• 26K

در راهپیمایی خود را در آیووا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که توافقنامه تجارت با چین “را تقویت آمریکایی کشاورزی با 50 میلیارد دلار در هر سال است.” چین توافق کردند که برای افزایش محصولات کشاورزی خرید توسط $12.5 میلیارد دلار در سال جاری و $19.5 میلیارد سال آینده در مقایسه با سال 2017 سطوح.

این دانشجویان می گویند که هر دو طرف “پروژه ای است که مسیر را افزایش می دهد” ادامه خواهد داد تا از طریق 2025 بنابراین این امکان وجود دارد که چین می تواند خرید 50 میلیارد دلار در سال در ایالات متحده محصولات کشاورزی در سال 2023, چاد E. هارتاستادیار اقتصاد و بازار گندم متخصص در دانشگاه ایالتی آیووا به ما گفت. اما لزومی ندارد که چین افزایش خرید فراتر از 2021, او گفت:.

“هنگامی که شما نگاه کنید در این معامله آن قفل در اهداف سخت را برای سال جاری و سال آینده, اما آن را تضمین نمی کند هر چیزی فراتر از آن” هارت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات خود در یک تظاهرات سیاسی در آیووا که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها خواهد پارلمانی در فوریه. 3 را انتخاب کنید انتخاب خود را برای احزاب نامزد. در این تجمع رئیس جمهور اغلب ذکر فاز 1 از توافقنامه تجارت که چین و ایالات متحده امضا شده در Jan. 15.

رئیس جمهور اغراق آمیز تاثیر مقابله با چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Jan. 30: [W]eeks پیش ما نیز امضا شده فوق العاده جدید توافقنامه تجارت با چین است که افزایش امریکایی کشاورزی با 50 میلیارد دلار در هر سال و بسیاری از کسب و کارهای دیگر مانند صنعت بانکداری و امور مالی به طور کلی 250 میلیارد دلار.

اول از همه از توافق می گوید که کل بسته است $200 میلیارد دلار بیش از دو سال — نه 250 میلیارد دلار در سال به عنوان برگ برنده ضمنی.

توافقنامه تجارت Jan. 15: در طول دو سال دوره از ژانویه 1 سال 2020 از طریق دسامبر 31, 2021, چین باید اطمینان حاصل شود که خرید و واردات به چین از ایالات متحده تولید محصولات کشاورزی, محصولات انرژی محصولات و خدمات مشخص شده در ضمیمه 6.1 تجاوز مربوطه 2017 پایه مقدار کمتر از $200 میلیارد.

یک مقام ارشد دولت رسمی نیز ساخته شده است که نقطه در یک پس زمینه خبری در این معامله تجارت در روز از آن امضا شد.

“چین متعهد به افزایش خرید از آمریکا کالا و خدمات توسط $200 میلیارد دلار در طول دو سال آینده” این مقام گفت.

رئیس جمهور همچنین اغراق آمیز تاثیر این معامله در ایالات متحده کشاورزان شده اند که شاید بیشتر تحت تاثیر تجارت جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز با چین در سال 2018 است.

در سال اول جنگ تجاری ایالات متحده, صادرات محصولات کشاورزی به چین کاهش یافته و در سال 2018 به $9.2 میلیارد — کمترین میزان از سال 2007 و 57 درصد به زیر $21.4 میلیارد دلار صادرات به چین در سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

بسیاری از کشاورزان این گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن با این امید که ایران در نهایت آنها را درو مزایای. چین در حال حاضر ساخته شده یک تعهد برای افزایش خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی — اما نه تا آنجا که تهمت ادعا می کند.

توافقنامه تجارت Jan. 15: برای این دسته از محصولات کشاورزی مشخص شده در ضمیمه 6.1 کمتر از $12.5 میلیارد فوق مربوط به سال 2017 پایه مقدار خریداری شده است و وارداتی به چین از ایالات متحده در تقویم سال 2020 و کمتر از $19.5 میلیارد فوق مربوط به سال 2017 پایه مقدار خریداری شده است و وارداتی به چین از ایالات متحده در تقویم سال 2021.

ارزش کشاورزی ایالات متحده-صادرات به چین بود $19.6 میلیارد دلار در سال 2017 هارت از دانشگاه ایالتی آیووا استاد به ما گفت و آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد. که سال گذشته سال کامل از تجارت قبل از جنگ تجارت آغاز شد. این بدان معناست که کل صادرات محصولات کشاورزی به چین در سال 2020 و 2021 اضافه کنید تا به 50 میلیارد دلار در سال هارت گفت: اجازه دهید به تنهایی “تقویت آمریکایی کشاورزی با 50 میلیارد دلار در هر سال است.”

