مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ویروس اورژانس; خانه عبور می کند بسته کمک

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری آزاد کردن پول و منابع برای مبارزه با شیوع و سپس انداخت حمایت خود را از پشت بسته کمک در کنگره است که در مسیر ارائه مستقیم کمک به آمریکایی ها است.

از باغ گل رز تهمت گفت: “من رسما اعلام ملی اضطراری” رها کردن تا آنجا که 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات اجرایی از جمله جدید مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو-از طریق مکان های که واشنگتن تلاش می کند برای به زانو در آوردن این ویروس جدید که گسترش roiling بازارهای سازندگان: موسسات و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

اما او با رد هر گونه مسئولیت برای تاخیر در ساخت و تست در دسترس به عنوان دولت او آمده است تحت انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی مسئولیت در همه” به صورت آهسته اجرای تست.

به عنوان خانه آماده برای رای دادن دیر جمعه, سخنران, Nancy Pelosi بوق و کرنا سخت جنگیدند بسته است که ارائه رایگان تست بیمار پرداخت برای کارگران, افزایش مزایای بیکاری و تقویت برنامه های غذایی.

“ما آنچه گفتیم انجام خواهیم داد: قرار دادن خانواده ها گفت:” پلوسی flanked توسط قانونگذاران دموکرات از جمله بسیاری از دانشجویان سال اول. خانه تصویب این لایحه پس از نیمه شب در دو حزبی رای 363-40. در حال حاضر آن را می رود به مجلس سنا.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از تصویب القا انرژی تازه در بسته اما تضمین این که با احتیاط جمهوری خواهان پیوستن به یک قوی رای دادن.

“من به طور کامل پشتیبانی از H. R. 6201: خانواده اولین CoronaVirus پاسخ عمل ناروا” نوشت.

“من را تشویق همه جمهوری خواهان و دموکرات ها به گرد هم می آیند و رای بله!” او افزود: “نگاه به جلو به امضای نهایی لایحه ASAP!”

له از اواخر روز فعالیت دربسته در محیط پر سر و صدا در هفته در واشنگتن به عنوان حرکت سریع ویروس چپ آمریکایی ها عادی به طور ناگهانی مرور خود قرنطينه مدرسه تعطیلی و تغییر روش زندگی است.

کاخ سفید تحت فشار زیادی برخورد با بحران در چند جبهه به عنوان آن تجاوز تا کنون نزدیک در رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به دست انداختن بهداشت عمومی مشاوره — و مشتاقانه دست دادن در طول بیش از یک ساعته بعد از ظهر رویداد — اما او اذعان کرد “به احتمال زیاد” تست خواهد شد به زودی پس از مواجهه با افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس. کاخ سفید پزشک نشان داد بعد خود را در تعامل بودند کم خطر و آزمایش لازم نیست.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسئولان نمی خواهند مردم گرفتن آزمون مگر اینکه علائم خاصی. “ما نمی خواهیم مردم بدون علائم برای رفتن و انجام آن آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “این کاملا غیر ضروری است.”

علاوه بر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تعدادی از دیگر اقدامات برای تقویت انرژی در بازارهای, کاهش بار مالی برای آمریکایی ها با وام های دانشجویی و حرفه ای پزشکی اضافی “انعطاف پذیری” در درمان بیماران در طول بحران بهداشت عمومی.

“از طریق یک اقدام جمعی و مشترک قربانی عزم ملی ما را به غلبه بر تهدید ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مرکزی به بسته کمک از کنگره می سازد که در مواقع اضطراری $8.3 میلیارد و اندازه گیری, تصویب, هفته گذشته, رایگان, تست پرداخت بیمار و خانواده را ترک مقررات.

ارائه بیمار پرداخت برای کارگران یک عنصر بسیار مهم فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع عفونت است. مقامات هشدار می دهند که این کشور سیستم بهداشت و درمان می تواند به سرعت تبدیل ضعف به شدت بیمار, بیماران, به عنوان به طور ناگهانی اتفاق افتاده در ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

قابلیت اطمینان حقوق را حفظ خواهد کرد جریان — برای مردم خود quarantining و یا مراقبت از دیگران — می تواند کمک به اطمینان آمریکایی ها آنها را نمی خواهد سقوط به مشکلات مالی. این قانون نیز ارائه می دهد سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند. کوچک و متوسط کارفرمایان خواهد پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی.

