نیویورک (AP) — یک نیروی هوایی است که عمدتا مبتنی است. جمع آوری اعانه در حال لغو شد. و نزدیکترین چیز به یک کمپین تجمع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شبانه coronavirus جلسه.

رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی شده است به طور کامل طرح میتوانست توسط coronavirus. اما برگ برنده این تیم زنده کرده است یک طرح را به سرعت تعریف, جو بایدن, نقاشی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری به عنوان نامزد واشنگتن lifer تمرکز روی لینک کلیک کنید برای چین و حیله گر است که او را به این کار است.

هر چند این کشور تثبیت شده در کاخ سفید, پاسخ به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اولویت حملات در بایدن به جای فروش این رئیس جمهور دست زدن به بحران است. نگران کاهش حمایت در چندین میدان نبرد متحده کمپین است که با استفاده از آن مالی جنگ قفسه سینه سعی کنید به درایو کردن بایدن ایستاده با چکش خود را در روابط پکن و به زودی احیای اتهاماتی که معاون رئیس جمهور سابق و پسرش در حال فاسد است.

“این است که یک همه پرسی در مورد نحوه جمهور دستگیره گیر” گفت: Stephen Bannon تهمت سابق رئیس استراتژیست. “این روشن است که جو بایدن است که به بدترین شکل ممکن برای این زمان.”

راهکار نوشته شده بود ماه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را صرف اولین ماه از سال 2020 استقرار گسترده خود در رسانه های اجتماعی توسعه و برخی از بیش از $170 میلیون در اختیار خود را برای کوبیدن خود را دموکراتیک حریف. شوک و ترس طرح خواهد بود شبیه به یک رئیس جمهور باراک اوباما و تیم اجرا در بهار سال 2012 هنگامی که آن را به تصویر کشیده میت رامنی به عنوان یک heartless, شرکت, مهاجم برچسب جمهوریخواه رقیب هرگز تکان داد.

این کمپین در ابتدا به دنبال تعریف بایدن به عنوان یک فاسد کمربندی خودی پس از گذراندن 40 سال در واشنگتن است. اما زمانی که COVID-19 رسیده امریکا در سواحل پس از ravaging چین, کمپین مشاوران تصمیم به اولویت بندی سوزان بایدن برای روابط و نظرات گذشته در مورد آن کشور با توجه به چهار نفر نزدیک به کمپین که مجاز به عموم بحث خصوصی مشورت و صحبت خواست نامش فاش نشود.

این یک مخاطره آمیز استراتژی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود مواجه شده است و سوالات در مورد رویکرد خود را به پکن. اما این یکی است که این کمپین امیدوار خواهد کراوات بایدن با دقت بیشتری به این بیماری همه گیر در حالی که همچنین تقویت گذشته خود را پشتیبانی از معاملات تجاری که منفور در عصری میانه خواهد شد که مهم battlegrounds در انتخابات عمومی ،

یک داغدار آگهی زد در تلویزیون و در Facebook. امریکا اولین اقدام اصلی super PAC پشت مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش صرف 10 میلیون دلار در تبلیغات در نوسان متحده کنار پیر کلیپ بایدن صحبت مطلوب در مورد چین با اتهامات که پکن “سرقت آمریکایی تولید و احتکار ما ذخایر اضطراری.” و پیام تکثير شد در فاکس نیوز و سایر رسانه های محافظه کار.

“مردم آمریکا قابل درک است که ما در اطلاعات و جنگ اقتصادی با چین گفت:” Bannon که میزبان یک برنامه رادیویی پخش در شبکه های محافظه کار. “بایدن بود توانمند و مورد اعتماد رئیس جمهور اوباما ‘محوری به آسیا’ برای رسیدگی به چین است. او شکست خورده است. تشدید مشکل با چین تحت جو بایدن را تماشا کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ رئيس جمهور در ژانویه تصمیم به محدود کردن سفر از چین و پس از دوره سکوت برای ترس از ناراحت کننده رئیس جمهور چین اخیر خود به انتقاد از پکن عدم شفافیت در مورد شیوع.

