مجلس نانسی پلوسی گفت: در مارس 14, مصاحبه که چک حفاظت از برنامه “بسیار مهم” و با دور دوم کمک های مالی او می خواست به “باز این برای بسیاری از مردم” به طور خاص “underbanked.” اما در این زمینه از دست رفته است از یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصویری.

این ویدئو ارسال شده در توییتر توسط براد Parscale مبارزات انتخاباتی مدیر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش برگ این تصور نادرست است که پلوسی مخالف تجدید کمک های مالی برای وام کسب و کار کوچک برنامه — a $349 میلیارد coronavirus امداد ابتکار زد که خارج از بودجه در آوریل 16.

این ویدئو با استفاده از انتخاب به نقل از پلوسی که به نظر می رسد نشان می دهد او را اخراج 250 میلیارد دلار بودجه اضافی پیشنهاد شده توسط خواهان. اما این تمام داستان نیست.

در مبارزات انتخاباتی ویدئو پلوسی می گوید: “آنها خواسته برای یک چهارم از یک تریلیون دلار در 48 ساعت. من گفتم: خب من اینطور فکر نمی کنم.” در مارس 14 مصاحبه, MSNBC, اما, پلوسی, مقدمه است که سخن گفتن با درخواست “خوب چه اتفاقی می افتد به ما underbanked مردمی؟” بعدی جمله پس از نقل قول در این ویدئو: “بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم این برای بسیاری از مردم است.”

سپس بر روی صفحه نمایش عبارت “آمریکایی ها در حال از دست دادن شغل خود” و Pelosi شنیده است و گفت: “آنها اعتراض و من تبریک می گویم حزب دموکرات.” در این مصاحبه آن نظرات نیست ساخته شده در پی. به جای پلوسی گفت: “من تبریک حزب دموکرات آنها رفت و به طبقه زمانی که میچ مک کانل رفت برای 250 و آنها گفت: آنها مخالف است.” پلوسی و سپس گفت: “و سپس گفتند: ما پیشنهاد دیگری که باز می شود درب به underbanked.”

در این مصاحبه پلوسی خواسته شد میزبان Chris Hayes مورد جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت میل به تصویب تمیز 250 میلیارد دلار لایحه که فقط ارائه بودجه اضافی برای چک حفاظت از برنامه.

در اینجا پلوسی سخنان در متن:

هیز, MSNBC, مصاحبه, آوریل 14: چرا شما نمی خواهید کار را انجام داد ؟ چه — چیزی که اولویت های خود را برای این قطعه بعدی از قانون ؟

پلوسی: خوب, اجازه دهید به من می گویند که مراقبت یک — ما در حال آماده شدن برای مراقبت در, دو, اما مراقبت یک لایحه است که تا به حال بسیاری از ویژگی های خوب. ما موفق شد با هم کار مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در تغییر آن از شرکت های بزرگ بریزد پایین لایحه به یک کارگر اولین بکشد تا بیل. بخشی از این چک حفاظت از برنامه که بسیار مهم است.

اما من نمی خواهد اجازه می دهد هر چیزی را به تداوم اختلاف و دسترسی به سرمایه وجود دارد که در کشور ما. و بنابراین آنچه به آنها گفت: اول بیا اول خدمت, ‘آه ما فقط خدمت به مشتریان است که ما می دانیم در بانک.’ خوب چه اتفاقی می افتد به ما underbanked مردمی ؟ بنابراین هفته گذشته هنگامی که آنها خواسته برای یک چهارم از یک تریلیون دلار در 48 ساعت. من گفتم: خب من اینطور فکر نمی کنم. بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم این برای بسیاری از مردم است.

بنابراین چاک شومر و من و این همه اتفاق افتاده در مجلس سنا و به طرف من تبریک حزب دموکرات آنها رفت و به طبقه زمانی که میچ مک کانل رفت برای 250 و آنها گفتند که اعتراض. و سپس گفتند: ما پیشنهاد دیگری که باز می شود درب به underbanked. وجود 60 میلیارد دلار و 10% از آنچه را که آنها برای درخواست مورد استفاده قرار گیرد برای جامعه توسعه موسسات مالی [که] می دانم محله دانستن زبان, فرهنگ و, می دانم که مردم می دانیم که کسب و کار آنها را قادر به شرکت در چک حفاظت از برنامه.

