مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری; جهان مراحل مبارزه با ویروس

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اورژانس جمعه به عنوان مرگ و میر مشخصی در سراسر اروپا و کشورهای سراسر جهان بسیج به سرعت گسترش یک بیماری است که در حال حاضر آلوده بیش از 137,000 مردم است.

در حالی که نمایی گسترش این ویروس در اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه و نقش برآب هر گونه امید برای مهار سریع, ده ها تن از کشورها تحمیل کرده اند به طور فزاینده ای سخت گیرانه اقدامات — بستن مرزها گسترش, تست بسته شدن مدرسه برای ده ها میلیون ها نفر از کودکان و سفارش دهها هزار نفر از کسب و کار به بستن درهای خود را — به سعی کنید برای رویارویی با این بیماری است.

“ما خواهد شکست این تهدید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “زمانی که آمریکا آزمایش شده است آمریکا به مناسبت افزایش می یابد.”

اورژانس فرمان باز خواهد شد تا 50 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که تلاش های جدید برای گسترش coronavirus تست و به وزیر بهداشت و خدمات انسانی در اورژانس قدرت به چشم پوشیدن از مقررات فدرال به پزشکان و بیمارستان ها “انعطاف پذیری” در درمان بیماران است.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید و کنگره هنوز به توافق بر سر یک جارو بسته کمک با بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر گفته او را باور نمی کند آمریکا در حال “دادن کافی است.” فرمانداران شش ایالت فلوریدا, آیووا, لوئیزیانا, New York, رود آیلند و واشنگتن به دنبال سرباز گارد ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد که دهها میلیون نفر از دانش آموزان در سه قاره مواجه هفته بدون کلاس نیروهای امنیتی رفت و در حالت آماده به کار برای محافظت در برابر اجتماعات بزرگ و میله, رستوران ها و دفاتر بسته شده است.

گسترش همه گیر نشان داد که قدرت و نفوذ خود را بدون حفاظت. در میان کسانی که تست مثبت بودند نخست وزیر کانادا را بالا aide در ایران میامی, شهردار, یک برزیلی رسمی که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استرالیا وزیر کابینه که ملاقات با دادستان کل ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka.

در فرانسه رئیس جمهور اعلام کرد که رهبران از بزرگترین دموکراسی های G-7 را نگه تصویری-کنفرانس سران دوشنبه برای بحث در مورد هماهنگی تحقیقات واکسن و درمان و همچنین به عنوان یک اقتصادی پاسخ.

هدایت جنگ لفاظی ها و تاکتیک در صورت میکروسکوپی دشمن رهبران به دادگاه تجدید نظر برای همبستگی برای مبارزه با یک تهدید است که به نظر می رسد به گسترش نمایی. آنها قول داد برای محافظت از نه فقط بیمار اما کسانی که به خطر انداختن معیشت خود و آموزش و پرورش برای خوب بیشتر. اما مرز جدید چک نیز در حال افزایش است و نشان می دهد که همبستگی بود و محدودیت های آن در مواجهه با یک حرکت سریع را انتخاب کنید.

با وعده حمایت مالی از کمیسیون اروپا فرانسه و آلمان سهام در اروپا چیتی برخی از ضرر و زیان خود را در حالی که در ایالات متحده, سهام رسید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و نزدیک به 2000 امتیاز بالاتر — بزرگترین آن نقطه به دست آورید تا کنون. این تجمع در پایان آشفته هفته سوخت افزایش ترس که خرید اینترنتی از coronavirus می تواند در یک رکود جهانی. سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت ایالات متحده برای مبارزه با تاثیر اقتصادی.

در همان زمان عفونت های جدید در ایتالیا افزایش یافت و با بیش از 2500 و ویروس های مربوط به مرگ و میر ساخته شده خود را در بزرگترین روز تنها پرش, افزایش 250. در فقط سه هفته پس از این کشور شناسایی اولین ویروس خوشه ایتالیا در حال حاضر در مجموع از 17,600 تایید موارد با 1,266 مرگ و میر. دولت دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه مستند, سفارش, کسب و کار برای بستن و محدود کردن جنبش است.

“اروپا در حال حاضر تبدیل به کانون همه گیر” گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “بیشتر موارد در حال حاضر گزارش شده هر روز از گزارش شده در چین در ارتفاع آن بیماری همه گیر.”

عفونت های جدید نیز به شدت افزایش یافت در اسپانیا و دولت قرار داده و 60,000 نفر در چهار شهر های اجباری مستند جمعه که تکرار ایتالیا. در مادرید است که در تلاش است با نزدیک به 2000 عفونت های بسیاری در خانه های سالمندان دولت ادغام بخش های مراقبت ويژه و با توجه به ارائه توسط هتل های زنجیره ای برای تبدیل اتاق به بیمار بخش.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد دو هفته وضعیت اضطراری آغاز شنبه و متعهد به “بسیج همه منابع” از جمله نظامی برای مهار این کشور افزایش شدید coronavirus موارد است.

فقط در 24 ساعت تعداد موارد تایید شده بودند خونتان ominously در برخی مکان: فرانسه دیدم اضافی 800 موارد برای رسیدن به بیش از 3,600 جمعه; انگلستان رفت و از 590 به 798 و ایالت نیویورک شروع به پریدن کرد 30 درصد ضربه 421. موارد صدر 1,700 در سراسر ایالات متحده

در چین که در آن عفونت های جدید را دم خاموش مقامات بسیج برای جلوگیری از یک بومرنگ اثر quarantining تازه واردان برای 14 روز.

