مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای سابق امنیت ملی, مشاور فلین ‘تبرئه’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است یک موج تازه ای از انتقادات علیه ایالات متحده در اجرای قانون به عنوان عوامل وکلای سابق امنیت ملی, مشاور, مایکل فلین افشا داخلی اف بی آی اسناد در تلاش خود را به فلین محکومیت کیفری لغو شد.

فلین در میان اولین افرادی جاروب در آمریکا بررسی امکان تبانی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات انتخاباتی در سال 2016.

او از کار اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017, داشتن, خدمت به عنوان امنیت ملی و مشاور تنها 24 روز پس از آن پدید آمده است که او می خواهم به دروغ معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه به ایالات متحده است.

در دسامبر 2017, فلین مجرم به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه.

اما تهمت می گوید: اف بی آی اسناد افشا شده توسط فلین وکلا را به رهبری او را به این باور است که فلین باید پاک در دادگاه.

اگر که اتفاق می افتد نیست تهمت پیشنهاد او می تواند با استفاده از قدرت ریاست جمهوری برای عفو فلین.

“به نظر می رسد به من مانند مایکل فلین خواهد بود تبرئه بر اساس همه چیز را من می بینم” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران گفت: واشنگتن در مارس 30. “من نه قاضی اما من یک نوع متفاوت از قدرت است. اما من نمی دانم که کسی را مجبور به استفاده از آن قدرت است. من فکر می کنم او را تبرئه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی گفت: با توجه به عفو ریاست جمهوری برای فلین.

در مارس 29-30 تهمت را بازتوییت کرد یک سری از حمایت اظهارات در مورد فلین و محکوم اف بی آی تحقیقات خود را مشاور سابق.

“چه اتفاقی افتاد به ژنرال مایکل فلین یک قهرمان جنگ هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد به یک شهروند ایالات متحده دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

پنس گفت: در 30 آوریل که او در حال حاضر “تمایل به این باور” که این اظهارات نادرست فلین ساخته شده بود به او “غیر عمدی است.”

فلین وکلا در 30 آوریل متهم اف بی آی و وزارت دادگستری ایالات متحده از سوء رفتار در طول تحقیقات خود را.

وکلا اشاره کرد به تازگی unsealed اسناد و مدارک است که آنها ادعا می کنند نشان می دهد که اف بی آی تلاش برای “عمدا قاب” فلین در طول تحقیقات خود از روسیه را به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

با گزارش نیویورک تایمز, Bloomberg Business, اخبار سیاسی, AP و سلامت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>