“از سوی دیگر جو بایدن یک مشکل بزرگ با چین است. ما داده های داخلی نشان می دهد که جو بایدن نرمی در چین است که عمده آسیب پذیری در میان بسیاری از” گفت: تیم Murtagh این تهمت کمپین ارشد مدیر ارتباطات.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار از جمله مشاور ارشد کلیان کانوی استدلال کرده اند در برابر حمله به چین در حمایت از برجسته رئیس جمهور رهبری بازیابی. و تهمت خود را ارائه شد تبلیغات ساخت که حمله که میله میله به اجرا در رسانه های عمده خرید اما برگزار کردن دادن مجوز.

این بایدن کمپین اتحاد در پاسخ با اشاره به تناقضات با رئیس جمهور را از دست داده و چین و همه گیر به عنوان یک کل است که به کشته شدن بیش از 45,000 آمریکایی و فرستاده اقتصاد برخورد به سمت رکود است.

“باهوش مستعار و خسته خطوط حمله او شده است workshopping سال گذشته را پاک قدر خود را شکست و در طول این بحران گفت:” TJ Ducklo یک بایدن سخنگوی کمپین.

چین نه تنها در مقابل از آن تهمت کمپین اتحاد وضع ضرب و جرح.

توییتر حساب های اجرا شده توسط این کمپین و متحدان آن را بارها و بارها نشان داده شده کلیپ از 77 سال بایدن مخلوط کردن نام و تاریخ مصاحبه را در تلاش برای نشان می دهد او برای این کار یک مفهوم تحت فشار قرار دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را با “خواب آلودگی جو” moniker.

برخی از جمهوری خواهان مشتاق به بازیافت برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 راهکار زمانی که او به تصویر کشیده هیلاری کلینتون به عنوان یک واشنگتن خودی به دنبال غنی سازی خودش را با ساخت مشابه اتهامات علیه بایدن و پسرش, شکارچی, برای این مرد جوان کار در اوکراین و چین است.

هانتر بایدن نشده است متهم با هر تخلف است. حتی اگر تهمت بود استیضاح برای فشار بر اوکراین به بررسی کسانی که خیلی ادعای هواداران خود مصمم هستند.

“برگ برنده های کمپین است که دست بالا را در این بخش از چرخه تعریف بایدن و اگر آنها در حال انجام است که در حال حاضر آنها در حال هدر رفتن زمان بحرانی” گفت: سام Nunberg سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور. “بایدن می خواهد به تصویر بکشد تا خود را به عنوان وفادار بنده از چندین سال کار می کرد که به نمایندگی از مردم آمریکا است. هانتر بایدن را احتکار کردن پدر خود را نشان می دهد cronyism و بازی منصفانه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عمیقا نگران از دست دادن حمایت در چندین کلید متحده به خصوص فلوریدا ویسکانسین و میشیگان. اما مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی تصویب امتیاز باقی مانده است سازگار در سراسر کشور در طول ریاست جمهوری خود و نام تجاری منحصر به فرد از سیاست ریشه در فرهنگی نارضایتی می تواند یک بار دیگر غلبه بر موانع است که نزول دیگر رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد به خصوص اگر این بیماری همه گیر دیگر کم یا اقتصاد پرتاب ریباند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام آنچه که او همیشه می کند: منحرف و منحرف” گفت: Karine Jean-Pierre سابق اوباما معاون مدیر کمپین. “مشکل این است که آن کار نمی کند زمانی که تقریبا همه می دانند کسی که تحت تاثیر این بحران است. کسی که بیمار کسی است که در گذشت کسی که از دست داده است. چیدن یک حمله در روز و به امید یک از آنها را چوب در برابر بایدن تغییر نمی دهد که معادله.”

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemire

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de