“در این سند می گوید $12.5 میلیارد دلار در سال جاری و $19.5 میلیارد سال آینده که قرار [صادرات محصولات کشاورزی] در 32 میلیارد دلار در این سال و $39 میلیارد دلار در سال آینده” هارت گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی.

هارت گفت: ممکن است که کل آمریکا صادرات محصولات کشاورزی به چین می تواند به 50 میلیارد دلار در سال در سال آینده است.

این ایالت آیووا استاد دانشگاه با اشاره به یک بخش در توافقنامه تجارت که می گوید: “احزاب پروژه که مسیر را افزایش می دهد در میزان تولید محصولات کشاورزی, محصولات انرژی محصولات و خدمات خریداری شده و وارداتی به چین از ایالات متحده ادامه خواهد داد و در تقویم سال 2022 از طریق 2025.” با فرض افزایش 7 میلیارد دلار در هر سال هارت گفت: “ما می تواند به 50 میلیارد دلار توسط 2023 … تا سال 2025 شما دنبال آن هستید در $67 میلیارد دلار در تجارت کشاورزی.”

اما هارت اشاره کرد که “مسیر را افزایش می دهد” است صرف طرح یک تعهد است.

“کلید واژه ‘پروژه'” هارت گفت. “این می گوید که این می تواند اتفاق می افتد. آنها فکر می کنند آن ممکن است اتفاق می افتد. اما از آن است که نیاز به اتفاق می افتد.”

در واقع او گفت: وجود دارد دیگر مفاد این توافق نامه است که می تواند اجازه می دهد چین به انجام برسانند و حتی تجاری خود را تعهدات.

این توافق نامه می گوید چین و آمریکا “اذعان کرد که خرید خواهد بود ساخته شده در قیمت ها در بازار بر اساس ملاحظات تجاری و که شرایط بازار به خصوص در مورد محصولات کشاورزی, مارس دیکته زمان خرید در هر سال داده شده.”

“این بدان معناست که اگر بازار را پشتیبانی نمی کند آن را” و سپس خرید تعهدات ممکن است اتفاق می افتد هارت گفت.

این قرارداد همچنین به چین توانایی مذاکره مجدد تعهدات خود. آن می گوید: “اگر چین معتقد است که توانایی خود را به انجام تعهدات خود در این فصل است که تحت تاثیر یک اقدام یا عدم اقدام توسط ایالات متحده و یا دیگر شرایط ناشی در ایالات متحده و چین را به عنوان درخواست مشاوره با ایالات متحده است.”

هارت همچنین سوال اگر بازار چین می تواند در جذب چنین بزرگ را افزایش می دهد در پیش بینی تجارت به خصوص در سال 2021 و فراتر از آن. همانطور که ما قبل از نوشته ترین چین خریداری شده در ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی بود و حدود 26 میلیارد دلار در سال 2012.

“این سخت است برای ایجاد یک خط داستانی است که آسان به وجود آوردن” هارت گفت: از چین خرید 32 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات کشاورزی در این سال و $39 میلیارد دلار در سال آینده. “این احتمالا طول می کشد دولت چین به مرحله و بعضی از خرید [برای سال 2020] اما آن را سخت به تصور کنید که گرفتن به 2021 هدف مهم بدون مداخله دولت.”

برای مثال می توان آن را انجام هارت گفت: “اگر چین را افزایش می دهد خرید خود را از محصولات پر ارزش مانند گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ و میوه و سبزیجات است. چین نیاز به واردات بیشتر گوشت خوک محصولات هارت گفت: به دلیل شیوع تب خوکی است که کشتن خوک در چین است. که این باعث کاهش چین نیاز برای دانه های سویا استفاده می شود که به عنوان خوراک داخلی چین خوک. (در سال 2017, چین خریداری شده بیش از نیمی از صادرات سویا از ایالات متحده آمریکا.)

خط پایین هارت گفته است که ایالات متحده کشاورزان نمی دانم تاثیر تجارت جدید توافق تا پایان این سال است. آنچه ما میدانیم این است که معامله نمی خواهد “تقویت آمریکایی کشاورزی با 50 میلیارد دلار در هر سال” به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است و زبان در آن است که نیاز به چین برای خرید در مجموع 50 میلیارد دلار در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de