تهمت نمی جیر تهدید به خودداری رهایی از منتقدان

سریع نگاهی به

Facebook و Instagram کاربران های جعلی توییت منسوب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نشان می دهد رئیس جمهور منتقدان نمی خواهد مستقیم پرداخت های دولت برای کاهش بار مالی از coronavirus بیماری همه گیر.


داستان کامل

همانطور که کاخ سفید و کنگره کار بر روی یک بسته محرک اقتصادی به آدرس رمان coronavirus همه گیر که می تواند در نتیجه پرداخت به مالیات دهندگان فردی — کاربران رسانه های اجتماعی در حال گسترش یک ساخته توییت منسوب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نشان می دهد این کمک ها می تواند نکردن از منتقدان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز ارسال توییت در سوال.

“بله من دستور وزیر خزانه داری به ارسال چک به آمریکایی ها!” جعلی ارسال می خواند. “برای اولین بار ما را از طریق رسانه های اجتماعی خود را تاریخ از 4 سال گذشته و جستجو برای هر پست با #NotMyPresident در آن است. من نمی خواهد فکر می کنم از توهین شما با یک بررسی اگر من رئیس جمهور شما! #MAGA.”

یک جستجوی سریع در مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر نشان می دهد که هیچ اثری از آن صدای جیر جیر است که مورخ 17 مارس در 4:13 p. m. ما نیز نمی تواند آن را پیدا کنید در مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر بایگانی که جمع آوری رئیس جمهور توييتها — از جمله کسانی که حذف شده اند. آرشیو نشان می دهد نزدیک به 50 پست که روز به روز بر مغلوب ساختن پیشی جستن حساب اکثر که دوباره توییتهایی.

ساختگی جیر ممکن است در نظر گرفته شده به عنوان یک شوخی به معنای سوزن تهمت منتقدان اما اگر نظرات نشان می دهد که برای همه روشن که با آن مواجه می شوند.

یک پست از doctored تصویر به اشتراک گذاشته شده در Instagram با به خوبی به دنبال میزبان رادیو Charlamagne Tha خدا و دوست شد بیش از 61,000 کاربران است.

در میان نظرات در پست یک کاربر گفت: “این مرد را در سطح خرده پوچ است.” دیگری نوشت: “آیا این به این معنی من می تواند به توقف پرداخت مالیات چون او نه رئیس جمهور من.”

جعلی tweet به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از در Facebook ،

شایان ذکر است که پرداخت بخشی از یک بسته کمک آمریکایی ها و ایجاد ثبات در اقتصاد ایالات متحده است که هنوز هم در حال کار کردن با دولت و قانونگذاران; آن است که رئیس جمهور تصمیم یک جانبه. $1 تریلیون پیشنهاد پیش نویس توسط کاخ سفید خواستار 500 میلیارد دلار برای چنین پرداخت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در 19 مارس که پرداخت می تواند به مقدار 1000$در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک — معنی یک خانواده چهار می تواند دریافت $3,000 — و می تواند در هفته های آینده صادر, اگر این قانون لازم است عبور می کند.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“Mnuchin در تغذیه و تهمت تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده.” فاکس کسب و کار. یوتیوب. 19 Mar سال 2020 است.

مرحله 3 پیشنهاد.” وزارت خزانه داری. دیده 19 Mar سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (realDonaldTrump). توییتر. دیده 19 Mar سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر بایگانی. Trumptwitterarchive.com. دیده 19 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>