در علاوه بر این به که ما هنوز به آنها نیمی از پول $125 میلیارد اما ما با استفاده از برخی دیگر برای این طرح و همچنین برای کمک مالی و دیگر برنامه های وام بهره مند است که همه. بنابراین پس از آن ما نیز گفت: در حالی که ما در آن هستیم چیزی که ما به شدت نیاز است برای حمایت از دولت های ایالتی و محلی و همچنین برای بیمارستان است. این ضروری است. و آنها فقط گفت: نه. آنها تنها قرار بود برای 250. گفت: ما اجازه دهید تا مذاکره کنند. بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم به برخی از نتیجه گیری است که به نفع همه نیازهای underbanked بيمارستان دولتی و دولت های محلی که در حال حمل بار عظیم.

و همچنین این بیمارستان هنوز صحبت کردن در مورد تست با ضروری برای ما به داده های نژادی داده است که در آن وجود دارد به طوری که ما می بینیم که چگونه این مؤثر است هر کس در جامعه ما است. بنابراین ما نمی خواهید به اجازه این همه پول که صرف به دلیل coronavirus بحران است که دلخراش تعدادی از افرادی که فوت کرده اند و یا دیگران را از دست عزیزان خود و بقیه. اما ما نمی تواند اجازه دهد پول که قرار بود به مبارزه با آن به تداوم اختلاف و دسترسی به سرمایه و دسترسی به مراقبت.

اصلی $349 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک برنامه بخشی از 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27 و شامل اقدامات دیگر مانند افزایش بیکاری مزایای مالیاتی قابل استرداد اعتبارات و کمک های مالی به کشورهای. این حزبی دفتر بودجه کنگره توضیح داد که چک حفاظت از وام برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار خود را حفظ اشتغال برای هشت هفته.

“مقدار اصلی کامل و هر گونه تعلق بهره PPP وام ممکن است بخشیده شود اگر چه که بخشش را کاهش خواهد شد اگر وام گیرنده یا کاهش تعداد کارکنان خود حقوق و دستمزد و یا کاهش کارکنان جبران. مقدار که ببخشند پرداخت می شود باید به وام دهندگان در عرض دو سال در نرخ بهره 1 درصد” CBO گفت: در تجزیه و تحلیل خود را از این قانون.

برنامه وام ثابت آنقدر محبوب است که آن را زد از بودجه. “کسب و کار کوچک” تعریف شده است به عنوان یکی از با کمتر از 500 کارمند و رستوران ها با کمتر از 500 نفر از کارگران در محل ملاقات که تعریف. برخی از داد و ستد عمومی شرکت امن میلیون ها نفر در کسانی که وام های که منجر به نقد آن نبود که به نفع خیلی از کسب و کارهای کوچک که نیاز به پول.

Shake Shack که در استخدام 8,000 در 189 رستوران ها به پایان رسید تا بازگشت 10 میلیون دلار آن را دریافت کرده بود “به طوری که آن دسته از رستوران ها که به آن نیاز دارید می توانید آن را در حال حاضر” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: در بیانیه ای توضیح داد که شرکت “قادر به دسترسی به سرمایه اضافی ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما ثبات دراز مدت از طریق حقوق صاحبان سهام و معامله در بازار.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان باید با اختلاف بیش از نیاز شامل اقدامات اضافی — کمک های مالی بیشتر برای دولت ها و بیمارستان ها به دنبال دموکرات — در قانون جدید که اضافه کردن بودجه برای چک حفاظت از برنامه. در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در 16 آوریل پلوسی تصریح کرد آنچه او گفته بود که در مارس 14, MSNBC ،

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این افراد دسترسی – همه در کسب و کار کوچک در عرصه دسترسی به اعتباری,” او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “ما نمی خواهیم میلیاردها دلار صرف مراقبت 1 عمل می کنند که ما به طور کامل پشتیبانی می کند اما ما نمی خواهیم آن را به تداوم اختلاف از دسترسی به اعتبار برای برخی از کسب و کار ما.”