در اروپا و ایالات متحده رهبران و کارشناسان پزشکی سعی در پیش بینی آینده و یا حداقل چند هفته آینده با بررسی ویروس ” سیر تا کنون به خصوص در چین و ایتالیا در فاصله از آسیا و اروپا است.

ایتالیایی شهر کدگنو که تا به حال اما تعطیل ساعت پس از ثبت ایتالیا برای اولین بار به صورت محلی گسترش عفونت کروناویروس نشان داد که تغییر عادات ایجاد تفاوت. عفونت های جدید را آهسته به شدت وجود دارد و در مقایسه با بقیه از ایتالیا که در آن اقدامات سخت گیرانه آمد دور بعد.

“بیش از یک آه امداد وجود دارد برخی از نگرانی بیش از این در معرض خطر است که همه از فداکاری بودند بیهوده” گفت: شهردار فرانچسکو Passerini که مانند بسیاری در این شهر می پوشد ،

هدف این است که به سرعت ویروس به جلوگیری از خسته کننده به بيمارستان با کسانی که بیمار با یک بیماری است که هیچ کس در جهان دارای مصونیت است. در سراسر جهان بیش از 5000 فوت کرده اند اما نیمی از کسانی که به این ویروس در حال حاضر به بهبود است. اکثر بیماران خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرد, اما علایم شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

مقامات اروپایی تحت فشار قرار دادند در برابر تهمت تیز محدودیت در سفر از اروپا است.

“به جای رسیدگی به مشکلات کشور خود به یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای او فکر می کند که او می تواند به مبارزه با آن مانند افرادی که تابعیت های مختلف از آمریکا گفت:” وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز.

جدید محدودیت های مسافرتی انجامید عملا با ساعت روز جمعه: سوئیس, سریلانکا, پرتغال, جمهوری چک — آغاز محرومیت ورود به اروپا در نظر گرفته شده در معرض خطر است. اوکراین اعلام کرد این امر توقف همه مسافر ترافیک هوایی لهستان گفت: هر کسی وارد این کشور خواهد شد قرار داده و تحت یک 14 روز قرنطینه در حالی که جمهوری چک و اسلواکی را متوقف کرده اند و تقریبا همه جنبش در داخل و خارج از کشور خود. اتحادیه اروپا خواست کشورهای عضو برای قرار دادن بهداشت و درمان روش های غربالگری در محل در مرزهای خود را.

کانادا و دانمارک پیوست ایالات متحده در ارائه مشاوره به شهروندان برای جلوگیری از سفرهای خارج از کشور و آمریکایی ها در اروپا, گیر افتاد, به طور فزاینده ای نادر دو سوی اقیانوس اطلس پرواز بازگشت به خانه.

گسترش این ویروس در اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه کشیده شده است در تضاد با پایانی شیوع بیماری در سخت ترین-آمار سازمان ملل در آسیا است. چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته هنوز حساب برای بیش از 60 درصد از جهانی عفونتهای اما روز جمعه گزارش داد فقط هشت مورد جدید و هفت مرگ و میر.

رئیس جمهور چین گفت: U. N. رهبر قوم خود بود به حالت عادی بازگشت و در حال حاضر می خواهد به انجام تحقیقات مشترک در مواد مخدر و واکسن و ارائه “را به عنوان مقدار به عنوان کمک آن می توانید” به کشورهای نیازمند است. چینی پزشکی خدمه وارد ایتالیا و مازاد عرضه شد را به ایران فرستاد.

در کره جنوبی که تا به حال حدود 8,000 موارد به طور کلی سهشنبه مشخص شده در روز اول بهبود بیشتر عفونت های جدید از کشور اول بیمار تایید شد Jan. 20.

در ایران که بیش از 10 ، 000 موارد و 400 مرگ و میر, وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله پس از لغو تحریم ها بیش از این کشور برنامه هسته ای خود. او گفت که آنها ساخته شده آن را دشوار برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی.

State-run TV گزارش داد یک تست مثبت و قرنطینه برای علی اکبر ولایتی, اعتماد, مشاور رهبر ایران آیت الله خامنه ای 80 ساله رهبر جمهوری اسلامی ، ایران, معاون ارشد رییس جمهور و وزرای کابینه و اعضای مجلس پاسداران اعضا و مقامات وزارت بهداشت نیز آلوده.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بود منزوی خود را بعد از تست مثبت است. استرالیا صفحه اصلی وزیر امور بیمارستان بستری شد در انزوا پس از تست مثبت است. او به خانه بازگشت و روز یکشنبه از واشنگتن که در آن او در دیدار با آمریکا دادستان کل ویلیام بر تهمت و بهداشت ، لیندزی گراهام که خود قرنطینه نیز پس از تماس داشتن با یک برزیلی رسمی که تست مثبت است.

فشرده توسط خبرنگاران مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین با ملاقات با برزیل که رسمی در Mar-a-لاگو گفت: او را “به احتمال زیاد” آزمایش ویروس جدید “نسبتا به زودی” معکوس زودتر کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد که او نمی خواهد به آزمایش می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف علامت تجاری خود را سیاسی تظاهرات زیر رهبری دموکراتیک رقبای جو بایدن و برنی ساندرز.

___

سالیوان گزارش از مینیاپولیس و Hinnant گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; ماری یاماگوچی در ژاپن; میله McGuirk در کانبرا استرالیا; منیر احمد در اسلام آباد پاکستان Jan اولسن در کپنهاگ دانمارک; David افزایش در برلین; و اندرو تیلور, لیزا Mascaro جیل Colvin و Zeke میلر در واشنگتن کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im