اروپا سرچشمه گرفته و نشان می دهد که آن را به حال هیچ نام منابع.

این داستان که در گزارش جدید ژنومی تجزیه و تحلیل برخی از اولین coronavirus موارد در منطقه نیویورک ساخته شده چنین ادعا می کنند — و به نقل از کمتر از هفت دانشمندان با نام.

“بنابراین در حال حاضر این خبر جعلی @nytimes است ردیابی CoronaVirus ریشه در بازگشت به اروپا نه چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 11 , صدای جیر جیردر اشاره آشکار به یک مارس 8 داستان منتشر شده در بخش علوم کاغذ. “این برای اولین بار است!”

رئیس جمهور سپس این باورند که این داستان نوشته شده بود, برای کاری به نفع با چین اعلام کرد که در اواسط ماه مارس که آن را اخراج روزنامه نگاران آمریکایی با سه رسانه های خبری از جمله زمان. “من تعجب می کنم آنچه عدم نیویورک تایمز کردم برای این یکی ؟” رئیس جمهور پرسید. “وجود دارد هر نام کند ؟ آنها به تازگی پرتاب شده از چین مانند سگ و بدیهی است که می خواهید به عقب. غمگین!”

بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات این بار‘ داستان هرگز گفت که کروناویروس در اروپا سرچشمه گرفته. این مقاله جزئیات یافته های پژوهش نشان می دهد که اکثر موارد برای اولین بار از coronavirus بیماری یا COVID-19 در شهر نیویورک منجر به از مسافران از اروپا است.

“تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus شروع به گردش در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده” داستان آغاز می شود “و این که مسافران در آورده این ویروس عمدتا از اروپا و نه در آسیا.”

این بدان معنا نیست که این ویروس آغاز شده در اروپا که تنها راه اصلی این ویروس به نظر می رسد به فرود در اپل بزرگ بود و از طریق اروپا است.

داستان این نویسنده و روزنامه نگار علم کارل زیمرتوضیح داد: به همان اندازه در مارس 11 , توییتر, موضوع تصحیح جمهور. “دانشمندان می خواستند بدانند او چگونه این ویروس برتر شهرستان. مطالعه این ویروس ژن آنها پاسخ: بیشتر از اروپا,” او نوشت. “ویروس نمی سرچشمه در اروپا, اما آن را به نیویورک از طریق اروپا است.”

به طور مشابه, پاسخ به تهمت را حیله گر سوال در مورد اینکه آیا وجود دارد هر نام منابع است که می تواند آشکار به هر کسی که خواندن این مقاله تاکید بله. بیش از نیمی از دانشمندان اظهار نظر در مورد ضبط و وجود منابع ناشناس.

و یا به عنوان زیمر قرار داده و آن را “Um همه آنها به نام در این مقاله است. نگاه کنید به خودتان.”

زیمر مقاله “بیشترین نیویورک Coronavirus موارد از اروپا آمدند ژنوم نشان می دهد,” توصیف نتایج اولیه از دو سیستم بیمارستان در شهرستان است که توالی ژنوم ویروسی جدا شده از COVID-19 بيمار. از آنجا که این ویروس جهش به طور مداوم آن را به عنوان تکرار و تغییرات جزئی در ژنوم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به استنباط از کجا و چگونه کسانی که ویروس ها به تازگی در گردش و کمک به ردیابی گسترش این ویروس در سراسر جهان است.

کوه سینا سیستم بهداشت و درمان به عنوان مثال نمونه های جمع آوری شده از 84 بيمار در طول چند هفته اول ماه مارس فقط پس از اولین مستند COVID-19 مورد در نیویورک است. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل است که هنوز به کارشناسی به این نتیجه رسید که در حالی که ویروس وارد شهر در موارد متعدد از مکان های مختلف بخش بزرگی از ژنوم هستند و بیشتر شبیه به کسانی که از اروپا است. نتایج ارسال شده در preprint سرور medRxiv در آوریل 11.

یکی دیگر از گروه تحقیقاتی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی به یک نتیجه مشابه اشاره کرد در مارس 9 مطبوعاتی که “بیشتر محلی ویروسی نمونه نشان می دهد که منشأ آنها در اروپا است.”

دوباره این معنا نیست که رمان coronavirus آغاز شده و در اروپا اما بسیاری از نیویورک موارد ناشی از ویروس ها که از گردش در اروپا پس از این ویروس ساخته شده راه خود را به خارج از چین است.

زیمر مصاحبه دو نویسنده از کوه سینا گزارش و منجر محقق از دانشگاه نیویورک و تیم او نیز مشورت چهار اضافی دانشمندان است.

این واقعیت که این ویروس شروع به آلوده کردن مردم در آسیا است که شاید بیشتر روشن از درخت خانواده-نوع تصویری از Nextstrainپروژه ردیابی ویروس’ تکامل با استفاده از توالی دانشمندان در سراسر جهان — از جمله دو بیمارستان نیویورک سیستم های ارسال شده به یک پایگاه داده.

به عنوان زیمر با اشاره به در داستان “عمیق ترین شاخه از درخت از همه متعلق به رده از چین است.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن, نیویورک شهرستان, نتایج همچنین باید مفاهیم خود را تکرار و ادعا می کنند که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی شده است نجات بخش.

این یافته ها نشان می دهد که این ویروس است که می رود به نام SARS-CoV-2 بود گذشت حدود هفته قبل از اولین مورد تایید شده در این شهر بود که اعلام کرد در تاریخ 1 مارس. که نشان می دهد که رئيس جمهور در سفر به محدودیت هایی که اعمال شده به چین در فوریه. 2ایران در مارس 2 و بخش عمده ای از اروپا در مارس 13, حال اثر کمی بر شیوع بیماری در شهر نیویورک است تا بزرگترین در کشور است.

“اطلاعات ما ارائه بینش محدود اثر محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش سارس-CoV2 عفونت در نیویورک” کوه سینا قبل از مطبوعات آمده است: “و اشاره به افزایش خطر ابتلا به جامعه محور انتقال درون شهری بزرگتر منطقه است.”

ما نمی دانیم که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه به بار‘ داستان و یا حتی اگر او آن را بخوانید و یا خواندن آن را به طور کامل ما را نمی شنوند و از کاخ سفید که خواسته از نظر. اما اظهارات خود در مورد این مقاله نادرست هستند.

یادداشت سردبیر: نویسنده قبلا در علم نوشتن دورههاي توسط کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im