به علاوه او صحبت از “نیاز ما به کمک های مالی بیشتر برای بیمارستان ها و بهداشت – دولت و دولت های محلی که آیا صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران و پلیس و آتش نشانی و اورژانس تحویل مواد غذایی – همه از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: ما این ویدئو را پیشنهاد نمی کند که پلوسی به حال مخالف برنامه کلی اما او پشتیبانی تاخیر بودجه به منظور مذاکره یک حرکت جمهوریخواهان به وضوح مخالفت. این کمپین با اشاره به دیدگاه توسط کارن G. میلز رئیس اداره کسب و کار کوچک از سال 2009 تا 2013 در دولت اوباما که گفت در مارس 16 مصاحبه با رول تماس بگیرید, “کنگره به عمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“پیچیدگی نیست دوستان ما در اینجا” رول تماس به نقل کارخانه های تولید عنوان کرد و گفت. “چیزهایی که باید به سرعت اجرا شده نمی تواند بسیاری از زنگ ها و سوت یا دیگری وجود خواهد داشت بیش از حد بسیاری از پیامدهای ناخواسته — که یکی از آنها به تاخیر بیاندازد. و ما لازم نیست که زمان را به تاخیر بیاندازد.”

ژاک پارکینسون سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به ما گفت: “این غیر قابل انکار است که نانسی پلوسی بود افتخار دموکرات مسدود کردن کمک های مالی بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه زمانی که آمریکا کسب و کارهای کوچک و کارگران به شدت نیاز به یک راه نجات است. در حالی که برگ برنده دولت با موفقیت پردازش معادل 14 سال’ ارزش چک وام فقط در 14 روز پلوسی مخالفت منجر به خوب و مناسب و معقول آمریکایی ها گرفتن آویزان از خشک شود.”

این ماده از نظر این که آیا دموکرات ها باید تحت فشار قرار دادند به مذاکره و نه به یک توافق 250 میلیارد دلار بودجه را افزایش دهد. اما تصویری را ندارد روشن است که پلوسی پشتیبانی چک حفاظت از برنامه به طور کلی. در واقع او گفت: در MSNBC مصاحبه که دموکرات “به طور کامل حمایت” آن است.

کمپین تصویری در کنار هم کلیپ از پلوسی در “The Late Late Show with James Corden” نشان کردن ذخایر آب نبات و بستنی با کلیپ مورد آمریکایی بودن از کار و مشکل تهیه مواد غذایی است.

در یک نقطه پلوسی نشان داده شده است خنده و خوردن بستنی بعد از اخبار تلویزیون لنگر می گوید: “وجود 22 میلیون نفر از کار.” رئیس جمهور و دیگران را مورد انتقاد پلوسی برای اپتیک از بستنی بخش در یک زمان از مشکلات اقتصادی برای بسیاری از آمریکایی ها. ما ترک آن را برای خوانندگان به فرم نظرات خود را در آن. اما این ویرایش از این ویدئو باعث می شود پلوسی به نظر می رسد بی تفاوت نسبت به کسانی که از کار خلاف خود را برای حمایت از قانون برای کمک به کسانی که همان مردم است.

در آوریل 21, نمایندگان مجلس و کاخ سفید توافق رسیده است برای $484 میلیارد دلار در بودجه از جمله $310 میلیارد برای چک حفاظت از برنامه با 60 میلیارد دلار است که به طور خاص برای جامعه مبتنی بر وام دهندگان و کوچک و متوسط ، اظهارات پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: این قانون شامل 50 میلیارد دلار بیشتر برای SBA اضطراری فاجعه اعطای وام و همچنین بودجه برای بیمارستان ها و coronavirus تست.

مجلس سنا با تصویب این لایحه و رئیس جمهور گفت در توییتر که او آن را امضا کنید.

یک روز پیش در حالی که مذاکرات هنوز در حال انجام تهمت تبلیغ این واقعیت است که هر دو حزب مصالحه شامل بیش از 250 میلیارد دلار است که جمهوری خواهان در اصل به دنبال.

“ما در حال گرفتن چک های طرح. آن را — در حال حاضر $350 میلیارد تصویب شد اساسا به اتفاق آرا. و ما باید یکی دیگر از 250 که من فکر می کنم شما در حال رفتن به پیدا کردن در حال رفتن به تعداد بالاتر از آن است. خوب ؟ من نمی خواهد می گویند آن را در حال حاضر به دلیل من نمی دانم اگر آنها آن را منتشر یا نه اما این رفتن برای پایان دادن به بیش از 250 میلیارد دلار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و این است که به کسب و کارهای کوچک و آن را به کارگران است. و این واقعا هر دو حزب در نظر دارد. این یک چیز بزرگ است که اتفاق می افتد. بنابراین من فکر می کنم این واقعیت است که ما قادر به انجام تمام این کار را در راه هر دو حزب بزرگ است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de