Pelosi مذاکره مقابله با خزانه, منشی, Steven Mnuchin در روز در حدود ساعت مذاکرات با عبور از شهر های تماس های تلفنی, حتی به عنوان تهمت بود در سخنرانی خود در کاخ سفید است.

امید برای عبور سریع متوقف شده به ایران کشیده و تهمت را رد کرد و آن را در طول به عنوان “انجام نمی دهد به اندازه کافی.” جمهوری خواهان بودند و تمایلی به آمدن در هیئت مدیره بدون پشتوانه با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد مذاکرات و اعطا شده اند.

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار کنفرانس پلوسی تحویل بیانیه خود او از بلندگو بالکن در کنگره درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به “قرار دادن خانواده ها برای اولین بار” با پشتوانه تلاش برای ارائه آمریکایی ها با امداد.

رای گیری در سنا است و در عین حال مجموعه ای با سناتور خارج از شهر برای تعطیلات آخر هفته. اما رهبر سنا میچ مک کانل لغو طرح تعطیلی در هفته و سناتور شد و برنامه ریزی برای بازگشت به دوشنبه. او گفت که او انتظار دارد که اکثر سناتورها می خواهند به “سریع عمل می کنند.”

هر دو Mnuchin و Pelosi, که گفت که او نمی صحبت می کنند به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مذاکرات وعده داده شده یک سوم coronavirus بسته دنبال خواهد شد به زودی با تهاجمی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد ایالات متحده است که اقتصاددانان از ترس در حال حاضر تضعیف به رکود است.

بازارهای مالی بسته در شکوفایی پس از یکی از بدترین nosedives از سال 1987 رکود.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته به بیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او احساس خشنودی که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آزمایش منفی برای این ویروس پس از جفت نشسته در کنار یکدیگر برای مدت زمان طولانی در آخر هفته گذشته در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه. یک دستیار ارشد به Bolsonaro آزمایش مثبت است.

کاخ سفید پزشک گفت: در یک یادداشت اواخر جمعه که تهمت بود نیز در معرض یک دوم مهمان در باشگاه شام “های جدول با رئیس جمهور” است که پس از آزمایش مثبت برای ویروس. هنوز هم با وجود حوادث, پزشک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تنها “کم خطر” تعاملات و تست “در حال حاضر نشان داده شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن daugher, Ivanka Trump, کار از خانه جمعه پس از دیدار با استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در حال حاضر در انزوا در یک بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت که او مورد بررسی قرار گرفت توسط کاخ سفید واحد پزشکی.

دادستان کل ویلیام Barr که همچنین در دیدار با استرالیا, رسمی, خانه ماندند جمعه هر چند او “احساس بزرگ و نبود نشان دادن هر گونه علائم” با توجه به خود را سخنگوی Kerri Kupec.

چند نمایندگان مجلس از جمله برخی به ناروا نیز در معرض افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و خود منزوی.

در میان آنها جمهوری خواه سنسور. لیندزی گراهام و ریک اسکات که در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه در آخر هفته. گراهام جمعه اعلام کرد که او نیز در دیدار با استرالیا رسمی است که در حال حاضر آزمایش مثبت است. و ایران از سوی دیگر ، تد کروز از تگزاس که قبلا جدا شده خود را پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه در یک محافظه کار کنفرانس در واشنگتن روز جمعه گفت او در دیدار با یک مقام رسمی است و در حال حاضر خود quarantining.

بیمارستان ها استقبال تهمت اضطراری اعلام که آنها و قانونگذاران در کنگره بوده است درخواست. این اجازه می دهد تا سلامت و خدمات انسانی گروه به طور موقت چشم پوشیدن از برخی قوانین فدرال است که می تواند آن را سخت تر برای بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت از بهداشت برای پاسخ به موارد اضطراری.

انجمن پزشکی آمریکا گفت: اورژانس اعلام کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی کافی منابع به درستی پاسخ به مداوم شیوع.

Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی سلامت گفت: تست های بیشتر در دسترس خواهد بود در طول هفته آینده, اما هشدار داد: “ما هنوز راه طولانی برای رفتن.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند آلن فرهم ریکاردو آلونسو-Zaldivar, Lauran Neergaard مارتین Crutsinger لوری tanya warren, مایکل بالسامو و کوین Freking در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de