مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی کرده است گمراه کننده حمله آگهی غلطی که جو بایدن این اظهارات را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت های مسافرتی و برگ این تصور نادرست است که سفیر سابق ایالات متحده به چین Gary Locke چینی-آمریکایی است که یک مقام چینی.

آگهی گوید که بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مخالف بود به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در چین — بایدن مبارزات انتخاباتی می گوید که او برای آنها بود — و به طور کلی تلاش برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان بیش از حد نرم در رژیم چین.

جالب اینجاست که برخی از بایدن این اظهارات مثبت در مورد چینی اکو اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نزدیکی پایان آگهی آنلاین است که عرضه در یوتیوب در مارس 9 و مشاهده شده است بیش از 170,000 بار در روز زیر به نظر می رسد به منظور بالا بردن سوال در مورد بایدن شناختی قدرت.

پس از به تصویر می کشد بایدن به عنوان مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن چین, سیاست, به نقل از او عنوان کرد و گفت او را رد کرد “هیستریک بیگانه ستیزی” و “fearmongering,” تبلیغ محور با عبارت “تا زمانی که او را فراموش کرده او.” سپس آن را به یک کلیپ از بایدن گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن “من قدردانی کرد و او را در برخورد با چین” به دنبال یک تصویر از بایدن با یک پوزخند مسخره. سپس آن را به یک کلیپ از بایدن گفت: “من قصد ندارم آجیل.”

تصویر بایدن با لاک می آید حدود 40 ثانیه به یک دقیقه تبلیغ است و در این میان یک مونتاژ عکس بایدن با رهبران چینی. دموکرات ها شد و سریع به محکوم تصویر ارائه شده است که هیچ زمینه ترک این تصور که لاک که متولد ایالت واشنگتن و همچنین در خدمت به عنوان فرماندار واشنگتن و به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و وزیر بازرگانی شد یک مقام چینی.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ که تایوانی-آمریکایی توصیف کرد این آگهی در یک صدای جیر جیر به عنوان “بدتر” و اضافه میکند: “Gary Locke است که آمریکا به عنوان روز طولانی است.” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس به نام برای تبلیغ به “کشیده بلافاصله.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh دفاع از این آگهی به tweeting در پاسخ به تصویر بایدن و لاک از آگهی “شات با پرچم ها به طور خاص مکان بایدن در پکن در سال 2013. آن را برای یک دلیل. که هانتر بایدن سفر. خط حافظه برای ol’ جو.”

آگهی جدید شامل یک عکس از جو و پسرش هانتر بایدن با صدا از یک گزارش خبری گفت: “بایدن را امضا یک میلیارد دلار قرارداد با یک شرکت تابعه از بانک مرکزی چین است.” که تا حد زیادی دقیق است.

همانطور که ما در گزارش هانتر بایدن درگیر شد با عبور از مرز صندوق سهام خصوصی مربوط به برخی از دولتی به شرکت های مالی در چین است که تا به حال امیدوار به افزایش 1.5 میلیارد دلار در سال 2014 برای سرمایه گذاری است. این معلوم نیست که این هدف رسیده بود اما این شرکت سایت گفت: از سال 2019 آن را اداره دارایی ارزش معادل بیش از $2.1 میلیارد دلار ایالات متحده است.

در پیشنهاد بایدن مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در چین تبلیغ یک کلیپ از بایدن گفت: “ممنوعیت مسافرت نمی خواهد آن را متوقف کند.” اما این که چه غلطی بایدن گفت: — و او حتی صحبت کردن در مورد چین است.

در مارس 12 سخنرانی در رمان coronavirus همه گیر بایدن گفت: “و آن را نمی خواهد متوقف کردن ممنوعیت تمام سفر از اروپا و یا هر بخش دیگری از جهان ممکن است آن را به عنوان ما را دیده ام آن را نمی خواهد آن را متوقف کند. و محدودیت های مسافرتی بر اساس تبعیض و سیاست به جای یک خطر معکوس خواهد شد.”

بنابراین بایدن به صحبت کردن در مورد سفر از محدودیت های اعمال شده در اروپا و نه چین و او ثبت نام پتو مخالفت با تمام محدودیت های مسافرتی فقط کسانی که “بر اساس تبعیض و سیاست به جای یک خطر است.”

آگهی نیز اشاره دو بار به یمن حمله تهمت برای “بیگانه ستیزی هیستریک” برای نشان دادن مخالفت خود را با چین محدودیت. این یک موضوع اختلاف است.

به ما گزارش شده در Jan. 31 روز سفر محدودیت بودند اعلام کرد بایدن رقابت انتخاباتی در آیوا گفت که این بیماری همه گیر آشکار آمریکایی ها “نیاز به یک رئیس جمهور که آنها می توانند اعتماد به آنچه او در مورد آن می گوید که او در حال رفتن به از عمل در مورد آن.” او افزود: “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی – بیگانه ستیزی هیستریک و fearmongering به رهبری راه به جای علم است.”

بایدن اشاره نمی مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در اتباع خارجی که اخیرا به چین سفر کرده در سخنرانی خود پس از آن مشخص نیست و آنچه که او به معنای زمانی که او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن “بیگانه ستیزی هیستریک.” این بایدن کمپین گفت: ما نامزد نمی شد با اشاره به سفر قوانین بلکه به آنچه آن را به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “رکورد طولانی از قربانی دیگران در زمانی که این ویروس در حال ظهور از چین است.”

در آوریل 3, بایدن, کمپین گفت: آن نامزد حمایت محدودیت های مسافرتی.

“جو بایدن پشتیبانی از ممنوعیت سفر که هدایت هستند کارشناسان پزشکی حمایت مقامات بهداشت عمومی و حمایت کامل استراتژی” کیت Bedingfeld بایدن معاون مدیر کمپین گفت: “سی ان ان. “علم در حمایت از این ممنوعیت بنابراین او بیش از حد بود.”

آگهی ویژگی های تعدادی از اظهارات بایدن بسته بندی چین در آغوش گرم: “چین در حال رفتن به خوردن ناهار ؟ بیا مرد. آنها خوب مردمی, مردمی.” بایدن همچنین نشان داده و گفت: “این است که ما منافع خود که چین همچنان به رونق.” و “چه زیبا تاریخ ما نوشته با هم.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن که در کشتی سوار در یک جنگ تجاری با چین نیز گفت: بسیاری از آشتی جویانه چیز در مورد چینی و چگونه آمریکا و چین می تواند کمک به هر یک از دیگر موفقیت است.

برای مثال در ژانویه. 22 او در توئیتر خود نوشت “یکی از بسیاری از چیزهایی که در مورد ما فقط امضا غول معامله تجارت با چین است که آن را به هر دو ایالات متحده آمریکا و چین به هم نزدیک در بسیاری از راه های دیگر. فوق العاده کار با رئیس جمهور یازدهم, مردی که واقعا عاشق کشور خود.”

در دیدار با چین معاون نخست وزیر در Oct. 11, 2019, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاز اول تجارت توافق با چین “در حال حاضر ما باید یک معامله است که من فکر می کنم در نهایت در حال رفتن به فقط فوق العاده برای چین و فوق العاده برای ایالات متحده است.”

و در مارس 7, رئیس جمهور گفت: در یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید با “من مانند چین است. من دوست دارم — مردم فوق العاده ای هستند مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im