نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار تماس با رهبران مذهبی در روز جمعه که شامل بحث و گفتگو در مورد مرحله به مرحله-در بازگشت به گسترده تر در شخص عبادت پس از هفته ها از خدمات مذهبی تا حد زیادی تغییر آنلاین در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس با ایمان رهبران آمد یک روز پس از کاخ سفید شامل خانه عبادت در میان “سالن بزرگ” است که می تواند قادر به بازگشایی در حالی که رعایت “سخت فیزیکی فاصله پروتکل” در مرحله اول از سه بخش برنامه ریزی برای بازگشایی یک اقتصاد آمریکا که منجمد شده است با تلفات بسیار مسری ویروس.

شرکت کنندگان در تماس رئیس جمهور با رهبران مذهبی توصیف آن به عنوان یک بحث در مورد چگونه است که روند کار می تواند بدون هیچ گونه نتیجه رسیده و تأکید تعهد خود را به خصوصی سلامت وفادار. در واقع تهمت و گفت: فرمانداران خواهد بود قدرت را به رهبری خود آمریکا قدم های اقتصادی بازگشایی.

جک گراهام کشیش تگزاس مبتنی بر Prestonwood کلیسای باپتیست گفت: تماس شامل گفتگو در مورد “چگونه ما در مورد آوردن مردم با هم” و اضافه کرد که کسانی که درگیر توافق کردند که “ما در حال رفتن به انجام این کار با دقت و به تدریج و قرار نیست مردم در خطر است.”

Samuel Rodriguez, رئيس جمهور از ملی اسپانیایی مسیحی شورای رهبری گفت: نهادهای مذهبی “می خواهم به عنوان یک نعمت است و نه یک بار” با بازگشت به شیوه های است که می تواند “باعث بیش از آسیب خوب” صورت گرفته تا خیلی زود است.

رودریگز افزود که او امیدوار است برای دیدن روحانیون و دیگر رهبران مذهبی در سراسر کشور شناسایی شده به عنوان ضروری کارگران و همچنین به عنوان یک روشن سرگیری, عمومی مذهبی خدمات است که می تواند انجام شود با افراد باقی مانده در ماشین خود را. که مرتب سازی بر اساس گام خواهد “کمک به ما انتقال به نرمال,” او گفت:.

Cissie گراهام لینچ از Billy Graham Evangelistic Association و samaritan’s Purse گفت کلیساها خواهد بود متعهد به نگه داشتن جماعت خود را امن و با تاکید بر اهمیت درمان معنوی درد ناشی از گسترده اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با ویروس.

“مردم تنها مردم از ترس” لینچ گفت.

کسانی که شرکت کردند در این تماس که همچنین شامل رهبران یهودی توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نزدیک درگیر در بحث.

“ما ممکن است اما ما در حال قرار دادن ایمنی اولین” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

ایمان رهبران گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تنها نشانه آن است که رهبران مذهبی شروع به کشف چگونه به رزومه فرد در خدمات عبادت. مسیحی اجرایی شرکت جستجو Vanderbloemen راه اندازی کرده است ReopeningChurch.com و ReopeningSchool.com وب سایت برای شروع یک گفتگو در این فرآیند.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

___

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im