مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند او به ارث برده ‘خالی’ ذخایر

بیش از یک بار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که فدرال ذخایر اضطراری پزشکی و لوازم او به ارث رسیده از سلف خود بود “خالی کردن قفسه.”

در حالی که دولت با انتشار همه مطالب از مخزن در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان های استراتژیک ملی ذخایر آن را به عنوان به طور رسمی شناخته شده و گزارش شده که حاوی مقادیر زیادی از مواد است که دولت های محلی و مقامات بهداشتی استفاده می تواند در مواقع اضطراری از جمله واکسن ها و داروهای ضد ویروسی هواکش و دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران.

“SNS قطعا خالی پوسته” دکتر تارا اوتولسابق امنیت داخلی رسمی در دولت اوباما است که در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور در سازمان های غیر انتفاعی سرمایه گذاری استراتژیک شرکت In-Q-Tel گفت: ما یک ایمیل به در.

حداقل سه بار در هفته گذشته, اما, مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال سرزنش رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما برای زمان دولت از ذخایر است که قادر به پاسخگویی به تقاضا برای لوازم اضافی انتظار می رود نیاز به درمان افراد مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و یا برای محافظت از پزشکان و پرستاران در مراقبت از این بیماران.

در طول یک کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 26, که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر تعدادی از ماسک صورت سپر و هواکش که تا به حال تا کنون توزیع شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت: “ما در زمان بیش از یک خالی کردن قفسه. ما در زمان بیش از یک تخلیه محل در بسیاری از راه.”

زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که در مورد ادعا در جلسه روز بعد تهمت دوباره گفت: او به ارث برده “خالی قفسه” است که او تا به حال به دوباره پر کردن.

و او ادامه داد: استفاده نادرست توضیحات در مارس 30, در طول یک مصاحبه با میزبان “فاکس و دوستان”. “ما شروع به خاموش با خالی قفسه,” او گفت: “ما بسیار از نظر پزشکی محصول … و ما ساخته شده است چیزی واقعا خوب است.”

استراتژیک ملی ذخایر

این استراتژیک ملی ذخایر در سال 1999 ساخته شده و به عنوان از آوریل 2 توضیح داده شد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی سایت به عنوان “بزرگترین کشور تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی برای استفاده در بهداشت و درمان اضطراری به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا.”

(که شرح بود بعد از تغییر می گویند “استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری است.” تغییر ساخته شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و کاخ سفید, مشاور Jared کوشنر گفت: در 2 آوریل: “مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا ذخایر است که آنها پس از آن استفاده کنید.” برخی تفسیر کوشنر اظهارات به معنی فدرال ذخایر بود و نه به معنای استفاده شده توسط متحده خواهد بود که نادرست است. اما در زمینه کوشنر گفت: دولت فدرال در تلاش است تا “را اطلاع داده محور تصمیم گیری هر دو در هواکش, ماسک دیگر عرضه ما می توانید به مطمئن شوید که آن را به افرادی که به آنها نیاز دارید.”)

بسیاری از مواد در انبار ذخیره شده در انبار بزرگ در سراسر کشور و آن کسانی که در انبارها قرار دارد و دقیقا چه چیزی در آنها نیست علنا افشا می شود.

اما NPR علم خبرنگار Nell Greenfieldboyce اجازه داده شد برای بازدید از یک مرکز در ژوئن 2016 — تنها چند ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد در ژانویه 2017. در مقاله در مورد انبار او سفر کرد او در توصیف این قفسه ها به عنوان مخالف لخت.

“یک آمریکایی پرچم آویزان از سقف و قفسه های بسته بندی شده با مسائل پایه خیلی بلند که به دنبال من سرگیجه” Greenfieldboyce نوشت.

او ادامه داد:

Greenfieldboyce, برای, NPR, ژوئن 26, 2016: استراتژیک ملی ذخایر کردم و شروع آن در سال 1999 با بودجه ای در حدود 50 میلیون دلار است. از آن پس حتی اگر جزئیات نیستند عمومی روشن است که آن را انباشته از یک آرایه باور نکردنی از اقدامات متقابل در برابر ممکن است تهدیدات امنیتی.

موجودی شامل میلیون دوز از واکسن در برابر بیوتروریسم عوامل مانند آبله آنتی ویروسها در مورد کشنده آنفولانزای همه گیر داروهای مورد استفاده در درمان بیماری اشعه و سوختگی های شیمیایی عامل پادزهرها و مراقبت از زخم تامین مایعات وریدی و آنتی بیوتیک ها.

من که متوجه یک بخش از انبار است در قفس کردن و قفل شده است. شرلی Mabry تدارکات برای رئیس انبار می گوید که این داروها مثل مسکن ها است که می تواند اعتیاد آور “به طوری که هیچ pilferage از کسانی که در مورد.”

همانطور که ما راه رفتن من از شنیدن صدای همهمه. آن را به یک غول فریزر بسته بندی شده با محصولات است که باید نگه داشته شود سرد.

فقط در خارج از آن وجود دارد ردیف بر ردیف هواکش است که می تواند نگه داشتن بیمار یا مجروح مردم تنفس. Mabry توضیح می دهد که آنها نگه داشته و در یک حالت ثابت از آمادگی. “اگر شما نگاه کردن به سمت شما وجود دارد, رسانه های الکتریکی به طوری که آنها شارژ می شود یک بار در ماه,” او می گوید. نه تنها که—هواکش فرستاده شدن برای نگهداری سالانه.

در واقع همه چیز در اینجا به inventoried یک بار در سال و تاریخ انقضا باید بررسی شود. فقط رسیدگی به این گسترده ذخیره کردن هزینه یک بسته نرم افزاری — این ذخایر برنامه بودجه بیش از نیم میلیارد دلار در سال است.

و این صحنه فقط در یکی از مخازن که در آن دارو و تجهیزات قرار دارد. از سال 2016 وجود دارد حداقل شش انبارها برگزاری “حدود 7 میلیارد دلار در محصولات در سراسر بیش از 900 خط جداگانه موارد” با توجه به یک گزارش از آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی است.

معاون اخبار گزارش شده در مارس 17 که آن فیلم خدمه نیز مجاز در داخل یکی از این امکانات برای یک قسمت از “معاون خبر امشب” که به پخش در ماه دسامبر سال 2016.

“[A]lthough ما نمی تواند نشان دهد که در آن و یا آنچه که دقیقا آن را تا به حال در داخل. آن نگاه مانند یک katey را Ikea با ردیف بعد از ردیف از ظروف پر از رمز و راز داروها و تجهیزات — از جمله یک مورد که هر کس شده است صحبت کردن در مورد به تازگی پنکه” معاون اخبار گفت.

در داستان Greenfieldboyce همچنین به نقل از یک مقام رسمی با یک شرکت مشاوره ای دولت به تازگی استخدام به تجزیه و تحلیل چگونه به خوبی این ذخایر می تواند پاسخ به طیف وسیعی از تهدیدات است.

Rocco Casagrandeمدیر عامل Gryphon علمی به او گفت که او نمی تواند علنا بحث نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل. اما او نوشت: او می گویند “که در سراسر انواع تهدیدات است که ما به بررسی های استراتژیک ملی ذخایر دارای مقدار کافی از مواد در آن و در و پنجره سمت راست نوع از چیزی.”

که صدا به ما مانند قفسه های خالی ،

O’toole, که همچنین ریاست یک کمیته مشورتی در ذخایر ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی را به ما بگویید در مصاحبه ای که “SNS ماموریت گسترش یافته” در طول سال و “یکی می تواند استدلال می کنند منابع را گسترش commensurately.”

اما این ایده که این ذخایر باید قادر به ارائه تمام لوازم مورد نیاز در طول یک بیماری همه گیر غلط است, او گفت:.

“این هرگز در نظر گرفته شده بود که پاسخ کامل به هر فاجعه” او توضیح داد. “آن در نظر گرفته شده برای پل از لحظه ای از بحران تا کمی در حالی که پس از زمانی که بخش خصوصی قادر خواهد بود به دنده بالا و استفاده از کل زنجیره تامین جهانی به ارائه آنچه مورد نیاز بود.”

برخی از منابع به طور کامل Restocked

این درست است که برخی از این لوازم در انبار که فرمانداران در حال حاضر درخواست از دولت برای ارسال به دولت شد و نه به طور کامل restocked در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

برای مثال واشنگتن پست گزارش شده در مارس 10 که ذخایر N95 ماسک ماسک نمی شد “به طور قابل توجهی بازسازی” پس از ده ها میلیون دستگاه توزیع شد از این ذخایر طی پاندمی آنفلوانزا H1N1 سال 2009. پرسنل پزشکی پوشیدن ماسک به دلیل thای می تواند “فیلتر کردن حداقل 95% از ذرات” با توجه به غذا و دارو.

گرگ Burel بود که مدیر استراتژیک ملی ذخایر برای بیش از 12 سال تا زمانی که بازنشسته شد در ماه ژانویه به تازگی گفته رادیو فردا: “ما نمی دریافت وجوه به جای آن, ماسک, دنده محافظ و ضد virals که ما استفاده می شود برای H1N1.”

او گفته معاون خبر که او تصمیم گرفت به استفاده از این برنامه محدود به کمک های مالی به جای خرید واکسن آنفولانزا داروها و دیگر مواد دارویی.

“ما تا به حال به تجارت آن است که بودجه ما بود و ما تصمیم به سرمایه گذاری در کسانی که مواد مخدر نجات دهنده زندگی است که نمی خواهد در دسترس از هر منبع دیگر در مقدار مورد نیاز و در زمان. من قطعا می خواهید برای دیدن من بهداشت و درمان کارگران حفاظت شده; که بسیار مهم است. اما اگر من تفکر ” آیا من خرید این بسیاری از ماسک برای محافظت از این بسیاری از کارگران یا من خرید این داروهای بسیاری برای امن نگه داشتن مردم است که ما نمی توانیم در جای دیگر?’ وجود دارد هیچ پاسخ آسان در اینجا” Burel گفت.

در موارد دیگر دولت اوباما در تلاش برای اضافه کردن بیشتر تجهیزات مانند هواکش به ذخایر موفق نبودند.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این هفته:

نیویورک تایمز, مارس 29: سیزده سال پیش یک گروه از مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده آمد تا با یک طرح برای رسیدگی به آنچه که آنها به عنوان یکی از سیستم پزشکی را بسیار مهم آسیب پذیری: کمبود هواکش.

تنفس-کمک ماشین آلات تمایل به بزرگ و گران قیمت و در تعداد محدود. این طرح برای ساخت یک ناوگان بزرگ از ارزان دستگاه های قابل حمل برای استقرار در یک آنفولانزای همه گیر و یا یکی دیگر از بحران است.

پول در بودجه شد. فدرال قرارداد امضا شد. کار کردم در جریان است.

و سپس همه چیز به طور ناگهانی نوسان کردن ، یک چند میلیارد دلاری ساز تجهیزات پزشکی خریداری کوچک شرکت کالیفرنیا که استخدام شده بود برای طراحی ماشین آلات جدید. این پروژه در نهایت تولید صفر هواکش.

که عدم تاخیر در توسعه مقرون به صرفه ونتیلاتور توسط حداقل نیمی از یک دهه محروم بیمارستان متحده و دولت فدرال از توانایی انبار کردن. دولت فدرال آغاز شده و با بیش از یک شرکت دیگر در سال 2014 که یک تصویب شد تنها در سال گذشته و که محصولات هنوز تحویل داده شده است.

در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مارس 15, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که وجود دارد 12,700 هواکش در ذخایر. در آن زمان وجود داشت 3,487 موارد COVID-19 در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

به عنوان از آوریل 2 وجود دارد 239,279 موارد گزارش شده از COVID-19 در آمریکا در یک کار نیروی نشست خبری که روز به روز عقب Adm. جان Polowczyk گفت که ایالات متحده تحویل داده شده بیش از 7,600 هواکش به ایالات متحده و هنوز هم در برخی از رزرو.

هنوز اوتول گفت: او بخواهد وجود دارد کمتر از تمرکز بر گسترش ذخایر چرا که آن را هرگز خواهد بود به اندازه کافی و همیشه چیزی که مورد نیاز است.

“شما نمی توانید ذخیره راه خود را از یک بیماری همه گیر مانند این” او تاکید کرد.

یکی از دلایل برای زمان کمبود عرضه او گفت: “ما اجازه خود ما ملی ظرفیت به تولید همه چیز به کاهش است و در برخی از مکان ها از بین برود. و ما انجام داده ایم که به صورت هزینه-بهره وری خاطر.”

او بعد افزود: “آنچه ما نیاز داریم نه یک انبار. ما نیاز به یک استراتژی جدید. ما نیاز به استفاده از فن آوری های ما در حال حاضر به ایجاد ظرفیت برای پاسخگویی به چیزی است که در نزدیک به زمان واقعی است.”

که بدان معنی است که قادر به “سرعت در حال طراحی و ساخت آنچه ما نیاز داریم که ما به آن نیاز دارند و مقادیر خواستار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de